• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2001

 • kurucu

  KURUCU

  Zafer Toker

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Antalya

 • telefon

  TELEFON

  0 242 444 44 07

Firma Hakkında

Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer ve Deniz Severler tarafından 1974 yılında Antalya’da kurulan Güney Akdeniz Seyahat kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla aradan geçen yıllarda oldukça büyük bir firma haline gelmiştir. Tamamı lüks ve modern araçlardan oluşan filosuyla yolcularına hizmet veren firma bünyesinde çalıştırdığı personelleri özenle seçmekte ve onlara eğitimler vererek yolcularına yardımcı olmaları için gerekenleri yapmaktadır. Antalya’da kurulan firma aradan geçen 44 yılda filosunu geliştirerek günümüzde Türkiye’nin dört bir yanına sefer yapabilme kapasitesine sahip olmuştur. Uzun yılların verdiği tecrübe ile Güney Akdeniz Seyahat Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine seferler gerçekleştirerek kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine geniş yelpazede seçenekler sunmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sahip olduğu engin tecrübe, modern araçlar ve başarılı personeli ile Güney Akdeniz Seyahat’i tercih etmek için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır.

 • İnsanlara değer veren bir yapıya sahip olan Güney Akdeniz Seyahat yolcularını memnun edebilmek için her türlü konforu sağlamaktadır.
 • Araçlarında teknolojik yeniliklere önem veren firma araçlarındaki donanımların tamamını düzenli olarak yenileyerek yolcularına kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunar.
 • Personellerinin seçimi ve eğitimleri konusunda oldukça hassas olan Güney Akdeniz Seyahat yolcularına  güler yüzlü, saygılı ve bilgili personellerle hizmet vermektedir.
 • Yolcularına seyahat boyunca çeşitli atıştırmalıklar ile sıcak ve soğuk içecekler ikram eden firma yolcularının rahat etmesini sağlamaktadır.
 • Seyahat güvenliğinin ne denli öneme sahip olduğunu bilen Güney Akdeniz Seyahat seyahatin güven içinde geçmesi için tüm önlemleri almaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat’in Filosu

Güney Akdeniz Seyahat filosunda barındırdığı lüks araçlarla yolcularına hizmet vermektedir. Araçlarının donanımsal olarak iyi olmasının yolcularının seyahatlerini çok daha kaliteli hale getireceğini bilen firma bu sebeple araçlarında son teknoloji ekipmanları bulundurmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının rahat ve konforlu bir şekilde seyahat gerçekleştirebilmesi için araçlarını teknolojik olarak son model donanımlarla donatan firmanın tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunmaktadır. Bu sayede araçta kayıtlı olan film ve dizileri izleyebilir ya da müzikleri dinleyebilirsiniz. Araçlarda bulunan Wi-Fi ile yolculuğunuz boyunca internete bağlanarak seyahatinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ek olarak araçlardaki 220 Volt priz ile cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar gibi cihazlarınızı şarj ederek kullanabilirsiniz. Güney Akdeniz Seyahat yolcularının seyahatlerini daha rahat geçirebilmeleri için araçlarında genişliği normale göre daha fazla olan rahat koltuklar kullanmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat’in Şubeleri

Güney Akdeniz Seyahat yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şube ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Adıyaman Ünal Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler Adana, Afyon, Akçay, Aliağa, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Bodrum, Bozyazı, Bucak, Burdur, Burhaniye, Dalaman, Denizli, Erdemli, Gebze, Harem, Hatay, Isparta, Manavgat, Menemen, İskenderun, Korkuteli, Mersin, İstanbul, Nazilli, Ortaca, İzmir, Fethiye, Gazipaşa, Kemer, Kırıkhan, Milas, Ayvalık, Balıkesir, Muğla, Payas, Serik, Silifke, Tarsus ve Yatağan’dır. Güney Akdeniz Seyahat, sahip olduğu onlarca şube ve yüzlerce personeli ile yolculuğunuzun çok daha kaliteli ve verimli geçmesi için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Ucuz bilet fiyatları ve rezervasyon olanakları

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti satın almada sağladığı kolaylıklar ile de öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla yaptığınız rezervasyon işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Güney Akdeniz Seyahat ucuz bilet seçeneklerinin yanı sıra; ihtiyaç halinde ve makul şartlar dahilinde bilet iptali yapılması, bilet iadesi ve bilet açığa alma gibi kolaylıklar sağlayabiliyor. Uygun seferleri görerek istediğiniz saat ve fiyattaki biletleri almak için hizlibilet.com üzerinden seçeneklerinizi karşılaştırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Güney Akdeniz Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

hakan kadı 29.05.2019

Güney akdeniz otobüs firmasından hataya gitmek için gece 11,45 bileti online satın aldım. otobüs 30 dk bizi otogarda bekletti. ancak gece yolculuğu sevdiğim için sorunsuz Künefe memleketi hatay'a ulaştım.

Güney Akdeniz Firması İçin Yorum Yap


Güney Akdeniz

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)