• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1994

 • kurucu

  KURUCU

  Faruk Gökdemir

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tokat

 • telefon

  TELEFON

  0 356 275 13 62

Firma Hakkında

Faruk Gökdemir tarafından 1994 yılında Tokat Turhal merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Tokat İmparator Turizm, kısa sürede kurumsal bir yapıya bürünerek büyük bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunmak için sürekli gelişen ve yenilenen firma araç ve personel konusunda da aynı hassasiyeti göstermektedir. Araçlarında teknolojik donanımlara önem vererek yolcularının daha iyi ve kaliteli bir hizmet almasını sağlayan Tokat İmparator Turizm, yolcularını misafirleri gibi görerek çalışmalarına devam etmekte  ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartacak uygulamalarıyla sevilen bir firma olarak öne çıkmaktadır. Tokat İmparator Turizm, Tokat Turhal merkezli olarak kurulmasına zaman içerisinde kendini ve filosunu geliştirerek ülkemizin çeşitli noktalarına sefer düzenleme başarısına ulaşmıştır.

Tokat İmparator Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Yolcularının güvenli ve rahat bir seyahat geçirmelerini her şeyin önünde gören Tokat İmparator Turizm’i tercih etmeniz için bazı sebepleri sizin için sıraladık:

 • Filosunda yer alan otobüsleri özenle seçen firma yolcularına kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi vaat etmektedir.
 • Personellerine her türlü eğitimi vererek onların yolcularla iyi diyalog kurmalarını ve saygılı davranmalarını sağlayarak misafirlerini rahat ettirmeyi amaçlar.
 • Firma, yolculuğun huzur içinde tamamlanabilmesi için her türlü önlemi alır.
 • Tokat İmparator Turizm, şoförlerini alanında uzman kişiler arasından seçerek bu sayede rahat etmenizi ve yolculuğunuzu endişesiz geçirmenizi sağlar.
 • Zamanın sizin için ne denli önemli olduğunun farkında olan Tokat İmparator Turizm, kalkış ve varış saatlerine özenle uyarak sizlerin zaman açısından mağdur olmamanızı sağlar.

 Tokat İmparator Turizm’in Filosu

Tokat İmparator Turizm otobüslerini çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak özenle seçmektedir. Otobüslerde koltuk arkası ekran, kablosuz internet, havalandırma sistemi gibi, keyifli bir yolculukta gerekli olacak tüm sistemler bulunmaktadır. Ayrıca seferler esnasında yolculara çeşitli ikramlarda bulunulmaktadır.

Tokat İmparator Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamasına oldukça önem veren Tokat İmparator Turizm, araçlarının teknolojik olarak iyi seviyede olması için gerekli tüm yatırımları yapmaktadır. Bu amaçla araçlarında koltuk arkası ekranlar bulunduran Tokat İmparator Turizm, bu ekranlar sayesinde yolcularına canlı televizyon yayını, araçta kayıtlı olan dizi ve filmleri izleme ya da müzik ve radyo dinleme imkanı vermektedir. Ek olarak araçlarda bulunan Wi-Fi üzerinden internete bağlanarak seyahatinizi çok daha keyifli hale getireceğiniz gibi okuma lambası vasıtasıyla da kitap, gazete gibi yayınları kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Tokat İmparator Turizm’in Şubeleri

Tokat İmparator Turizm, yolcularına daha kaliteli bir seyahat sunabilmek için hizmetlerini çok sayıda şube ile yolcularına ulaştırmaktadır. Tokat İmparator Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler Artova, Amasya, Çekerek, Çerkezköy, Çorlu, Gebze, İstanbul, Maltepe, Merzifon, Silivri, Sorgun, Suluova, Sulusaray, Tekirdağ, Tokat, Turhal, Yerköy, Yozgat ve Zile’dir. Tokat İmparator Turizm, geniş şube ağı, güler yüzlü, saygılı ve uzman çalışanları ve yılların verdiği şirket tecrübesi ile yolcularının çok daha kaliteli ve rahat bir seyahat geçirmesi için faaliyetlerine devam etmektedir.

Tokat İmparator Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Fırsatları

Tokat İmparator Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com üzerinden işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyatla kaliteli hizmet anlayışıyla Tokat İmparator Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı imkanlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, istediğiniz zaman ulaşmanız ve satın alma veya rezervasyon işlemlerinin kolayca yapmanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Tokat İmparator Turizm Seferleri

Tokat İmparator Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

suna 29.05.2019

istanbula yolculuk yaptım tokat imparator ile fiyatlar yüksek ama hizmet iyi

cafer 29.05.2019

tokat imparatorlan yolculuk yaptık isntabula fiyatları yüksek hizmet araç idare eder

Tokat İmparator Turizm Firması İçin Yorum Yap


Tokat İmparator Turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)