• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  Ebedin İnanç

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Mersin

 • telefon

  TELEFON

  0 324 444 00 12

Firma Hakkında

Lüks Mersin, 1989 yılında Mersin’de kurulmuştur. Geçen yıllar zarfında, bölgenin köklü seyahat şirketlerinden biri haline gelerek, birçok şehre karşılıklı seferler düzenlemeye başlamıştır. Kurumsallaşmış bir firma olmanın verdiği tecrübeyle, yüksek hizmet kalitesi ayrıcalığını bir araya getirerek sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Lüks Mersin’i Niçin Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli hizmet, güvenli seyahat ilkesini prensip edinmiş olan Lüks Mersin, müşterilerinin değişen beklentilerine uygun zamanda, uygun çözümler sunmayı misyon haline getirmiştir. Firma, ulaşım sektöründe belirleyici ve referans olarak gösterilen bir marka olmayı hedeflemektedir. Lüks Mersin, misafirlerinin sağlıklı ve konforlu yolculuk etmesini öncelikli ilkesi olarak kabul etmektedir. online uçak ve otobüs bilet'lerini hizlibilet.com'dan alabilirsiniz.

Lüks Mersin Filosu

18 adet otobüsten oluşan Lüks Mersin filosu en yeni teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Bütün otobüslerinde Wi-Fi internet hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Ayrıca uydu televizyon yayını, kişisel ve özel müzik yayını vardır.  Koltuklardaki kişisel monitörlerden film, televizyon yayını veya yol kamerasını izleyebilir, tek veya çift kişilik oyunlar oynayabilirsiniz.

USB girişi, 220 volt priz, kulaklık, emniyet kemeri mevcuttur.  2+2 veya 2+1 oturma planlarına sahip araçlarla yolculuk seçenekleri bulunur.  Bazı otobüslerinde WC yer almaktadır.

Lüks Mersin Firmasının Sunduğu Hizmetler

Lüks Mersin, öncelikle Mersin olmak üzere, Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir gibi büyük şehirlere ve Anadolu’nun birçok başka şehir ve ilçelerine karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Yolculuğunuz sırasında dinlenme tesislerinde molalar verilir. Bu molalarda market, WC, lokanta, kafeterya gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yolculuk boyunca belirli zamanlarda sıcak/soğuk (çay, kahve, meyve suyu, gazlı içecek vb.) içecek ve tatlı/tuzlu atıştırmalık (bisküvi, kek vb.) ikramı mevcuttur. Otobüste ihtiyaçlarınızın çözümü için görevli personel seyahat boyunca yardımcı olacaktır.

Kişi başına 30 kg olmak üzere 2 bagaj alma hakkına sahipsiniz.  Telefon kullanımı serbest olup, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2+1 koltuk seçeneğiyle yalnız yolculuk yapanlar için alternatifler bulunmaktadır.

Firma aynı zamanda Mersin şehir içi turlar düzenlemekte ve şehre gelen turistlere şehrin önemli yerlerini gezme imkânı sunmaktadır.

Lüks Mersin’in Rotaları

Mersin şehri öncelikli olmak üzere, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bilecik, Uşak, Sakarya, Afyon, Düzce, Aksaray, Eskişehir, Yalova şehirlerine ve ilçelere seferler düzenlenmektedir.

Lüks Mersin Terminalleri

Lüks Mersin, terminal hizmetlerini, şehirlerarası otobüs garlarının kendilerine ayrılmış peronlarında yerine getirir. Mersin başta olmak üzere, büyük şehirlerde, rotasında yer alan il ve ilçelerde şubeleri bulunur. Bu şubelerde ve peronlardaki yazıhanelerinde seyahat ve bilgilendirme hizmetleri sunmaktadır. Online aldığınız biletinizin dökümünü bu merkezlerden temin edebilirsiniz.

Kolay ve ucuz online bilet ve rezervasyon

Lüks Mersin Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla otobüs bileti kolaylıkla alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Mersin Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

çanaklale 09.08.2019

Izmır çanakkale arası 4 saat 30 dk tam zamanında gitmemiz yetişmemiz çok iyi çoğu otobüs yetiştiremiyor daha uzun sürüyor.

nezih 09.08.2019

. Nezih insanların otobüs hostesi olması çok iyi konuşmasını biliyorlar gayet ilgili ve güzel dialog kuruyorlar insanla böyle devam ederseniz müşterileriniz çok memnun kalır.

azmi 09.08.2019

Koltuk numarası ayırırken hiç sorun yaşamadım kendi koltuğunda oturdum bazı firmalarda butur sorunlar yazıya biliyoruz ama isparta petrolde hiç yaşamadım.

leykla 09.08.2019

Gece yolculuk yaptım kendi ışığımi n olması güzel di kitap okumayı seviyorum sürekli iş için yolculuk yaptığım için kitap okuyarak vaktimi öldürüyorum.

anyalışlı 09.08.2019

Yolcuların anlayışlı olması şoförün sabri çok iyi çocuklu olduğumuzdan tuvalet ihtiyacı olsa hemen yakın petrolde duruyorlardı anlayışları için teşekkürler.

yol boyu 09.08.2019

Şoförün yol boyunca ek yolcu almaması çok iyi oluyor en azından ara yerlerde kimse oturmuyor sakın oluyor bu yüzden otobüs.

dinlenme 09.08.2019

Tesislerde uzun kalmaması çok iyi bir ihtiyaç molasi kadar durması çok iyi oluyor nekadar mola yol okadar uzun sürüyor.

izmir 09.08.2019

Istanbul izmir arası yolculuk yaptım hem saatinde vardım hemde güzel yolculuk geçirdik. Çok iyiydi .

iyi seyhat 09.08.2019

Sofordende çok memnun kaldım muavin beye de ayrıca teşekkürler güzel bir yolculuktu.

saol 09.08.2019

Int ve televizyonun olması ve çekmesi çok iyi yol boyu insanın canı sıkılmadan yolculuk yapıyorsun gayet iyiydi.

samimi 09.08.2019

Muavinin ikramları eldiven takip dağıtması çok iyiydi böylece nekadar hijyen ve yolculara temiz davrandıkları gösteriliyor.

tek geçerim 09.08.2019

Gerek şehir turuyla gerek hizmetiyle tüm firmaları tek geçerim çok iyi bir firma.

yarış 09.08.2019

Geçenlerde gece yarışı istanbula bir bilet aldım hayatımın en güzel yolculuğunu geçirdim.

mersin 09.08.2019

Araç ve araç ici hizmetleri çok iyi teşekkür ederiz biz çok memnun kaldık.

gökhan 31.05.2019

lüks mersin ile izmire yolculuk yaptım araclar gayet iyi güzel hizmet idare eder ikramlar azdı

Lüks Mersin Firması İçin Yorum Yap


Lüks Mersin

4.87 PUAN

Çok İyi
93.33%
(14)
İyi
0.00%
(0)
Orta
6.67%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)