• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1989

 • kurucu

  KURUCU

  Gürkök Gezer Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Üsküdar

 • telefon

  TELEFON

  0364 651 34 34

Firma Hakkında

Gürkök Gezer Turizm, kuruluş tarihi olan 1989 yılından beri en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermek iddiasına sahip olup; genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla sektörde kendini kanıtlamıştır. Müşterilerine huzur dolu güvenli yolculuklar sunmak için tüm enerjisini hizmete yoğunlaştıran firma, günümüz teknoloji ve sistemlerine de büyük önem vermektedir.

Gürkök Gezer Turizm politikası, değerli müşterilerine yapacakları seyahatlerinde maksimum konfor ve hizmeti sağlamaktadır. Yolcularına her konuda yardımcı olan güler yüzlü kadrosu ve gelişen teknolojiye uygun konforlu ve güvenilir araçlarla misafirlerimizden aldığı destekle müşteri memnuniyetini ilke edinerek uzun yıllardır kalitesini sürekli olarak arttırdığı hizmetlerine devam etmektedir.

Memnuniyet odaklı hizmet anlayışını sürekli yenileyerek, yolcularının güvenine layık olmaya çalışan Gürkök Gezer Turizm, sizlere en güzel ve en özel yolculukları yaşatmayı etmeyi hedeflemektedir. Yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi, Şirket’in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Sektöründe yıllardır liderler arasında olan Gürkök Gezer, hizmet kalitesinden ödün vermeden her yıl milyonlarca yolcu taşımaktadır.

Neden Gürkök Gezer Turizm?

Üstün kalite anlayışıyla sektörün tercih edilen firmaları arasında göze çarpan Gürkök Gezer Turizm ile yolculuklarınızı en konforlu şekilde geçirebilirsiniz. Gürkök Gezer Turizm’i tercih etmek için başlıca sebeplerden bazıları:

 • Öncelik güvenliktir anlayışıyla yola devam eden Gürkök Gezer Turizm, misafirlerine otobüslerindeki hız sınırı uygulaması ile konforlu ve güvenli bir yolculuğu garanti eder.
 • Kurumsallığı hizmet politikası haline dönüştürmesiyle firma, yolculuklarınızdaki şikayet ve memnuniyetlerinizi dikkate alarak size daha iyi bir hizmet sunmayı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmayı hedefler.
 • Gürkök Gezer Turizm, disiplinli ve düzenli anlayışıyla, zamanında terminalden hareket etmeyi ve varış konusunda da yolcularının hassasiyetlerini göz önünde bulundurmayı kesinlikle ihmal etmemektedir.
 • Firma, otobüslerinin temiz ve bakımlılığı konusunda hassaslık göstermekte ve otobüslerinin hem genç, hem de bakımlı kalması için özenli bir çalışma uygulamaktadır.
 • Bünyesinde bulunan şoförleri ve hizmet personellerini yolcu ile ilişkilerinde gösterdikleri titizlik ve özen konusunda denetime tabi tutar ve tüm misafirlerine karşı saygıyı vaat eder.
 • Gürkök Gezer Turizm; yolcularını seçkin ve saygılı misafirleri olarak gördükleri bir yaklaşım ile hizmet eder. Tüm personellerini düzenli olarak denetleyen ve daha iyi bir hizmet anlayışı için eğitimlerine devam eden firma, insan ilişkilerini en üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

Gürkök Gezer Turizm Terminalleri

Firmamın kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde yer alan kendi bölümünde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Gürkök Gezer Turizm Filosunun Özellikleri

Gürkök Gezer Turizm, 7 adet İstanbul plakalı otobüsü ile yolcularına hizmete devam etmektedir.  Otobüslerinde lüksün, konforun ve güvenliğin ön plana çıktığı firmada, uydu yayını ile televizyon imkanı, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi ile istediği müziği seçerek dinleyebilme imkanı başta olmak üzere, yolcularına ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Otobüslerini modern teknoloji ile donatılmış olup, hız kontrol sistemi uygulanarak seyahatlerin konforlu olduğu kadar güvenli de gerçekleşmesi amaçlanmaktadır.

Gürkök Gezer Turizm’in Diğer Hizmetleri

Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Gürkök Gezer Turizm, sevdiklerinize güvenle varmanızı temin eder. Non-Stop seferleri ile ün salmış olan Gürkök Gezer Turizm, bunun dışında gazete ve dergi hizmetleri ve sigortalı yolculuk imkanı sunmaktadır. En geniş koltuk sistemi ve yol boyunca mp3 imkanları ile sizlerin konforunu önemsemektedir.  Tüm yolculuk süresince soğuk ve sıcak içecek (çay, kahve gibi) ve tatlı-tuzlu atıştırmalıklar ikram edilmektedir. 

Gürkök Gezer Turizm Şubeleri

Gürkök Gezer Turizm’in Çerkeş, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Ilgaz, İstanbul Otogar, İstanbul Bağcılar, Kargı, Kurşunlu, Osmancık, Sakarya ve Tosya olmak üzere 11 adet şubesi bulunmaktadır.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Gürkök Gezer Turizm ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com sitesi ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Gürkök Gezer Turizm Seferleri

Gürkök Gezer Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

ALİ 30.05.2019

Araç sürücüleri ve muavin güleryüzlü ve ilgiliydi sorunsuz yolculuk için teşekkürler

Gürkök Gezer Turizm Firması İçin Yorum Yap


Gürkök Gezer Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)