• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2013

 • kurucu

  KURUCU

  Atakan Ünal

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 242 332 2307

Firma Hakkında

Atakan Ünal tarafından 2013 yılında Antalya Kepez merkezli olarak kurulan Antalya Toros Turizm, sektörde uzun yıllar tecrübesi olmamasına rağmen hızlı büyüyen kurumsal yapısı sayesinde Türkiye’nin çeşitli yerlerine seferler düzenleyebilen bir firma haline gelmiştir. Tamamı lüks ve modern araçlardan oluşan bir filoya sahip olan Antalya Toros Turizm, bünyesinde çalıştırdığı personelleri özenle seçmekte ve onlara eğitimler vererek yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Antalya gibi turizmin önemli noktalarından birinde başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Antalya Toros Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Modern araçları ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile Antalya Toros Turizm’i tercih etmek için en önemli sebeplerden bazıları:

 • Yoğun olarak turizmin merkezi noktalarından biri olan Antalya’ya yoğunlukla seferler düzenleyen firma; otobüs seferlerinin yanı sıra bayi toplantıları, seminerler, sportif faaliyetler gibi etkinlikler de düzenlemektedir. Farklı sektörlerdeki çeşitli deneyim yelpazesi, firmanın kurumsal yapısını ve müşteriye hizmet anlayışını geliştiren unsurlardandır.
 • Firma, geniş servis ağı ile yolcularının hizmetlerini daha rahat bir şekilde almasını sağlamaktadır.
 • Antalya Toros Turizm, personellerinin seçimi ve eğitimleri konusunda oldukça hassastır ve  yolcularına  güler yüzlü, saygılı ve bilgili personellerle hizmet vermektedir.
 • Yolculuk boyunca yapılan çeşitli ikramlarla yolculuğunuzu kaliteli hale getirmektedir.
 • Seyahat güvenliğinin önemini bilen Antalya Toros Turizm, seyahatinizin güven içinde geçmesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Antalya Toros Turizm’in Filosu

Antalya Toros Turizm seferlerini filosunda barındırdığı lüks araçlarla gerçekleştirmektedir. Araçlarının teknolojik donanımlarının üst seviyede olmasının yolcularının seyahatlerini çok daha kaliteli hale getireceğini bilen Antalya Toros Turizm, bu sebeple araçlarında son teknoloji ekipmanları bulundurmaktadır.

Antalya Toros Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Antalya Toros Turizm, şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisine tahsis edilen peronlar vasıtasıyla yolcularına hizmet vermektedir. Antalya Toros Turizm, Antalya terminalinde 5 numaralı peron, İstanbul terminalinde 63 numaralı peron, Alanya terminalinde 7 numaralı peron, Burdur terminalinde 18 numaralı peron, Manavgat terminalinde 3 numaralı peron, Bucak terminalinde 6 ve 7 numaralı peronlar, Sandıklı terminalinde 5 numaralı peron, Gebze terminalinde 20 numaralı peron ve Isparta terminalinde 4 numaralı peronları kullanmaktadır.

Antalya Toros Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının kaliteli ve konforlu bir şekilde seyahat gerçekleştirebilmesi için araçlarında son model teknolojik donanımlara yer veren Antalya Toros Turizm’in tüm otobüslerinde koltuk arkası ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar vasıtasıyla araçta kayıtlı olan film ve dizileri izleyebilir ya da müzikleri dinleyebilirsiniz. Araçlarda yer alan Wi-Fi ile yolculuğunuz boyunca internete bağlanarak seyahatinizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda araçlarda bulunan okuma lambası ile özellikle uzun yolculuklarda kitap, dergi, gazete gibi yayınları okuyarak yolculuğunuzun çok daha hızlı geçmesini sağlayabilirsiniz.

Antalya Toros Turizm’in Şubeleri

Antalya Toros Turizm yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şube ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Antalya Toros Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler Afyon, Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Bolu, Bucak, Burdur, Bursa, Denizli, Eğirdir, Eskişehir, Gazipaşa, Gebze, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Konya, Kulu, Kütahya, Manavgat, Nazilli, Sakarya, Sandıklı ve Serik’tir. Antalya Toros Turizm sahip olduğu çok sayıda şube ve personeli ile yolculuğunuzun çok daha kaliteli ve keyifli bir şekilde geçmesi için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

Antalya Toros Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla Antalya Toros Turizm ucuz otobüs bileti satın alma ve rezervasyon ile ilgili her türlü işlem hızla ve güvenle yapılabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Antalya Toros Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

sait 21.05.2019

tatile gittiğim zman tercih etmiştim gerçekten tavsiye edilecek bir firma herşey için teşekkür ederim antalya toros :)))

Hüseyin 17.03.2019

Antalya adanı çok hızlı gidiyor fazla durmuyor o yüzden tercih ediyorum. Sadece arada özel ihtiyaçlar için mola verin be kardeşim.

Antalya Toros Firması İçin Yorum Yap


Antalya Toros

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)