• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • kurucu

  KURUCU

  Astur Kütahya

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kütahya

 • telefon

  TELEFON

  0 274 444 44 43

Firma Hakkında

Yarım asra yakın deneyimiyle, yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahati vadeden Kütahya Astur Turizm , Kütahya’nın en popüler seyahat firmalarından biri haline gelmiştir. Alanında uzmanlaşmış kadrosuyla yenilikçi hizmet anlayışını birleştirerek yolcu memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiştir. Kütahya Astur’un en önemli özeliklerinden bir tanesi de yüksek kaliteli hizmete karşılık, uygun fiyat garantisi vermesidir.

Kütahya Astur, başta Kütahya ve çevresine karşılıklı seyahatler gerçekleştirmektedir. Güzergâhları Eskişehir, Ankara, İstanbul, İzmit, Bursa, Sakarya’dır. Tavşanlı, Emet, Polatlı gibi ilçe ve kazalara da seferleri vardır.

Kütahya Astur’u Niçin Seçmelisiniz?

Kütahya Astur bütün araçlarında yolculuk öncesi ve sonrası operasyonel takip ve teknik altyapı kontrollerini sistemli bir şekilde yapmaktadır. Bu doğrultuda araçlarındaki her türlü hijyen şartları yüksek seviyede yerine getirilir. Müşteri odaklı hizmet prensibi gereği güler yüzlü bir kadroya sahiptir. Dönemlere uygun olarak düzenlenen sefer sayılarıyla ulaşım sıkıntısını en aza indirmeyi hedefler. Cazip bilet fiyatlarına sahiptir.

Kütahya Astur Filosu

32 adet otobüsten oluşan filoda ücretsiz internet hizmeti vardır. Ayrıca rahat koltuklar, geniş aralıkları sayesinde konfor sağlar. 2+1 koltuk seçenekli otobüsleri tercih ederek tek başınıza yaptığınız yolculuklarda konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kişisel monitör, uydu yayını, genel ve kişisel müzik yayını mevcuttur. 220 volt priz, USB giriş, okuma lambası, emniyet kemeri gibi özellikleri de tüm araçlarda bulunmaktadır.

Kütahya Astur Firmasının Sunduğu Hizmetler

Başta Kütahya olmak üzere birçok güzergahta karşılıklı seferleri bulunmaktadır.  Seferler sırasında anlaşmalı dinlenme tesislerinde molalar verilir. Mola yerlerinde WC, market alışverişi, lokanta ve kafeterya ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Seyahatinizde sıcak (çay, kahve vb.) ve soğuk (meyve suyu, gazlı içecekler, su vb.) ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kek, bisküvi vb.) servisi yapılır.

2+1 koltuk seçeneğiyle tek başınıza da rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza anında cevap vermek amacıyla muavin hizmeti vardır. Kütahya Astur otobüslerinde ücretsiz Wi-Fi internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Koltuk ekranı, kişisel ve genel müzik yayını, televizyon ve radyo yayını bulunmaktadır. Yolculuk boyunca iletişiminizi rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.

 

Bayramlarda ve tatillerde sefer sayıları arttırılmaktadır.

Kütahya Astur Yolculuk Sonrası Servis Hizmeti

Kütahya Astur’un belli şehirlerde servis hizmeti bulunmaktadır. Servis hizmetinin olmadığı yerlerde belediyenin sağladığı servis imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kütahya Astur Terminalleri

Kütahya Astur’un, şehirlerarası otobüs garlarında seyahat firmalarına ayrılmış olan peronlarda terminal hizmetini gerçekleştirir. Ayrıca başta Kütahya olmak üzere, Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Alanya, Sakarya şehirlerinin il ve ilçelerindeki şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Ucuz bilet ve rezervasyon seçenekleri

Kütahya Astur Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online olarak işlem yapabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, arzu edilen gün ve saatlerde ulaşmanız mümkündür. Misafirlerin makul ihtiyaçları çerçevesinde bilet iptali, bilet tarihi değiştirme ya da bilet açığa alma gibi uygulamalar konusunda da yardım alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Astur Kütahya Seferleri

Astur Kütahya Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

veli 22.05.2019

öğrenci olduğum dönemlerde kullanmıştım herşey mükelldi teşekkürler.

Asker 17.03.2019

Askerliğimi kütahyada yaptım kendilerinden çok memnun kaldım. Asker oldığum için özel ilgi gösterdiler teşekkürler.

Astur Kütahya Firması İçin Yorum Yap


Astur Kütahya

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)