• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1989

 • kurucu

  KURUCU

  İsmail Ayazoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kayseri

 • telefon

  TELEFON

  0 362 544 10 26

Firma Hakkında

Firma, 1989 yılında sektöre Özlem Bafra ismiyle giriş yaptıktan sonra, 1999 yılında ismini Özgül Bafra olarak değiştirmiştir. Son teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak, karayolları insan taşımacılığı alanında, başta Karadeniz bölgesi olmak üzere, ülkemize yakışır bir firma olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Özgül Bafra Turizm’i Niçin Tercih Etmelisiniz?

 

 • Özgül Bafra Turizm, alanında uzman personeliyle, yolcularının kaliteli ve huzurlu seyahat etmeleri için özverili bir çalışma sürdürmektedir.
 • Yüksek standartlara sahip, konforlu ve modern yolculuklar için filosunun teknolojik ve donanımsal yapılanmasına önem verir.
 • Özgül Bafra Turizm, yenilikçi ve hizmet odaklı bakış açısıyla, müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefler.
 • Taşımacılık sektöründe en iyi hizmet veren firma olma çabası, Özgül Bafra Turizm’in en temel ilkesidir. Bu ilke ışığında firma hem araç seçimlerinde, hem de müşteri ilişkilerinde maksimum özeni göstermektedir.
 • Firma, geçmişteki tecrübeleriyle günümüz modern teknolojilerini sentezleyerek, sektörde emin adımlarla yükselmektedir.

Özgül Bafra Turizm’in Genç ve Donanımlı Filosu

52 otobüsten oluşan filosuyla geniş bir ulaşım ağı sunan Özgül Bafra Turizm, filosu dahilindeki araçları modern imkanlarla donatmıştır. Araçlarda ücretsiz internet hizmeti, geniş ve rahat koltuklar, koltuk arkasında LCD monitör, televizyon ve radyo yayını, genel ve özel müzik yayını, video ve film izleme imkanı, USB girişi, 220 volt priz, kulaklık, okuma lambası gibi özellikler bulunmaktadır.

Özgül Bafra Turizm’in Sunduğu Diğer Hizmetler

Bafra merkezli şirketin Türkiye’nin birçok bölgesine karşılıklı seferleri vardır. Firma ayrıca engin şube ağıyla müşterilerine gerekli iletişim desteğini sunar. Seferler esnasında istek ve sorunlarınızın çözümlenmesinde yardımcı olacak uzman ekibiyle Özgül Bafra Turizm müşteri memnuniyeti konusunda üstün performans göstermektedir.

Yolculuk boyunca belirli zamanlarda molalar verilmektedir. Dinlenme tesislerinde verilen bu molalar sayesinde her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Araçlar gerektiğinde namaz vakitlerinde de mola vererek, yolcularının hassasiyetlerine özen göstermektedir. Yolculuk sırasında cep telefonuyla konuşmak serbesttir. Dilediğiniz gibi iletişiminize devam edebilirsiniz.

Kayıp eşyalarla ilgili olarak otogarlardaki peronlardan veya şubelerden başvuruda bulunabilir, telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Özgül Bafra Turizm Rotaları

Özgül Bafra Turizm’in başta Samsun’un Bafra ilçesi olmaz üzere; Rize, Trabzon, Giresun, Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, İzmir, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Alanya, Bursa, İstanbul şehirleri ile Espiye, Eynesil, Görele, İnegöl, Kavak, Tirebolu, Alaçam, Ondokuz Mayıs, Havza, Merzifon, Muşta, Salihli, Of, Ömürevleri, Sungurlu, Sürmene, Taflan, Tekkeköy, Turgutlu, Vakfıkebir ilçelerine seferleri vardır.

Genellikle Bafra-Ankara arasında günde 3 sefer, Karadeniz rotası boyunca günde 2 sefer, diğer şehirlere ise günde 1 sefer düzenlemektedir.

Özgül Bafra Turizm’in Mola Verdiği Dinlenme Tesisleri

Özgül Bafra Turizm, misafirlerinin konforuna gösterdiği özeni, seçtiği dinlenme tesisleriyle de devam ettirmektedir. Çorum’da Asya Dinlenme Tesisleri ve Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri, Düzce’de Bozbey Dinlenme Tesisleri, Eskişehir ilinde Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri, Manisa’da ise Str Dinlenme Tesisleri bu tesislerin başında gelmektedir.

Özgül Bafra Turizm Terminalleri

Özgül Bafra Turizm, şehirlerarası otobüs terminallerinde firma ve acenteler için ayrılmış peronlarda hizmet vermektedir. Ayrıca rotasında yer alan il ve ilçelerde şube ve ofisleri yer almaktadır. Gerek peronlardan, gerekse bu şubelerden yolculuğunuzla ilgili gerekli bilgileri alabilir, hizlibilet.com adresinden rezervasyon yaptırdığınız veya satın aldığınız biletinizin dökümüne ulaşabilirsiniz.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Özgül Bafra Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla online ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com farkıyla bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi işlemleri rahatlıkla en pratik ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Özgül Bafra Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

abdullah 30.05.2019

özgül turzmle samsuna gittik yolculuk gayet rahat ve güzldi hizmetleri iyi ama şöferleri çok suratsızdı

KADİR DEMİR 30.05.2019

özgül turizm ile orduya yolculuk esnasında hizmetlerini begenmedim araclar yeni iyi ama hizmet yok fiyatlarda yüksek

Özgül Bafra Firması İçin Yorum Yap


Özgül Bafra

3.50 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
50.00%
(1)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)