• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1996

 • kurucu

  KURUCU

  İlhan Ağaçlı

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Mersin

 • telefon

  TELEFON

  0 324 238 10 20

Firma Hakkında

Mersin'in kısa sürede popülerlik kazanan çağdaş otobüs firmalarından biri olan Mersin Vif Turizm lüks otobüsleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile beğeni topluyor. Ondan fazla kente karşılıklı otobüs seferleri düzenleyen firma, müşterilerinin konforu ve rahatını öne alan bir hizmet politikasına sahip.

"Müşterilerimizin haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın haklarına saygı duymak, insanlığa ve çevreye saygı duymak" olarak belirttikleri ilkeleriyle misyon ve vizyonlarını özetleyen firma, bilgi çağının tüm olanaklarını kullanmayı ve müşteri memnuniyetini esas alan bir vizyon politikası uyguluyor. Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını önceden tespit ederek karşılamayı öngören Mersin VIF Turizm, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Şube ve acente ağı ile yaygın hizmet

Firma, Mersin'deki merkezinin yanı sıra Afyon, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Manisa, Adapazarı, Uşak, Yalova kentleri ile bu kentlerin ilçelerinde pek çok şubeye ve acenteye sahip. Hizmet verdiği güzergahlarda her türlü hizmeti verecek altyapıyı oluşturan firma, şehir içi servis araçları ile de müşterilerinin yolculuğuna eşlik ediyor. Hem otobüslere hızlı ve kolay ulaşmalarını sağlıyor, hem de yolculuk sonrası varacakları adreslere mümkün olabilen en yakın noktaya ulaştırıyor.

Mersin VIF Turizm, sürekli yolcuları için puan kazanma, ücretsiz bilet, konaklama indirimleri gibi imkanlar sunan VifCard hizmetini de sağlıyor. Belirli sayıda puan biriktiren yolculara hafta sonu tatili hediyesi de veriliyor.

Her türlü konfor ve eğlence Mersin WIF otobüslerinde

Mersin VIF Turizm, otobüslerinde en son teknoloji cihazları başarıyla kullanıyor. Geniş koltuk aralıkları ile sunduğu konfora bir de koltuk arkası ekranlarının sunduğu geniş eğlence olanakları ekleniyor.  İstenen her müzik türünde parçaları dinlemek, filmler izlemek, oyunlar oynamak bu ekranlar ile mümkün oluyor. Geniş film ve program arşivinin yanı sıra uydu üzerinden canlı televizyon yayınlarını izlemek de mümkün oluyor. Yolcular hayranı oldukları dizilerden kopmamış oluyor.

Kitap, gazete, dergi okumayı seven yolcular için her koltukta bulunan kitap okuma lambaları rahat bir okuma sağlarken, diğer yolcuların rahatsız olmasını önlüyor. Wi-Fi aracılığıyla sağlanan kablosuz internet bağlantısı ve şarj olanakları da yolcuların eğlence keyfinin kesintisiz olmasını sağlıyor.

Güvenli ve hassas yolculuklar

Firma, her türlü iklim koşuluna uyumlu biçimde çalışan, astım ve alerji hastalarının rahat bir yolculuk sürmesi için özel tasarlanmış antialerjik havalandırma sistemiyle eşsiz ferahlıkta bir hava sunuyor. Steril bir ortam ile tertemiz bir hava sunan firma, özellikle hassas yolcuların tercih ettiği firma olmayı başarıyor. Yolcularının sağlığını ve güvenliği en ince ayrıntısına kadar düşünen firma, her koltukta emniyet kemeri bulunduruyor. Çocuklar için özel araba koltukları temin edilebiliyor, tüm yolcular sigortalanıyor. Hız sınırlaması uygulayan özel bilgisayarlı sistem de kullanılıyor.

Firmanın bir özelliği de deneyimli şoförler ve güler yüzlü personeller ile çalışmayı ilke edinmiş olması. Geniş bagaj kompartımanı bulunan ve gerektiğinde mutfak hizmeti verebilen firma otobüsleri, açık büfe servisleri ve zengin tatlı ve tuzlu atıştırmalık ve sıcak veya soğuk içecek içeren ikram menüleriyle de öne çıkıyor.

Online işlemlerde büyük kolaylık

Mersin VIF Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon işlemlerinde kolaylık sağlayan hizlibilet.com sitesi üzerinden en uygun fiyat seçeneklerine ulaşılabiliyor. Mersin VIF Turizm ucuz bilet prensibi ile online rezervasyon yaptırmak ya da bilet satın almak hizlibilet.com aracılığıyla oldukça pratik. Site ayrıca ihtiyaç hissedildiği durumlarda bilet iadesi, bilet açığa alma, bilet iptali ya da değiştirme seçeneklerine de izin verebiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Mersin Vif Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 30.05.2019

vif mersinn ile muğlaya yolculuk yaptım hizmet pek o kadar iyi değildi ikramlar azdı

Mersin Vif Turizm Firması İçin Yorum Yap


Mersin Vif Turizm

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)