• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  ŞAFAK KAPTANOĞLU

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  GİRESUN

 • telefon

  TELEFON

  0454 611 41 80

Firma Hakkında

Kaptanoğlu Seyahat, 1965 yılında Espiye merkezli olarak Merhum Salih Kaptanoğlu tarafından kurulmuştur. Köklü ve tecrübeli bir firma olan Kaptanoğlu Seyahat, kurulduğu günden bu yana yolcularına rahat ve konforlu bir yolculuk sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sürekli gelişim ve iyileştirme politikasını benimseyen firma, araçlarını teknolojik donanımlara uygun olarak tasarlayarak yolcularının seyahatlerini daha kaliteli hale getirmektedir. Kaptanoğlu işinde uzman ve başarılı çalışanları sayesinde çok daha kaliteli bir hizmet almanıza olanak tanımaktadır. 

Kaptanoğlu Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Espiye merkezli olarak kurulmasına rağmen günümüzde ülkemizin çeşitli yerlerine seferler düzenleme kapasitesine ulaşan Kaptanoğlu Seyahat’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Teknolojik donanımların yolculuğun kalitesini artırdığının bilincinde olan firma bu sebeple araçlarını teknolojik olarak oldukça iyi seviyede tutmaktadır.
 • Sadece yolculuk boyunca değil, yolculuk sonrası da sizin yanınızda olan Kaptanoğlu Seyahat, geniş bir şehir içi servis ağına sahiptir.
 • Yolculuk boyunca lezzetli atıştırmalıklar ve sıcak – soğuk içecek ikramı ile yolculuğunuz oldukça rahat bir şekilde geçer.
 • Tüm personellerinin seçimini ve eğitimini özenli bir şekilde gerçekleştiren firma, bu sayede yolcularına güler yüzlü ve bilgili personeller ile hizmet eder.

Kaptanoğlu Seyahat’in Filosu

Araçlarının teknolojik olarak yüksek yeterlilik göstermesine dikkat eden Kaptanoğlu Seyahat, tüm araçlarında yolcularının keyif alacağı çeşitli donanımlara sahiptir. Tüm araçlarında televizyon, internet ve rahat koltuk düzeni gibi özelliklere sahip olan firma, yolcularının seyahatlerini daha kaliteli ve konforlu hale getirmek için oldukça özenli davranmaktadır.

Kaptanoğlu Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan Kaptanoğlu Seyahat; Samsun terminalinde 8 numaralı peron, Bursa terminalinde 85 numaralı peron, Ünye terminalinde 2 numaralı peron, Tosya terminalinde 1 numaralı peron, Ordu terminalinde 8 numaralı peron, Çarşamba terminalinde 8 numaralı peron, Bulancak terminalinde 8 numaralı peron, Fatsa terminalinde 8 numaralı peron, Espiye terminalinde 4 numaralı peron ve Merzifon terminalinde 8 numaralı peronları kullanmaktadır. Bu peronlar sayesinde Türkiye’nin çeşitli yerlerine seyahat edebilmeniz mümkündür.

Kaptanoğlu Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarını yolcularının rahat bir şekilde yolculuk edebileceği şekilde tasarlayan Kaptanoğlu Seyahat, bu sebeple tüm otobüslerinin teknolojik olarak iyi seviyede olmasına dikkat etmektedir. Tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunduran firma böylece yolculuğunuz esnasında canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize olanak tanır. Ek olarak araçlarda yer alan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz süresince kitap, gazete, dergi gibi yayınlarınızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca araçlarında radyo yayını ve kayıtlı müzikler bulunan Kaptanoğlu Seyahat dilediğiniz takdirde yolculuğunuz süresince kullanabileceğiniz kulaklık da tahsis etmektedir.

Kaptanoğlu Seyahat’in Şubeleri

Kaptanoğlu Seyahat yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Kaptanoğlu Seyahat’in şubesi bulunan başlıca şehirler; Amasya, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Düzce, Espiye, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Gölcük, Havza, İstanbul, Kastamonu, Keşan, Merzifon, Ordu, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Ünye, Yağlıdere ve Yalova’dır . Onlarca şubeye sahip olan Kaptanoğlu Seyahat, bünyesinde bulunan yüzlerce güler yüzlü, bilgili ve başarılı çalışanıyla yolcularına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaptanoğlu Seyahat Ucuz Bilet ve Rezervasyon Fırsatları

Kaptanoğlu Seyahat ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com üzerinden işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyatla kaliteli hizmet anlayışıyla Kaptanoğlu Seyahat, hizlibilet.com aracılığıyla bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı imkanlar sunuyor.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Kaptanoğlu Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kaptanoğlu Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Kaptanoğlu Seyahat

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()