• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1986

 • kurucu

  KURUCU

  Sabri Karataş

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Giresun

 • telefon

  TELEFON

  444 55 28

Firma Hakkında

Fındıkkale Turizm Seyahat firması Giresun merkezli olarak kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Karadeniz Bölgesinin zorlu yollarında edindiği tecrübe ile her geçen gün sunduğu kaliteli hizmete kalite katarak müşterilerine hizmet vermeyi kendine hedef edinmiş bir firmadır. Yüksek yolcu taşıma kapasitesine ve geniş bir rotalar ağına sahip otobüs firmaları arasında yer almaktadır.

Giresun merkezli olarak kurulan ve Karadeniz Bölgesinde oldukça sık tercih edilen otobüs şirketlerine arasında ismi bulunan firma, ulaşım hizmetini üst seviyelere ulaşan yaşam standartlarına uygun bir seviyeye çıkartarak müşterilerine in iyi hizmeti sunmayı amaçlanmaktadır. Firmanın birincil hedefi %100 müşteri memnuniyeti ve %100 yolcu güvenliğidir. Fındıkkale Turizm Seyahat ulaşım sektörünün gelişip yenilenmesi ile ilgili yapılan tüm çalışmaları desteklemekte ve bu sayede ulaşım sektörüne yeni anlayışlar kazandırarak sektörün gelişmesine katkı sunmayı amaçlamaktadır. Firma, ulaşım sektöründe kendini mesleğine adamış deneyimli ve güvenliği ön planda tutan otobüs kaptanları, kaptan yardımcıları ve müşteri hizmeti temsilcileri yetiştirebilmeyi amaçlamaktadır. Firmanın en büyük hedefi, en yüksek müşteri memnuniyetini her yolculukta sağlayarak alanında aranan, Türkiye’de model olarak görülen ve dünyada referans olarak gösterilebilecek bir seyahat firması olabilmektir. Bu hedefler doğrultusunda, şirket her geçen gün kendini geliştirmekte ve sektörde edindiği tecrübeleri göz önüne alarak başarısına başarı katan bir otobüs firması olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Fındıkkale Turizm Seyahat Firması Neden Tercih Edilmelidir?

 

 • “%100 yolcu güvenliği” politikasına paralel olarak, tüm yolcuların sorunsuz ve güvenli bir şekilde seyahatlerini tamamlamaları için tüm önlemler alınarak seferlere yapılmaktadır.
 • Firma hedefi olan yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde, yolcularına ticari birer kaynak olarak değil, samimiyetle ve birer misafir gibi hizmetler verilmektedir. Bilgili, saygılı ve işini seven personeliyle Fındıkkale Turizm, tüm yolcularının hoş bir seyahat deneyimi geçirmesini ilke edinmiştir.
 • Şirketin filosunda yer alan tüm otobüsler çağımızın teknolojilerine uygun ve müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini üst seviyede karşılayacak konfora sahiptir. Ayrıca firmanın otobüs seçimlerinde güvenlik de oldukça önemli bir kriterdir.
 • Hedefi referans olarak gösterilen bir marka olmak olan Fındıkkale Turizm Seyahat, müşterilerine ticari kaygılardan önce, güvenlik ve yolcu emniyetini öne çıkartan hizmetler sunmaktadır.
 • Yüksek düzeyde hizmet kalitesi sunabilmek adına firma çalışanları, nitelikli ve işinde iyi, işini özenle ve güler yüz ile yapan, yolculara ve yolcu haklarına saygılı ve daima samimiyetle davranan uzmanlar arasından seçilmektedir.

Fındıkkale Turizm Terminalleri

Otobüs firmasının kendisine ait özel terminalleri bulunmamaktadır. Terminaller de firma adına ayrılan kısımlarda yolcularına hizmet vermektedir. Firmanın terminallerde bulunan yazıhanelerinden ve belirli yerlerde bulunan şubelerinden bilet satın alımı, rezervasyon ve yolculuk ile ilgili soru, görüş veya önerilerinize detaylı ve çözüm odaklı yanıtlar alabilirsiniz.

Fındıkkale Turizm Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Şirketin otobüs filosunda, uzun bir yolculuk için tüm ihtiyaçlara karşılık verecek ve aranan tüm konforu sağlayacak otobüsler bulunmaktadır. Günümüze uygun teknolojilere sahip ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutacak şekilde dizayn edilmiş otobüsler ile güvenli ve sorunsuz şekilde seyahat imkânı sağlanabilmektedir.

Fındıkkale Turizm Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

Fındıkkale Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fındıkkale Turizm, biletlerinizi makul şartlar altında iptal ve iade etme imkanları da sunmaktadır. Ayrıca hizlibilet.com aracılığıyla online bilet ve rezervasyon seçeneklerine en pratik şekilde ulaşmanız mümkündür. Bununla birlikte sefer saatleri öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri araştırmak ve tüm satın alma işlemlerini online olarak gerçekleştirmek için hizlibilet.com’u kullanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Fındıkkale Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Faruk 21.03.2019

fındıkkale turizm tamamen yenilenmiş. Otobüsleri son model olmuş.

Fındıkkale Turizm Firması İçin Yorum Yap


Fındıkkale Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)