• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1989

 • kurucu

  KURUCU

  Öz Elazığlılar Seyahat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Elazığ

 • telefon

  TELEFON

  0 424 444 44 23

Firma Hakkında

Kurulduğu günden beri profesyonellik vurgusuyla, üstün kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş Öz Elazığlılar Seyahat; uzman kadrosu ile yolculuklarınızı daha keyifle, güvenle ve iç rahatlığıyla geçirebileceğiniz bir deneyim sözü veriyor. Güler yüzlü hizmet politikası, işinin uzmanı deneyimli şoförlerle çalışılması, müşteri memnuniyeti odaklı şirket politikaları ile Öz Elazığlılar Seyahat, kaliteli ve uygun fiyatlı seyahat imkanının herkesin hakkı olduğuna inanıyor. Gerek aldığı güvenlik önlemleri, gerek otobüslerinin temizlik ve konforu konusundaki hassasiyeti, gerekse işini severek ve yüksek beceriyle yapan personeliyle Öz Elazığlılar, ulaşım sektöründeki iddiasını kanıtlayacak kalitede hizmet sağlıyor.

Öz Elazığlılar Seyahat’ı Tercih Etmeniz İçin Sebepler:

Hizmet kalitesiyle öne çıkan Öz Elazığlılar farkı ile seyahat etmeniz için başlıca nedenler:

 • Öz Elazığlılar geniş hizmet ağı ile ön planda yer alıyor.
 • Tüm personeli alanında uzman kişilerden oluşuyor.
 • Tüm otobüsleri temiz ve bakımlıdır.
 • Otobüs içi ikramları oldukça zengindir.
 • Güler yüzlü hizmet ilkesine uygun olarak yardımcı olunmaktadır.
 • Bagaj taşıma konusunda yardımcı olması.

Firma profesyonel yapıda hizmet verdiği için misafirlerinin yolculuk sırasında rahat etmesi için her ayrıntıya dikkat etmektedir. Otobüslerinin bakımı düzenli olarak yapılmakla beraber iç temizliğine de dikkat edilmektedir. Yanınızda götürmek istediğiniz bagaj ve benzeri eşyalarınız konusunda da uzman personel yardımcı olarak işinizi kolaylaştırmaktadır.

Öz Elazığlılar Seyahat’in Terminalleri

Otobüs firmasının kendine özgü bir terminali bulunmuyor. Hizmet almak istediğinizde Elazığ otogarındaki peronundan hizmet alabilirsiniz. Bilet almak istediğinizde otogardaki peronundan destek alabilirsiniz.

Öz Elazığlılar Filosu ve Otobüs Özellikleri

Firmanın bünyesinde yer alan tüm otobüsler Mercedes markaya ait olup en son teknolojik donanıma sahiptir. Bu sayede konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Firmanın otobüs filosu geniş olup her bölgeye düzenlediği seferleri bulunmaktadır.

Otobüsler her seferinde temiz ve bakımlı olarak kullanıma sunuluyor. Ayrıca otobüslerin içerisinde kullanabilmeniz için teknolojik özellikler de bulunuyor. Koltukların arka bölümündeki dijital ekran ile müzik dinleyebilir, film izleyebilir, böylelikle keyifle seyahat edebilirsiniz. Otobüslerde ayrıca internet erişimi de bulunuyor. Öz Elazığlılar’ın seçtiği araçlardaki koltuklar rahatlık ön planda olarak tasarlanmıştır. Ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir alan da bulunmaktadır. Bu sayede rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Araçlarda ayrıca okuma lambası ve telefonunuzu şarj edebileceğiniz alanlar bulunuyor.

Öz Elazığlılar Seyahat’in Diğer Hizmetleri

Otobüs içerisinde size sunulan ikramlarda oldukça çeşitlidir. Seyahatinizin daha güzel geçmesi için verilen bu ikramlar lezzeti ile de ön planda yer alıyor. Su ve diğer içecekler de bu zengin menü içerisinde size sunuluyor.

Öz Elazığlılar Seyahat müşterilerine güvenilir seyahat imkanı sunduğu gibi ulaşım sağlanan ilin ilçelerine servis hizmeti ile de yardımcı oluyor. Gitmek istediğiniz bölgeye kolayca erişim sağlamanıza imkan tanıyarak size destek sunuluyor. Firma bagaj taşımacılığı konusunda da kurumsal olarak hizmet veriyor ve taşımak istediğiniz eşyaları yanınızda gönül rahatlığıyla götürmenize de imkan tanıyor.

Öz Elazığlılar Rotaları

Öz Elazığlılar, rota açısından geniş hizmet ağı ile müşterilerine yardımcı oluyor. Elazığ’dan kalkan seferler Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sakarya illerine kadar ulaşıyor. Bu illere gitmek istediğinizde firmadan kurumsal olarak da hizmet alabilirsiniz.

Öz Elazığlılar Şubeleri

Firma geniş hizmet ağı ile sektör içerisinde yer almakta olup tüm hizmetini de müşteri memnuniyeti prensibiyle veriyor. Buna bağlı olarak bazı illerde de şubeleri bulunuyor. Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Niğde, Osmaniye illerinde Öz Elazığlılar şubeleri bulunuyor.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Öz Elazığlılar Seyahat ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com sitesi ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Öz Elazığlılar Seyahat Seferleri

Öz Elazığlılar Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

cuma 30.05.2019

öz elazığlılar ile osmaniyeye yolculuk yaptık araclar yeni iyi hizmet kötü ikramlar iyi değil

Öz Elazığlılar Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Öz Elazığlılar Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)