• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Mardin Seyahat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Mardin

 • telefon

  TELEFON

  444 44 47

Firma Hakkında

“Mutluysanız, mutluyuz” sloganıyla yola çıkan Mardin Seyahat, 2000 yılında, kenti Türkiye’nin dört bir yanına mümkün olan en güzel seyahat deneyimiyle bağlamak amacıyla Mardin’de kurulmuştur. Karayolu taşımacılığının örnek alınan ve müşterilerine güvenli yolculuk sunabilen bir kuruluşu olmak en büyük hedefleri arasındadır.

Niçin Mardin Seyahat’i Tercih Etmelisiniz?

 

 • Mardin Seyahat, kalite, güven, saygı ve istikrar ilkelerini temsil etmek için sürekli olarak genişleme ve yenilenme hedefindedir.
 • Firma, bir yandan sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirirken, cazip fiyat avantajlarını da müşterisine sunma gayretindedir.
 • Mardin Seyahat, kaliteli ve standartları yüksek hizmetlerinden taviz vermeksizin, ulaşım ağını ülke çapında genişletmektedir.
 • İnsan odaklı çalışmanın başarılı sonuçlar getireceği idealiyle, bütün çalışanlarının topluma örnek, saygın tavır ve davranışlara sahip kişiler olması için özenli bir kadro oluşturmaktadır.

Mardin Seyahat Filosu

Mardin Seyahat’in filosunda 35 otobüs bulunmaktadır. Bu otobüslerin tamamı Mercedes Travego ve Tourismo modelidir. Otobüslerde 2+2 ve 2+1 koltuk seçeneği, ücretsiz internet, televizyon yayını, Digiturk yayını, radyo yayını, müzik yayını, kişisel koltuk monitörü, video izleme, oyun oynama, 220 volt priz, USB giriş, okuma lambası, kulaklık, tuvalet gibi özellikler bulunmaktadır.

Mardin Seyahat’in Sunduğu Hizmetler

 

 • Mardin Seyahat, başta Mardin merkez olmak üzere Türkiye’nin birçok şehir ve ilçesine seferler düzenlemektedir.
 • Yolculuğunuz sırasında isteklerinize yardımcı olmak amacıyla muavin hizmeti sunulmaktadır. Bu muavinler, seyahatiniz boyunca her türlü istek ve ihtiyacınız için çözüm bulacaktır.
 • Belirli periyotlarla anlaşmalı dinlenme tesislerinde molalar verilir. Bu molalarda alışveriş, yeme-içme, tuvalet ve diğer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Otobüslerde kahvaltı, tatlı - tuzlu atıştırmalık ile sıcak - soğuk içecek ikramı vardır.
 • Dilerseniz telefonunuzu açık tutarak, iletişiminizi sürdürebilirsiniz.
 • Tüm otobüslerde ücretsiz Wi-Fi internet, kişisel monitörlerde televizyon, radyo, Digiturk yayını, genel ve özel müzik yayınları, video izleme özelliği, oyun oynama seçeneği, 220 Volt priz, USB girişi, kulaklık, okuma lambası özellikleri vardır.
 • 2+1 veya 2+2 koltuk seçenekleriyle isterseniz geniş ve rahat tekli koltukları tercih edebilirsiniz.
 • Otobüslerde tuvalet bulunmaktadır.
 • Non-stop sefer seçeneğiyle, gitmek istediğiniz yere daha hızlı ulaşmanız mümkün.

Mardin Seyahat Rotaları

Mardin Seyahat, Mardin merkez olmak üzere; Adana, Ankara, Antalya, İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa, İzmir, Konya, Kahramanmaraş, Kayseri, Şırnak, Elazığ, Muğla, Afyon, Aksaray, Amasya, Aydın, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, İzmit, Kırşehir, Samsun, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Tokat, Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Bazı diğer popüler Mardin Seyahat seferleri ise şunlardır: Ankara-Mardin arası günde 3 sefer, İstanbul-Mardin arası günde 2 sefer ve Mardin-Bodrum arası günde 1 sefer. Her gün gerçekleşen bu seferler ile, yolculuk yapacağınız en uygun günü seçmek size kalmış.

Mardin Seyahat Terminalleri

Mardin Seyahat, şehirlerarası otobüs terminallerinin otobüs firmalarına ayrılan peronlarında hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra rotasındaki şehir ve ilçelerde bulunan şubelerden de her türlü istek ve sorularınız konusunda yardımcı olunmaktadırlar. Ayrıca bu şube ve peronlardan hizlibilet.com adresinden satın aldığınız biletlerinizin dökümünü temin edebilir, soru ve sorunlarınız için gerektiğinde güler yüzlü ve saygılı personellerden yardım alabilirsiniz.

Ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Mardin Seyahat ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapmanız mümkündür. Hizmet kalitesine bakıldığında oldukça uygun bir fiyatlandırma uygulayan Mardin Seyahat, her türlü bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde de avantajlı ve cazip fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına ulaşabilir, seferleri ve olası fiyatları karşılaştırabilir, istediğiniz sefer için rezervasyon yaptırabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Mardin Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

aras 30.05.2019

mardin seyahat ile aksaraya gittim ikramları çok azdı begenmedim hizmet iyi değildi

KADİR DEMİR 30.05.2019

mardin seyahat ile osmaniyeye yolculuk yaptım hizmetlerinden çok memnun kaldım tebrikler

Mardin Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Mardin Seyahat

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)