• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • kurucu

  KURUCU

  Kurumsal

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adana

 • telefon

  TELEFON

  444 9406

Firma Hakkında

Yıllardan gelen tecrübesi ve güler yüzlü kadrosu ile Özlem adana turizm kendini kanıtlamayı başarmıştır. Profesyonel turizm firmalarından biri olan Özlem Adana, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Başarısını müşterilerinin görüşlerine verdiği önem sayesinde kanıtlamış olan nadir firmalardan biridir. Otobüslerin rahatlığı, ekibinin tecrübesiyle Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Firma Adana merkezli kurulmakla birlikte tüm illerde talep görmektedir. Konforlu ve rahat bir seyahat geçirmek isteyenler için marka haline geldiği bilinen bir gerçektir.

Özlem Adana Turizm Farkı

Özlem Adana Turizm otobüs firması rakiplerinin ötesinde bir hizmet anlayışına sahiptir. Sahip olduğu özellikler ile rakiplerine fark yaratmayı başarmaktadır. Öncelikle firma yolcularının güvenliğine üst noktalarda önem vermektedir. Otobüslerin bakımı düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Yolcuların can sağlığı oldukça fazla önemsenmektedir. Araçlar son teknolojik standartlara sahiptir. Böylece konforlu ve rahat bir yolculuk yapma fırsatı yakalamak mümkündür.

 

 Müşteri temsilcisinden seyahat ekibine kadar tüm personel müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Müşterilerin problemlerine çözüm odaklı yaklaşmakta ve modern yöntemlerle müşteri memnuniyet sağlanmaya devam etmektedir. Özlem Adana ile yolculuk rahat ve güvenli olarak gerçekleşir. Yolculuk esnasında oluşabilecek problemlere meydan verilmez. Ancak oluşabilecek problemlere karşı standart ve kaliteli çözüm önerileri sunulmaktadır. Özlem Adana Turizmi tercih ederek kaliteli bir yolculuk yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tam Donanımlı Otobüsler

Özlem Adana otobüsleri tam donanımlı ve müşteri odaklı üretilmiştir. Otobüsler, Alman teknolojisi odaklı olarak tam güvenlikli üretilmektedir. Otobüslerin iç dizaynı konforlu yolculuk yapmanın keyfini yaşatmaktadır. Koltukların arkasında bulunan televizyon ve internet donanımlı teknoloji sayesinde uzun yolculuklar sıkılmadan geçebilecektir. Otobüslerin tamamında wifi, uydu ve müzik yayını mevcuttur.

 

 Cep telefonu kullanmak serbest olmakla birlikte telefonu şarj etmek için 220 woltaj değerinde priz de mevcuttur. Özellikle gece seyahatleri sırasında kitap okumayı seviyor olabilirsiniz. Bunun için okuma lambası mevcuttur. Böylece uyumak isteyen yolcuları rahatsız etmeden sessizce ders çalışma ya da kitap okuma imkanı yakalamak mümkündür. Otobüslerde bulunan koltuklar tekli ya da ikili olarak tercih edilebilir. Koltuklar bir hayli rahattır. Genişliği oldukça fazla olan koltuklarda konforlu yolculuk yapan müşteriler memnuniyetlerini her seferinde dile getirmektedir.

Seyahat Hizmetlerinde Üstün Kalite

Firma profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile seyahat sırasında üstün kalite hizmet sunmaktadır. Otobüs şoförleri yılların tecrübesi ile çalışmaya devam ediyor. İnsan can sağlığını en üst düzeyde önemsiyor oluşları kaliteli ve güvenli yolculuk yapma imkanı sunuyor. Ayrıca yolculuk sırasında hizmet eden personel yolcuların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uzun yolculuklar sırasında içecek ve yiyecek servisi yapılmaktadır. Bunun dışında ise müşterilerin özel talepleri için koltukların üstünde bulunan çağırma zilinden faydalanmak mümkündür. Bu tüm yolcuların istek ve taleplerine teknolojik standartlara uygun olarak cevap vermek mümkün hale getirilmektedir

Bilet Satış Hizmeti

 Ucuz bilet imkanı sunan Özlem Adana konforlu hizmeti uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getiriyor. Biletleri bilet satış firması üzerinden anında satın alabilir, dilediğiniz anda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca Özlem Adana bilet iptali ve açığa alma gibi işlemeleri de prosedürlere uygun şartlarda gerçekleştirmektedir. Bilet iptali ve açığa alma işlemleri satış işleminden sonra 24 saat içinde gerçekleştirilmelidir. Seyahat tarihinin değişmesi halinde bilet tarihini değiştirmek de mümkündür.

Uygun Fiyatlarla Keyifli Yolculuklar

 Özlem Adana Turizm firması ile eğlenceli ve konforlu yolculuk imkanı sunulmaktadır. Firma ayrıca ucuz bilet satın alma imkanını da sağlamaktadır. Özellikle yılın belli dönemlerinde indirimli bilet satışları gerçekleşmektedir. Kış ya da yaz ayları fark etmeksizin konforlu yolculuk yaşayabilirsiniz. Ayrıca yolculuğunuzu uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Özlem Adana Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

isa 30.05.2019

özlem adana ile ankara gidiyordum hizmetlerinde memnun kaldım tebrikler

YUSUF ERDOĞAN 30.05.2019

özlem adana ile sakaryaya yolculuk ettik aracları biraz eski gibiydi ama hizmetleri gayet iyi şöferleri biraz suratsızdı fiyatlarıda uygun gibi

Özlem Adana Turizm Firması İçin Yorum Yap


Özlem Adana Turizm

4.50 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)