• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1974

 • kurucu

  KURUCU

  Rasim Akdoğan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Elazığ

 • telefon

  TELEFON

  444 00 23

Firma Hakkında

Elazığ Murat, 1974 yılında Rasim Akdoğan, Abdusselam Kaya, Hüseyin Ünlü ve Yalçın Al tarafından Elazığ merkezli kurulmuş köklü bir firmadır. Adını kurulduğu bölgede yer alan Murat nehrinden alan firma, yılların verdiği tecrübe ve gelişim ile değişime verdiği önemle birlikte, yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Yolcularından gelen istek ve önerileri dikkate alarak çalışmalarını sürdüren firma, hem kaliteli ve genç bir filoya hem de güler yüzlü, başarılı, saygılı çalışanlara sahip olmasının yanı sıra iyi de bir yönetim anlayışına sahiptir. Elazığ Murat Turizm aynı zamanda teknolojik gelişmeleri takip ederek yolcularının seyahatlerini en keyifli şekilde yapmalarına olanak tanımaktadır.

Elazığ Murat Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Elazığ merkezli Elazığ Murat Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebeplerden yalnızca birkaçı:

 • Seyahat esnasında güvenlik ve rahatın yolcular ne denli önemli olduğunu bilen Elazığ Murat Turizm, yolcularının her türlü güvenliği ve rahatı için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Müşteri memnuniyetini her şeyin önüne koyan Elazığ Murat Turizm kendisini tercih eden yolcularına bir müşteri olarak değil bir misafir gözüyle bakmaktadır ve onları da buna göre en samimi ve özenli şekilde ağırlamaktadır.
 • Elazığ Murat Turizm, personelin firmanın vitrin yüzü olduğunu bildiğinden çalışanlarını özenle seçmekte ve personellerinin yolculara sürekli güler yüzlü, saygılı ve kibar davrandığından emin olmaktadır.
 • Elazığ Murat Turizm, teknolojik gelişmeleri kuruluş yılından beri yakından takip ederek yolcularına en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Elazığ Murat Turizm’in Filosu

Elazığ Murat Turizm, bünyesinde barındırdığı 20 otobüs ile hizmet sunmaktadır. Ortalama yaşı 3 olan otobüsler ile hizmet sunan firma oldukça lüks ve rahat araçlara sahiptir. Uzun zamandır Mercedes marka otobüsler kullanan firma otobüslerini çağa uygun olarak tasarlıyor ve yolculuğunuzun en kaliteli şekilde yapılmasına imkan veriyor.

Elazığ Murat Turizm’in Terminalleri ve Şubeleri

Firma, birçok büyük ilimizde şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanmaktadır. Sabit olarak peron kullandığı yerlerin yanı sıra Çanakkale, Burdur, Osmaniye, Hatay, Bandırma gibi çeşitli terminallerde de değişen peron numaraları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Elazığ Murat Turizm onlarca şubesi ve yüzlerce çalışanı ile seyahatinizi en iyi hale getirmek için çalışmaktadır. 

Elazığ Murat Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Elazığ Murat Turizm, sürekli iyileştirme politikası kapsamında hem yolculardan gelen geri bildirimleri değerlendirerek hem de teknolojik gelişmeleri takip ederek filosunda bulunan otobüslerin dizaynlarında değişiklik yapmaktadır. Tüm araçlarının koltuk arkasında ekran bulunduran Elazığ Murat Turizm, bu ekran sayesinde yolcularının televizyon izlemesine olanak sağladığı gibi araçta kayıtlı bulunan filmleri izlemesine ve müzikleri dinlemesine de olanak tanımaktadır. Ayrıca kulaklığı olmayan yolular için seyahat süresi boyunca kulaklık da tahsis edilmektedir. Bununla birlikte her bir koltuk için okuma lambası bulunduran otobüslerde uzun yolculuklarınız boyunca kitap, gazete, dergi gibi yayınları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Elazığ Murat Turizm ucuz otobüs bileti ve pratik rezervasyon seçeneklerine Hizlibilet.com sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Konforlu ve yüksek kaliteli hizmetleriyle birlikte, Elazığ Murat Turizm ucuz bilet imkanları ile de tercih ediliyor. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon alternatiflerine ulaşmak, sefer tarihlerini inceleyerek en uygununu seçmek ve online olarak işlem yapmak mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Elazığ Murat Turizm Seferleri

Elazığ Murat Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Murat 21.03.2019

hizlibiletten aldığım bileti iptal edecektim süre geçmesine rağmen iade ettiler çok sağolun.

Elazığ Murat Turizm Firması İçin Yorum Yap


Elazığ Murat Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)