• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1994

 • kurucu

  KURUCU

  Ömer Özata

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Sivas

 • telefon

  TELEFON

  0 346 226 28 28

Firma Hakkında

Huzur Turizm, 1994 yılında Ömer Özata tarafından Sivas merkezli olarak kurulmuş köklü bir firmadır. Yolcularına konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmayı oldukça önemseyen Huzur Turizm, yaptığı gelişimlerle bölgesinin önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. Filosunda bulunan kaliteli araçlarla en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaya gayret gösteren Huzur Turizm güler yüzlü, bilgili, saygılı çalışanlarla yolcularına hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Huzur Turizm müşterilerden gelen geri bildirimlere göre değişiklikler yaparak her geçen gün daha kaliteli hale hizmet sunmaktadır.

Huzur Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sivas merkezli Huzur Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır.

 • Huzur Turizm, yolcularının emniyetini ve konforunu düşünerek, teknolojik olarak güncel donanımlara sahip ve geniş koltuk aralıklarıyla rahat bir yolculuğu garantileyen araçlarla hizmet vermektedir.
 • Firma çalışanlarını güler yüzlü ve saygılı kişilerden özenle seçmekte ve gerekli tüm eğitimlerini vermektedir.
 • Huzur Turizm seferleri sırasında geniş yelpazede ikram çeşitleri sunulmaktadır.
 • Yol güvenliğinin önemini bilen firma, yolcularının güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Zaman konusunun yolcular açısından önemini bilen Huzur Turizm, kalkış ve varış saatlerine oldukça dikkat etmektedir.

Huzur Turizm’in Filosu

Huzur Turizm, yolcularının rahat bir şekilde seyahatlerini tamamlayabilmeleri amacıyla seçilmiş kaliteli bir araç filosuna sahiptir. Araçlarını teknolojik olarak güncel tutan Huzur Turizm, bunun yanında yolculuğunuzun rahat bir şekilde geçmesi için araçlarında geniş ve rahat koltuklara yer vermektedir.

Huzur Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanan Huzur Turizm; Sivas terminalinde 14 ve 15 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 28 numaralı peron, Kayseri terminalinde 28 ve 29 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 67 numaralı peron, Antalya terminalinde 16 numaralı peron,  Yozgat terminalinde 8 numaralı peron, İstanbul terminalinde 3 ve 30 numaralı peronlar, Bursa terminalinde 24 numaralı peron, Akdağmadeni terminalinde 1 numaralı peron ve Sorgun terminalinde 1 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Huzur Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Huzur Turizm, yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve eğlenceli şekilde geçirebilmesi için tüm ayrıntıları düşünmektedir. Filosunda yer alan tüm araçlarının koltuk arkasında ekran bulunduran Huzur Turizm, bu ekranlar sayesinde yolcularının seyahat esnasında canlı televizyon yayınını, araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemesine ve ayrıca radyo yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan müzikleri dinlemesine olanak tanımaktadır. Kulaklığı olmayan yolcular için seyahat süresi boyunca kulaklık da sağlayan Huzur Turizm, her bir koltuk için bulundurduğu okuma lambası sayesinde kitap, gazete ve dergi okumanızı sağlayarak yolculuğunuzun daha verimli geçmesine imkan sağlamaktadır. Ek olarak Huzur Turizm araçlarında yer alan Digiturk yayını sayesinde ister tuttuğunuz takımın maçlarını, isterseniz de dünyanın birçok ligini izleyerek yolculuğunuzun oldukça keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca otobüslerde yer alan 220 Volt prizler sayesinde yolculuk esnasında telefon ve bilgisayarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Huzur Turizm otobüslerini diğer otobüslerden ayıran önemli özelliklerden biri de sabah saatlerindeki seferlerde kahvaltı verilmesidir. Ayrıca Huzur Turizm otobüslerinde WC imkanı sunduğu için ihtiyaçlarınızı gidermek için molayı beklemeniz gerekmez. Huzur Turizm dini hassasiyetlerinize önem verdiğinden dolayı molalarını namaz vakitlerine denk getirmekte ve rahat bir şekilde ibadetlerinizi gerçekleştirmenize olanak vermektedir.

Kolay ve Ucuz Online Bilet ve Rezervasyon

Huzur Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla ve uygun fiyatlı bilet fırsatlarıyla da öne çıkıyor öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla ucuz otobüs bileti alma, yer ayırtma, rezervasyon gibi her türlü işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Huzur Turizm Seferleri

Huzur Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kale 30.05.2019

huzur ismi gibi kalitesine güveniyorum.güvenim boşa çıkmadı.seyahatimden genel olarak memnun kaldım.hizmet kalite standartlarınızın artarak devam etmesi dileklerimle.

Huzur Turizm Firması İçin Yorum Yap


Huzur Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)