• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1983

 • kurucu

  KURUCU

  Ata Şenpolat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Erzurum

 • telefon

  TELEFON

  0 442 444 00 25

Firma Hakkında

Erzurum'da 1983 yılında kurulan Esadaş Turizm'in adı, bölgenin şehirlerarası seyahat sektörünün öncü firması olarak her zaman yeniliklerle anılmıştır. "Türkiye'nin her yerinde" sloganını kullanan Esadaş, sadece Erzurum'un ve civar kentlerin değil, tüm Türkiye'nin otobüs şirketi olarak önemli bir marka değeri yaratmıştır. Yaygın ulaşım ağı, yüzlerce otobüsü ile yılda 2,5 milyonu bulan yolcusu sayısı Esadaş'ın başarılarına sadece bir kaç örnek. Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firma, sürekli yaptığı yeniliklerle müşterilerin gönlünde taht kuruyor.

Yaygın ulaşım ve acente ağı

Esadaş Turizm’in seferleri gibi acenteleri de Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış durumda. Müşteri memnuniyetini esas alan firma, müşteri odaklı hizmet planlaması ile arzu edilen kaliteyi kolayca yakalıyor. Esadaş Turizm, rezervasyon anından varış noktasına kadar geçen tüm süreçleri büyük bir profesyonellikle ele alıyor. Konaklama ve dinlenme tesisleri de dâhil olmak üzere hemen her aşamada titiz seçimler ile güvenlik ve kaliteden ödün vermiyor.

Esadaş Card hizmetiyle müşterilerine avantajlı koşullar da sunabilen firma, web sitesi ya da akıllı telefon uygulamaları ile de sürekli olarak müşterilerini bilgilendiriyor.

Esadaş Turizm seferleri başta büyük kentler olmak üzere doğudan batıya, kuzeyden güneye Türkiye'nin dört bir yanına büyük bir konfor ve güvenlikle ulaşıyor.

Yüksek konforlu araçlar

Temel ilkelerini "Güvenlik, hizmette yenilik ve kalitede süreklilik" olarak ilan eden Esadaş Turizm, seferlerini bütünlüklü bir süreç olarak ele alıyor. Teknolojik gelişmeleri oldukça yakından takip ederek otobüs filosunu sürekli genç ve güncel tutan Esadaş Turizm, son model araçları ile konforlu yolculuklar vaat ediyor.

Dünyanın en genç otobüs filolarından birine sahip olan Esadaş Turizm, düzenli iyileştirmeler ile hizmet kalitesini koruyor. 2+1 koltuk düzenine sahip araçları maksimum rahatlık gözetilerek tasarlanmış. Tüm araçlarında GPS uydu takip sistemi bulunan, uydu üzerinden araçlarla iletişim kurulabilen filoda, araçların yaşının 2 yılı geçmemesine dikkat ediliyor. ABS, ASR gibi emniyet koşullarına uygun olan araçlar, seyir özellikleri kadar iç tasarımları ile de göz dolduruyor. Esadaş Turizm seferleri koltuk arkası televizyonlardan, yüksek kaliteli havalandırma sistemlerine, 220 volt prizlerden okuma ışıklarından müşterilerin her türlü ihtiyacının karşılandığı bir ortamda gerçekleşiyor. Firma, uzun ya da kısa fark etmeden seyahatler boyunca otobüs içi ikramlar konusunda da oldukça zengin bir menüye sahip. Tatlı ve tuzlu ikramlar, sıcak ve soğuk içecek seçenekleri eşliğinde sunuluyor.

Örnek dinlenme tesisleri

Esadaş Turizm Konaklama Tesisleri her türlü ihtiyacın düşünüldüğü bir mükemmellik ile oluşturulmuş, toplam kalite anlayışının hâkim olduğu bir özellik taşıyor. Esadaş tesislerinde otel, restoran, market, akaryakıt istasyonu gibi bölümler de yer alıyor. Tesisler içinde çocukların daha iyi vakit geçirmesi için Mini Çocuk Parkı ve Hayvanat Bahçesi de bulunuyor. Dinlenme tesislerinde farklı otobüs şirketlerinin da mola verdiği firma, başka kentlerde mola vereceği tesisleri seçerken de aynı mükemmeliyetçi tutumu koruyor.

Esadaş Turizm'e ait olan Esadaş Hotel ise Erzurum'da tarihi Yakutiye Medresesi'nin oldukça yakınında hizmet veriyor.

Uygun bilet ve rezervasyon alternatifleri

Esadaş Turizm ucuz otobüs bileti ve satın alma olanaklarını online sistemlere taşıyan firmalar arasında yer alıyor. Biletlerinizi hizlibilet.com sitesi aracılığıyla da en uygun koşullarla satın alabilirsiniz. Biletinizi almadan önce gün ve saat koşullarını incelemek, fiyatları karşılaştırmak için de hizlibilet.com sitesini kullanmanız mümkün. Esadaş Turizm rezervasyon ve bilet satın alma işlemleri online olarak kolayca yapılabiliyor. Esadaş Turizm rezervasyon ve satın alma sonrası iptal, tarih değiştirme veya açığa alma gibi uygulamalar konusunda da müşterilerine gereken yardımı sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Esadaş Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

erzurumlu 21.03.2019

erzurumun gururu firmamız. dadaş firmamız

Esadaş Firması İçin Yorum Yap


Esadaş

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)