• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2004

 • kurucu

  KURUCU

  Ümit Aydoğan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Niğde

 • telefon

  TELEFON

  0 388 444 51 00

Firma Hakkında

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” sloganı ile 2004 yılının ekim ayında kurulan Niğde Aydoğanlar Turizm, Niğde’nin tamamı özel araçlarla hizmet veren ilk otobüs firması olarak da tarihe geçmiştir. Niğde’nin şehirlerarası ulaşım sistemini rakiplerine kıyasla çok daha modern bir düzeye taşıyan Niğde Aydoğanlar Turizm, ister seyahat sırası hizmetleri, ister seyahat öncesi veya sonrası hizmetlerindeki kalitesiyle farkını bütün yolcularına fazlasıyla hissettiriyor. Her geçen gün değişen günümüz teknolojisine kolaylıkla ayak uyduran Niğde Aydoğanlar Turizm, ulaşım sektöründe Niğde için pek çok ilk ve tek olan özelliğin altına imzasını atıyor.

Müşterilerinin değişken beklentilerini kolayca ve hızlıca çözmeyi amaçlayacak şekilde tasarlanmış olan Niğde Aydoğanlar Turizm’in çalışma sistemi, müşteri memnuniyetinde beklenmeyen performansa ulaşmayı hedefler.

Yolcuların Maksimum Konforu İçin Özenle Tasarlanmış Otobüsler

Araç filosunun tamamı son model Mercedes Travego otobüslerden oluşan Niğde Aydoğanlar Turizm, seyahat süresince sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetine verdiği önemi oldukça belli ediyor. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Konya Niğde Aydoğanlar Turizm’in popüler güzergah seçenekleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda Türsan, Koçhisar, Kirazlı Bahçe ve STR Dinlenme Tesisleri ise güzergahlarında yer alan tesisler arasında yer alır. Market, restoran, wc ve hediyelik eşya dükkanları gibi hizmetler sunan bu tesisler de seyahatin kalitesini pekiştiriyor.

Bunlara ek olarak Niğde’de sadece Niğde Aydoğanlar Turizm’in uyguladığı sabit fiyat anlayışı ise yolcular arası fiyat farkı derdinden kurtarıyor. Niğde’deki diğer rakiplerine kıyasla Niğde Aydoğanlar Turizm’in pek çok ilde sahip olduğu geniş servis ağı sayesinde çok daha fazla terminal ile çalışıyor. Hizmet anlayışlarını müşterilerinin beklentileri üzerine geliştirmiş olan Niğde Aydoğanlar Turizm, kalifiye personelleri sayesinde yüksek kalitesini koruyor.

Niğde Aydoğanlar Turizm, personellerinin eğitimi için özel departman kuran ve bu departmanlarda kalite standartlarını çok daha üst seviyeye taşıması planlanan düzenli eğitimler veren ilk firma olarak kaliteli ve güvenli hizmetten ödün vermiyor. Niğde’de yaz aylarında belirli saatlerde sunduğu dondurma ve sabahları poğaça ikramlarının yanı sıra yaklaşık 30 farklı ikram seçenekleri ile tüm hatlarda müşterilerine açık büfe servis imkanı sunan ilk otobüs firmasıdır. Niğde Aydoğanlar Turizm araçlarında çift personel hizmeti uygular. Bu sayede bagaj alımı ve araç temizliğinden bir personel sorumluyken müşteri ihtiyaçları içi ayrı bir personel bulunur. Bu sayede hem müşteriler için daha sağlıklı ve hijyenik bir servis ortamı sağlanırken hem de servis süresi çok daha kısaltılmış olur.

Niğde Aydoğanlar Turizm Seyahatinizin Her Anında Yanınızda

Seyahat öncesi ve sonrası hizmetlerinde de yine üstün kalitesini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kurduğu kendi teknolojik alt yapısı sayesinde sahip olduğu özel serverlar sayesinde bilet satışı ve internet üzerinden online bilet satışı yapan ilk Niğde otobüs firmasıdır. kanunen belirlenmiş olan çocuk ve engelli yolcu indirimi uygulamasını yürürlüğe sokan Niğde’nin ilk otobüs firması olan Niğde Aydoğanlar Turizm, aynı zamanda özel durumlara yönelik duyarlılığını da belli ediyor.

Niğde Aydoğanlar Turizm’in müşteri odaklı kalite politikası en iyiyi sunma üzerine kuruludur. Filolarından personellerine, ikramlarından dinlenme merkezlerine kadar her detayı yolcularının en memnun kalacağı şekilde belirlemiş olan Niğde Aydoğanlar Turizm’in temel amacında hizmet kalitesini zirveye taşımak yer alıyor. Online bilet satışının kolaylığının yanı sıra personelinin güzler yüzlü ve ilgili tutumu sayesinde yolcularından büyük beğeni topluyor.

hizlibilet.com aracılığı ile Niğde Aydoğanlar Turizm otobüs bileti satın alma ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. hizlibilet.com sunduğu hızlı, kolay ve güvenilir hizmeti ile seyahatinizin baştan sona rahatlıkla geçmesi için çalışıyor. Bilet sorgulama, sefer saatleri, güzergahlar ve fiyat bilgilendirmeleri gibi pek çok bilgiye hizlibilet.com aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Niğde Aydoğan Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

isa 30.05.2019

niğde aydoğan firmasında yolculuk yaptım ikramlar iyi değildi araçları temiz ve güzledi fiyatarı uygundu

ali 30.05.2019

niğde aydoğanlar ile adanaya gittim yolculuk gayet keyifli ve güzeldi hizmetinizi beğendim

Niğde Aydoğan Firması İçin Yorum Yap


Niğde Aydoğan

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)