• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1969

 • kurucu

  KURUCU

  Yaşar Temel Kanber

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Trabzon

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 00 88

Firma Hakkında

Kanberoğlu Turizm, 1969 yılında Yaşar Temel Kanber tarafından Trabzon merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Kurulduğundan beri yolcularına daha iyi bir hizmet verebilmek için kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren firma, aradan geçen zamanda Türkiye’nin çeşitli bölgelerine seferler yapmaya da başlamıştır. Müşteri memnuniyetini merkez alarak faaliyetlerini yürüten Kanberoğlu Turizm, sahip olduğu kaliteli otobüs filosu ve güler yüzlü personeliyle yolcularına çok daha kaliteli bir seyahat deneyimi sunuyor. Sektöre girdiğinden beri gösterdiği başarı ile başta Trabzon ve Karadeniz çevresi olmak üzere tüm sektörde önemli bir konuma gelen Kanberoğlu Turizm, her yıl çok sayıda yolcuya emniyetli ve rahat bir yolculuk yapma fırsatı veriyor.

Kanberoğlu Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sektörün önemli firmalarından bir olan Kanberoğlu Turizm’i tercih etmek için en önemli etkenlerden bazıları:

 • Kanberoğlu Turizm, tüm çalışanlarını özenle seçen ve gerekli eğitimleri veren Kanberoğlu Turizm bilgili, uzman ve güler yüzlü personelleri ile sizlere hizmet vermektedir.
 • Kanberoğlu Turizm filosunda yer alan otobüsler son teknolojiye sahip olup beklentilerinizi karşılayacak donanımlara sahiptir.
 • Yolculuğunuzun güvenle bir şekilde geçebilmesi için gerekli tüm önlemler, Kanberoğlu Turizm’in özenle seçtiği, işinin ehli, trafik kurallarına saygılı kaptan şoförler tarafından alınmaktadır.
 • Kanberoğlu Turizm’in düzenlediği her sefer boyunca, yolculuğunuzun rahat, güvenli ve kaliteli bir deneyim olarak geçebilmesi için gerekli tüm detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önemle, yolculardan gelen geri dönütler çerçevesinde Kanberoğlu Turizm hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmek için gerekli adımları atmaktadır.
 • Kanberoğlu Turizm, zamanın önemini bildiğinden kalkış ve varış saatlerine dikkat ederek seferlerini gerçekleştirmektedir.

Kanberoğlu Turizm’in Filosu

Kanberoğlu Turizm, sahip olduğu kaliteli otobüs filosu ile yolcularına her zaman kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmasıyla bilinen bir firmadır. Otobüslerinde son teknoloji donanımların bulunmasına oldukça önem veren Kanberoğlu Turizm bu sayede yolcularının seyahatlerini eğlenceli olduğu kadar emniyetli bir hale de getirmeye çaba harcamaktadır.

Kanberoğlu Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerine devam eden Kanberoğlu Turizm; Trabzon terminalinde 5 numaralı peron, Samsun terminalinde 43 ve 44 numaralı peronlar, Erzurum terminalinde 7 ve 12 numaralı peronlar, Ordu terminalinde 3 numaralı peron, Giresun terminalinde 8 numaralı peron, Ankara terminalinde 23 numaralı peron, Kayseri terminalinde 1 numaralı peron, Yozgat terminalinde 1 numaralı peron, Fatsa terminalinde 4 numaralı peron ve Mersin terminalinde ise 25 numaralı peronlarını kullanarak yolcularına hizmet vermektedir.

Kanberoğlu Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Kanberoğlu Turizm araçlarını yolcularının rahat edeceği şekilde dizayn etmeye son derece önem vermektedir. Kanberoğlu Turizm’in tüm araçlarında Wi-Fi ile internete bağlanarak yolculuğunuzu çok daha kaliteli ve verimli hale getirmeniz mümkündür. Kanberoğlu Turizm araçlarında koltuk arkasında yer alan ekran sayesinde uydu üzerinden onlarca televizyon kanalını, araçta kayıtlı bulunan film ve dizileri izleyebilirsiniz. Bununla birlikte bu ekranlar sayesinde radyo ya da araçta kayıtlı müzikleri dinleyerek zaman geçirmeniz de mümkündür. Yolcularının seyahat esnasında dini ibadetlerini rahatlıkla yerine getirebilmesini oldukça önemseyen Kanberoğlu Turizm, mola zamanlarını namaz vakitlerine denk getirerek misafirlerine bu konuda da kolaylık sağlamaktadır.

Bilet satın alma ve kolay rezervasyon fırsatları

Kanberoğlu Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine hizlibilet.com web sitesi üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com sitesi üzerinden rezervasyon yapıp bilet almak, seyahatiniz için sefer saatlerini incelemek gibi seyahatinizi de, seyahat öncesi işlemlerinizi de en pratik şekilde yapmanıza yardımcı olacak her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kanberoğlu Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kanberoğlu Firması İçin Yorum Yap


Kanberoğlu

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()