Dudullu Terminali

 • şehir

  ŞEHİR

  Dudullu

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1994

 • adres

  ADRES

  Tem Yanyolu Üzeri Ümraniye/İstanbul
  MERKEZE UZAKLIK : 10 km

 • telefon

  TELEFON

  (0212) 658 05 05

Dudullu Terminali Kalkışlı Otobüs Seferleri

Dudullu Terminali Otobüs Firmaları

Dudullu Terminali Hakkında Bilgi

Dudullu Ataşehir Kalkış Varış Terminali otobüslerin yolcu indirip ve aldığı noktalardan biridir. Otogar olarak geçmemektedir. İstanbul Ümraniye Tem yan yolunda bulunuyor. Tam olarak bir otogar değildir. Terminal içerisinde, yolcuların bilet alabildikleri çeşitli otobüs firmaları da bulunmaktadır. Uzun molalar verilmemesinin yanında kısa süreli duraklamalar yapılıyor. Otobüs firmaları, belli bir süre için bu otogara giriyor ve yolcu alıp bırakıyorlar. Dudullu Terminali'ne İETT otobüsleri ile kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Ulaşım için en kolay sabah 06.00 ile 22.05 saatleri arasını tercih etmelisiniz.

Kalkış (47.Durak) Kadıköy yönü Ataşehir'den - Dudullu Terminali'ne doğru kalkmaktadır. Diğer bir kalkış ise 12.duraktan Batı Ataşehir Yönü üzerinden Dudullu Terminalinedir. Otobüs bileti ile otogara gelen yolcular, firmaların servisleri ile gidecekleri alanlara ulaştırılıyor. Otogar içerisinde, taksi ve minibüs durakları da bulunuyor. Güncel olarak düzenlenen Dudullu İETT otobüs kalkış varış duraklarına ve hatların saatlerine İETT İstanbul internet adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminali kullanmak isteyen yolcular, Dudullu Ataşehir otogarına yine telefon numaralarından da ulaşarak bilgi alabiliyorlar.

Haritada Dudullu Terminali
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Dudullu Terminali Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()