• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1995

 • kurucu

  KURUCU

  Mustafa Polat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Afşin

 • telefon

  TELEFON

  0 344 511 46 96

Firma Hakkında

1995 yılında Mustafa Polat tarafından Afşin merkezli olarak kurulan Lüks Afşınlılar Seyahat, kurulduğu günden bu yana doğru hamleler yaparak sektörde kendine yer edinmeyi başarmış önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Lüks Afşınlılar Seyahat, yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamalarını sağlamaktadır. Araçlarını teknolojik yeniliklere göre düzenli olarak güncelleyen Lüks Afşınlılar Seyahat, özenle seçtiği uzman, güler yüzlü ve bilgili personeli ile kaliteli bir yolculuk yapmanıza olanak tanıyor.

Lüks Afşınlılar Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Afşin merkezli olarak kurulup kısa sürede Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Lüks Afşınlılar Seyahat’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir:

 • Firma, çağın gerekliliklerini yerine getirerek lüks ve konforlu araçlarla seyahat etmenize olanak tanımaktadır.
 • Yolculuğu keyifli ve lezzetli hale getiren araç içi ikramlar Lüks Afşınlılar Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda oldukça çeşitli olarak sizlere sunulmaktadır.
 • Firma, karşılaştığınız her türlü problemi güler yüzlü personeliyle hızlı bir şekilde çözmektedir.
 • Lüks Afşınlılar Seyahat’in orobüslerinde,seyahatinizin güvenli ve konforlu bir şekilde geçebilmesi için tüm detaylar düşünülmüştür.

Lüks Afşınlılar Seyahat’in Filosu

Araçlarındaki teknolojik altyapının iyi durumda olmasına özen gösteren Lüks Afşınlılar Seyahat, tüm otobüslerinde yolcularının seyahatlerini en kaliteli şekilde geçirmesini sağlayacak donanımları bulundurmaktadır. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran, internet, kulaklık, USB girişi ve klima gibi özellikleri bulunduran Lüks Afşınlılar Seyahat, üstün kalitede bir seyahat deneyimi geçirebileceğiniz, son teknoloji bir filoya sahiptir.

Lüks Afşınlılar Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Lüks Afşınlılar Seyahat şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerini yürütmektedir. Kahramanmaraş terminalinde 16 numaralı peron, Afşin terminalinde 3 numaralı peron, Adana terminalinde 15 numaralı peron, Kayseri terminalinde 24 ve 25 numaralı peronlar, Mersin terminalinde 30 numaralı peron, Göksun terminalinde 3 ve 4 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 67 numaralı peron, Ankara terminalinde 56 numaralı peron, Antalya terminalinde 25 ve 26 numaralı peron ve İstanbul terminalinde 5 numaralı peronları kullanmaktadır. Lüks Afşınlılar Seyahat, bu peronlar vasıtasıyla Türkiye’de birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Lüks Afşınlılar Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Lüks Afşınlılar Seyahat, yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve keyifli şekilde geçirmesi için gereken tüm teknolojik donanımları barındıran bir filoya sahiptir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Lüks Afşınlılar Seyahat, bu ekranlar sayesinde araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izleme ve müzikleri dinleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca ekranlarda yer alan USB girişleri sayesinde yanınızda bulunan filmleri ve dizileri izleyebilir ve müzikleri dinleyebilirsiniz. Araçlarda bulunan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz boyunca diğer yolcuları rahatsız etmeden kitap, gazete, dergi gibi yayınları okuyabilirsiniz. Lüks Afşınlılar Seyahat’in filosunda yer alan araçlarda bulunan 220 Volt priz sayesinde seyahatiniz boyunca elektronik cihazlarınızı, şarj derdi yaşamadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lüks Afşınlılar Seyahat’in Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak için Lüks Afşınlılar Seyahat’in çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Lüks Afşınlılar Seyahat’in şubesi bulunan şehirlerimiz; Adana, Afşin, Afyon, Aksaray, Alanya, Ankara, Antalya, Bolu, Düziçi, Erdemli, Gazipaşa, Gebze, Göksun, Harem, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Manavgat, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Serik, Silifke, Tarsus, Turgutlu ve Uşak’tır. Lüks Afşınlılar Seyahat en iyi şekilde seyahat edebilmeniz için onlarca şubesi ve yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve bilgili personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Lüks Afşınlılar Seyahat ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Afşınlılar Seyahat Seferleri

Lüks Afşınlılar Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

VEYSEL DÜZ 31.05.2019

lüks aşınlılar ile kayseriye gittim ikramları çok az buldum servisleri iyi değildi fiyat ise uygun

Lüks Afşınlılar Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Lüks Afşınlılar Seyahat

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)