• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • kurucu

  KURUCU

  Abdullah Polat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ağrı

 • telefon

  TELEFON

  0549 494 41 01

Firma Hakkında

Ağrı Kösedağı Turizm, 2014 yılında Ağrı merkezli olarak Abdullah Polat tarafından kurulmuştur. Sektöre yakın geçmişte girmiş yeni bir firma olmasına rağmen Ağrı Kösedağı Turizm, yolcularına rahat, kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunan hizmet anlayışıyla sektörün yükselen firmalarındandır. Sürekli gelişim ve iyileştirme düşüncesini firma prensibi olarak benimseyen Ağrı Kösedağı Turizm, araçlarını teknolojik olarak en iyi seviyede tutarak yolcularının seyahat boyunca rahat olmasını garantiler. Ağrı Kösedağı Turizm özenle seçtiği ve her türlü eğitimlerini verdiği uzman ve başarılı çalışanları sayesinde kaliteli bir hizmet almanıza fırsat tanımaktadır. 

Ağrı Kösedağı Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler:

Ağrı merkezli olarak kurulduktan sonra yapılanmasını hızlı bir şekilde tamamlayarak ülkemizin çeşitli noktalarına seferler düzenleme başarısına ulaşan Ağrı Kösedağı Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Yolculuğunuzun güvenilir bir şekilde geçmesine olanak tanıyarak gideceğiniz yere sağ salim varmanızı sağlar.
 • Firma, yolculuk esnasında misafirlerine çeşitli ikramlar ve atıştırmalıklar sunarak keyifli bir yolculuk geçirmelerine imkanı tanır.
 • Özenle seçilmiş ve gerekli eğitimleri almış personelleri sayesinde bir sorunla karşılaşmanız durumunda sorununuz hızlıca ve güler yüzle çözülür.
 • Otobüs bakımları zamanında ve düzgün bir şekilde yapıldığından, güvenli, temiz ve konforlu bir araçla seyahat yaparsınız.

Ağrı Kösedağı Turizm’in Filosu

Araçlarının teknolojik olarak güncel durumda olmasına dikkat eden Ağrı Kösedağı Turizm, tüm araçlarında yolcularının rahat edeceği çeşitli teknolojik donanımlara sahiptir. Tüm araçlarında televizyon, internet ve rahat koltuk gibi özelliklere sahip olan firma yolcularının seyahatlerini daha kaliteli ve konforlu hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Araçlarının büyük çoğunluğu Mercedes Benz, Travego gibi son model yeni araçlardan oluşan Ağrı Kösedağı Turizm yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi sunmaktadır.

Ağrı Kösedağı Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

otobüs bileti online almak için hizlibilet.com'dan alabilirsiniz, şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan Ağrı Kösedağı Turizm; İzmir terminalinde 55 numaralı peron, Sivas terminalinde 6 numaralı peron, Erzincan terminalinde 4 numaralı peron, İstanbul terminalinde 14 numaralı peron, Ankara terminalinde 140 numaralı peron, Merzifon terminalinde 5 numaralı peron, Ağrı terminalinde 8 numaralı peron ve Amasya terminalinde 9 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu peronlar sayesinde Türkiye’nin çeşitli şehir ve beldelerine seyahat edebilmeniz mümkündür.

Ağrı Kösedağı Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Tüm otobüslerini yolcularının kaliteli ve konforlu bir şekilde yolculuk edebileceği şekilde tasarlamaya özen gösteren Ağrı Kösedağı Turizm, tüm otobüslerinde zengin ve kaliteli teknolojik donanımlar bulunmasına dikkat etmektedir. Tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunduran Ağrı Kösedağı Turizm bu sayede yolculuğunuzda canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize imkan tanır. Ayrıca araçlarında radyo yayını ve kayıtlı müzikler bulunan Ağrı Kösedağı Turizm otobüslerinde, dilediğiniz takdirde yolculuğunuz süresince kullanabileceğiniz kulaklık da tahsis edilmektedir. Ek olarak araçlarda yer alan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz süresince kitap, gazete, dergi gibi yayınlarınızı da kolaylıkla okumanız mümkündür.

Ağrı Kösedağı Turizm’in Şubeleri

Ağrı Kösedağı Turizm yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Ağrı Kösedağı Turizm’in şubesi bulunan yerler, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Bodrum, Bor, Denizli, Diyadin, Düzce, Eleşkirt, Erzincan, Erzurum, Gebze, Harem, Horasan, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Köprüköy, Manisa, Merzifon, Milas, Nazilli, Niğde, Pasinler, Sakarya, Salihli, Sivas, Söke, Sultanbeyli, Taşlıçay, Uşak, Turgutlu, Tutak ve Yozgat’tır. Bu merkezlerde onlarca şubeye sahip olan Ağrı Kösedağı Turizm, güler yüzlü, bilgili ve başarılı personeli ile yolcularına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için faaliyetlerine yürütmektedir.

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

Ağrı Kösedağı Turizm, bilet alma ve rezervasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla Ağrı Kösedağı Turizm ucuz bilet ve rezervasyon ile ilgili her türlü işlem kolaylıkla yapılabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Ağrı Kösedağı Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kaya 21.05.2019

iŞ gezisi sırasında firmanızı tercih etmiştim hem bilet almada hem yolculuğum kaliteliydi.

Rojda kaya 24.04.2019

Ağrı otobüs bileti için sürekli kösedağ otobüs firmasından bilet alıyorum. Tavsiye ederim

Ağrı sevdası 17.03.2019

Ağrı memleketim benim uçak biletinde aktarma olduğu için çok maliyet gidiyor. Bu yüzden ağrıya otobüsle geliyorum yıllardır bir problem yaşamadım.

Ağrı Kösedağı Turizm Firması İçin Yorum Yap


Ağrı Kösedağı Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(3)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)