• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1975

 • kurucu

  KURUCU

  Alanyalı İş Adamları

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Antalya

 • telefon

  TELEFON

  (0242) 511 74 03

Firma Hakkında

Alanyalılar Turizm, 1975 yılında Alanya merkezli olarak kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Şirketin kurucusu Kerim Uysal’dır. Firma, hizmet kalitesine oldukça önem veren ve çalışmalarını buna göre gerçekleştiren bir yapıya sahiptir. Alanyalılar Turizm bulunduğu sektörde iyi bir hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetinin çalışan kalitesi ile paralel olduğunu düşünmektedir. Bu sebeple kaptan, ikinci kaptan, muavin, bilet satış elemanı, müşteri temsilcileri ve halkla ilişkiler bölümünde çalışan tüm personellerine çeşitli eğitimler vermektedir. Bunun sonucunda hem personel kalitesini artırmış hem de müşteri memnuniyetini yukarı seviyelere taşıyan çalışmalara imza atmışlardır.

 ‘‘Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada kalmak ilerlemedir. Bir arada çalışmak başarının ta kendisidir,’’ sloganını hizmet kalitesini artırmak için bir hedef olarak benimseyen firma, faaliyetlerini her zaman kaliteyi göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Güvenli, kaliteli ve güzel bir yolculuk için Alanyalılar Turizm yolcularını beklemektedir. Yolculuklarından memnuniyet duyulan bir firmadır. İnternet üzerinden yapılan kullanıcı yorumlarında firmanın beğeni puanı 4.3/5’tir.

“Sevdiklerinize Alanyalılar ile kavuşun” sloganını kullanan firma, ticari kaygının değil önce insani ilişkilerin önemli olduğunu vurgulayan bir hizmet politikası izlemektedir. Güler yüzlü personeli ve güzel dakikalar geçireceğiniz bir yolculuk için Alanyalılar Turizmi tercih edebilirsiniz. Firmanın otobüs biletleri için yazıhaneler ve şubelerin yanı sıra web sitesinde ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Alanyalılar Turizmin mobil uygulaması da bulunmaktadır.

Alanyalılar Turizm Neden Tercih Edilmelidir?

 

 • Firmanın filosunda bulunan otobüslerde, yolculuk esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımlar mevcuttur.
 • Kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü personellere sahiptirler.
 • Konfor ve rahatlık açısında memnuniyet duyulan bir hizmet verirler.
 • Otobüs filosundaki tüm araçlar rutin kontrolleri yapılmış, temiz, bakımlı ve her daim seyahate çıkmaya hazır araçlardan oluşmaktadır.
 • Bulundukları sektörde öncü olarak hizmet veren firmalar arasındadır.
 • Ticari kaygıları değil müşteri mutluluk ve memnuniyetini önde tutarak, kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir otobüs firmasıdır.

Alanyalılar Turizm Terminalleri

Firmanın kendisine ait özel terminalleri bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendi adına ayrılan bölümlerde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca terminallerde bulunan Alanyalılar Turizm yazıhanelerinden de faydalanabilirsiniz. Online otobüs bileti'de alabilirsiniz hizlibilet.com'dan.

Alanyalılar Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Firmanın otobüs filosunda yer alan otobüsler günümüz standartlarında yolculuk beklentilerini karşılayabilecek tüm donanımlara sahiptir. Kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti amaçlayan firma, düzenli olarak filosunu yenilemekte ve daha üst düzeyde hizmet verecek son teknolojik donanımlara sahip otobüsleri firma filosunun bünyesine katmaktadır. Otobüslerde rahat ve geniş koltuklar, koltuk arkası ekranlar, kablosuz internet ve kişilere özel diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış okuma lambaları bulunmaktadır. Filoda bulunan otobüslerin ortalama yaşı beştir ve bu ortalama filo bünyesine katılan her son model otobüs ile daha da aşağıya düşmektedir. Keyifli ve güvenli bir yolculuk için Alanyalılar Turizm otobüs firmasını tercih edebilirsiniz. Otobüs özellikleri arasında ise; genel TV yayını, koltuk arkası ekranlar, kişiye özel okuma lambaları, kulaklık ödünç verilmesi gibi hizmetler de yer almaktadır.

Bilet satın alma ve iptal etme imkanları

Alanyalılar Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Satın almış olduğunuz biletleri iptal etmek ya da tarihini değiştirmek isterseniz, yolculuk saatinden en az 12 saat önce firmaya bu yönde bir istekte bulunmanın gerekmektedir. hizlibilet.com üzerinden online bilet ve rezervasyon seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bununla yanı sıra size uygun seyahat saatlerini öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve tüm satın alma işlemlerini online olarak kolaylıkla gerçekleştirmek için hizlibilet.com’u kullanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Alanyalılar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

sarp 21.05.2019

sizlerle yoluculuk yapmak her aşamada harikaydınız teşekkür ederiz.

Dilber 18.03.2019

Kravat takan şoför ve mavin görmek için bu firmayı tercih edin.

Alanyalılar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Alanyalılar Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)