• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • kurucu

  KURUCU

  Mehmet Yılmaz

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İstanbul

 • telefon

  TELEFON

  444 34 78

Firma Hakkında

2006 yılında Mehmet Yılmaz tarafından Karabük merkezli olarak kurulan Safran Turizm, kurumsal yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde yer edinmiş önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışını şirket prensibi olarak benimseyen Safran Turizm, yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde geçirmesini misyonu edinmiştir. Otobüs filosunu gerekli teknolojik yeniliklere göre düzenleyerek emniyete verdiği önemi gösteren Safran Turizm, saygılı ve bilgili personeli ile kaliteli ve rahat bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.

Safran Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Karabük merkezli olarak kurulmasına rağmen kurumsal yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Safran Turizm’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir:

 • Araç içi atıştırmalık ile sıcak ve soğuk içecek servisinde bulunan Safran Turizm ile yolculuğunuzu çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz.
 • Teknolojik yenilikleri takip ederek araçlarını teknolojik anlamda güncel tutarak hizmet verir.
 • Yolculuk için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak ve deneyimli şoförler ile çalışarak yolculuğunuzun güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Safran Turizm’in Filosu

Yolcularına teknolojik olarak iyi seviyede olan araçlarla hizmet vermeye özen gösteren Safran Turizm, tüm araçlarında yolcularının seyahatlerini en rahat ve konforlu şekilde geçirmesini sağlayacak ekipmanlara yer vermektedir. Tüm araçlarında internet, koltuk arkası ekran, kulaklık, USB girişi ve klima gibi imkan ve hizmetlere sahip olan Safran Turizm, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için filosunu oldukça lüks araçlardan oluşturmaktadır.

Safran Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Safran Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerini yürütmektedir. Ankara terminalinde 25 numaralı peron, Karabük terminalinde 1 numaralı peron, Safranbolu terminalinde 4 numaralı peron, İstanbul terminalinde 134 numaralı peron, Gebze terminalinde 14 numaralı peron, Eflani terminalinde 1 numaralı peron, Alibeyköy terminalinde 14 numaralı peron ve Harem terminalinde 23 numaralı peronları kullanmaktadır. Safran Turizm, bu peronlar aracılığıyla Türkiye’de çeşitli noktaya sefer düzenleyebilmektedir.

Safran Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Müşteri memnuniyeti odaklı ve üstün kaliteli hizmet anlayışını şirket prensibi olarak belirleyen Safran Turizm, yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve keyifli bir şekilde geçirmesi için çağın getirdiği teknolojik yeniliklere uygun bir filoyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Safran Turizm, bu ekranlar sayesinde canlı televizyon ya da araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izleme ve radyo ya da yüklü bulunan müzikleri dinleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca bu ekranlarda bulunan USB girişleri sayesinde kendi istediğiniz filmleri ve dizileri izleme veya müzikleri dinleme fırsatı da bulabilirsiniz. Araçlarda bulunan okuma lambası ile yolculuğunuz boyunca kitap, gazete, dergi okuma imkanına da sahip olursunuz.

Safran Turizm’in Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak isteyen Safran Turizm, ülke genelinde birçok şubesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Safran Turizm’in şubesi bulunan yerler Ankara, Araç. Antalya, Düzce, Eflani, Eskipazar, Gebze, Gerede, Harem, Havza, Ilgaz, Isparta, İstanbul, Karabük, Kargı, Kastamonu, Merzifon, Osmancık, Safranbolu, Sakarya ve Suluova’dır. Safran Turizm en iyi seyahat deneyimini alabilmeniz için çok sayıda şube ve yüzlerce çalışan ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Safran Turizm ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Safran Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Uygun fiyat politikasıyla Safran Turizm, yapacağınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com ile en ucuz bilet fiyatlarına ulaşabilir, güvenle yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Safran Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

İSA 29.05.2019

SAFRAN TURİZMLEN YOLCULUK YAPTIK SAKARYAYA MUAVİN SURATSIZ ARACLAR ESKİ

Safran Turizm Firması İçin Yorum Yap


Safran Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)