• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • kurucu

  KURUCU

  Mehmet Reşit Demir

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Siirt

 • telefon

  TELEFON

  444 77 56

Firma Hakkında

Siirt'in genç seyahat firmalarından biri olan Lider Siirt Turizm; sunduğu geniş güzergah seçenekleri, yaygın acente ağı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede sevilen firmalardan biri olmuştur. Lider Siirt Turizm ucuz bilet seçeneklerini konforlu bir seyahat ile birleştirme becerisi göstererek şehirlerarası taşımacılıkta bölgesinde marka haline gelmiştir.  Siirt'in genç firması kısa sürede filosuna kattığı 20 civarındaki son teknoloji araç ile Siirt-Ankara, Siirt-Urfa ve Siirt-Gaziantep gibi güzergahlar başta olmak üzere pek çok rotada başarılı bir taşımacılık gerçekleştiriyor. Uzman, deneyimli ve çalışkan personelleri ile güler yüzlü bir hizmet sunan firma, gün boyu sık sık gerçekleştirdiği seferler ile bölgesinde şehirlerarası taşımacılığın vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur.

Lider Siirt Turizm il pek çok kente yolculuk

Siirt'in beğenilen ve tercih edilen şehirler arası yolculuk firması olarak faaliyetini başarıyla sürdüren Lider Siirt Turizm, tamamen yeni araçlardan oluşan filosu, güzergahında bulunan kentlerdeki acente ve şubeleri ile yüksek kalitede hizmeti ayağınıza getiriyor. Yolculuk öncesi ve sonrası müşterilerinin kullanımına sunduğu şehir içi servis olanakları ile müşterilerini asla yalnız bırakmıyor.

Firma başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Ağrı, Siirt, Diyarbakır, Batman, Osmaniye, Niğde, Gaziantep, Mersin, Düzce, Aksaray ve Adana olmak üzere pek çok kente düzenli seferler düzenliyor, karşılıklı yolcu taşımacılığı yapıyor. Bu kentlerin pek çok ilçesine de firma aracılığıyla ulaşmak mümkün olabiliyor.

Her türlü teknolojik konfor emrinizde

Lider Siirt Turizm, yolculuklarınız boyunca evdeki koltuğunuzun rahatlığını vaat ediyor. Koltukların yapısından tasarım kalitesine; teknolojik her türlü imkandan açık büfe ikram menüsüne her açıdan üst kalite bir hizmet sunuyor. Size yolculuklarınız boyunca arkanıza yaslanmak, tercihinize göre film izlemek, müzik dinlemek ya da kitap okumak için tepe lambanızı açmak kalıyor.

Koltuk arkasında bulunan ekranlardaki USB girişi ile isterseniz kendi filminizi ya da müziğinizi yanınızda da getirebiliyorsunuz. 220 volt'luk şarj prizleri de koltuğunuzun hemen yanında. Diz üstü bilgisayarınızı istediğiniz kadar kullanabilir, şarj sorunu olmadan tablet ya da cep telefonunuzla da vakit geçirebilirsiniz. Lider Siirt Turizm kablosuz internet ağı ile size en hızlı interneti kullanma imkanı da sağlıyor. Uydu üzerinden televizyon yayınlarını takip ederek sevdiğiniz dizileri izlemek, haberleri öğrenmek de mümkün.

Güler yüzle sunulan, kaliteli açık büfe ikramları

Lider Siirt Turizm otobüs yolculukları boyunca sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile tatlı, tuzlu ya da diyet ikram seçenekleri açık büfe olarak sunuluyor. Güler yüzlü hizmet personeli sayesinde tüm bu çeşitlere kolayca erişebiliyorsunuz. Mola yerlerinde de en kaliteli seçimleri yapan firma, müşterilerinin en nitelikli dinlenme tesislerinde ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. Ayrıca en yeni Travego modeli otobüslerinde WC imkanı da bulunuyor.

Firma, uzman şoförlerini ve diğer personellerini özenle seçiyor, sık sık düzenlediği eğitimlerle hizmet kalitesini yükseltiyor. Güvenli bir yolculuk için her türlü önlemi alarak, müşterilerinin kusursuz bir yolculuk deneyimi yaşamasını sağlıyor.

En uygun koşullarda online bilet

Lider Siirt Turizm ucuz otobüs bileti anlayışı ile güvenli, konforlu yolculuk anlayışını başarıyla harmanlıyor ve müşterilerini memnun etmeye öncelik veren bir şirket politikası izliyor. Acenteleri, şubeleri ve otogarlardaki peronları ile sistemli bir hizmet sağlayan firma, şehirler arası yolculukları eziyet olmaktan çıkarıp keyfe dönüştürüyor. Lider Siirt Turizm ucuz bilet seçeneklerine, rezervasyon imkanlarına ve online bilet alma fırsatına Hizlibilet.com aracılığıyla kavuşulabiliyor. hizlibilet.com sitesi üzerinden her türlü bilgiye erişiliyor, her türlü işlem yapılıyor. Ayrıca, aksilik durumlarında bilet iadesi, bileti açığa alma, rezervasyon değiştirme gibi seçeneklere de koşullar ve kurallar doğrultusunda izin verilebiliyor. Firma engelli, yaşlı yolcularına ve öğrencilere özel indirimler ile müşteri memnuniyetini daha da yukarı taşıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lider Siirt Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

caner 31.05.2019

lüks siirt ile gaziantepe yolculuk yaptım bilet fiyatları pahalı ikramlar az beğenmedim

Lider Siirt Turizm Firması İçin Yorum Yap


Lider Siirt Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)