• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • kurucu

  KURUCU

  Ahmet Çapa

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Diyarbakır

 • telefon

  TELEFON

  0 412 228 33 21

Firma Hakkında

Can Diyarbakır Turizm, 2011 yılında Ahmet Çapa tarafından Diyarbakır, Kayapınar merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Sektöre geç girmesine rağmen hızlı bir şekilde kurumsallaşmış ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerine seferler düzenleme yapabilme kapasitesine ulaşmıştır. Yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi vaat eden firma, müşteri memnuniyetini tüm ticari kaygıların önünde görmektedir. Sahip olduğu kaliteli otobüs filosu ve güler yüzlü personeliyle yolculuğunuzu çok daha kaliteli bir hale getiren Can Diyarbakır Turizm kısa süre içerisinde sektörde önemli bir konuma ulaşmıştır.

Can Diyarbakır Turizm’i Tercih Etmek için Önemli Sebepler

Sektörde önemli bir yer edinen Can Diyarbakır Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için birçok sebep mevcut. Bunlardan başlıcalarını sizler için sıraladık:

 • Can Diyarbakır Turizm, müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
 • Sıcak ve soğuk içecekler ile atıştırmalık ikramlar Can Diyarbakır Turizm otobüslerinde oldukça çeşitli ve lezzetlidir.
 • Can Diyarbakır Turizm, çok sayıda noktaya sefer gerçekleştirdiğinden dolayı birçok güzergah tercihi sunulmakta, dilediğiniz noktalara ulaşmanız kolaylaştırılmaktadır.
 • Bakımlı ve temiz araçlarda kaliteli bir yolculuk geçirmeniz mümkündür.
 • Teknolojik gelişmeleri takip ettiğinden dolayı araçlarını son teknoloji donanımlarla donatmıştır.

Can Diyarbakır Turizm’in Rotaları

Can Diyarbakır Turizm, Diyarbakır Kayapınar merkezli bir firma olarak hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Başta Doğu bölgesi olmak üzere Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine sefer gerçekleştirebilmektedir.

Can Diyarbakır Turizm’in Filosu

Can Diyarbakır Turizm seferlerini genel olarak Mercedes marka 2+1 otobüslerle gerçekleştirmektedir. Araçlarının ciddi bir çoğunluğu oldukça yeni modellerden ve teknolojik olarak son derece iyi şekilde dizayn edilen araçlardan oluşmaktadır.

Can Diyarbakır Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerini sürdüren Can Diyarbakır Turizm, Diyarbakır terminalinde 34 ve 35 numaralı peronlar, İstanbul terminalinde 45 numaralı peron, İzmir terminalinde 67 numaralı peron, Ankara terminalinde 108 numaralı peron, Elazığ terminalinde 7 numaralı peron, Şanlıurfa terminalinde 12 numaralı peron, Gaziantep terminalinde 26 numaralı peron, Batman terminalinde 13 ve 14 numaralı peronlar, Kayseri terminalinde 28 ve 29 numaralı peronlar ve Samsun terminalinde 17, 18, 43 ve 44 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Can Diyarbakır Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Can Diyarbakır Turizm seferlerini yolcularının son derece rahat edebileceği araçlar ile gerçekleştirmektedir. Özellikle teknolojik açıdan oldukça iyi bir noktada bulunan araçlarda Wi-Fi ile internete erişim mümkündür. Ek olarak koltuk arkasında bulunan ekran sayesinde uydu üzerinden onlarca televizyon kanalını, ekranda kayıtlı bulunan film ve dizileri izleyebilir ve radyo ya da ekranlarda kayıtlı bulunan müzikleri dinleyebilirsiniz. Araçlarda bulunan 220 Volt prizler sayesinde akıllı cihazlarınızı ya da bilgisayarınızı yolculuk boyunca rahat bir şekilde, şarj derdi yaşamadan kullanabilirsiniz. Can Diyarbakır Turizm yolcularının ibadet hassasiyetlerine özen gösteren bir firma olduğundan mola vakitlerini namaz vakitlerine denk gelecek şekilde ayarlar ve bu sayede ibadetlerinizi rahat bir şekilde yapmanız mümkün olur.

Can Diyarbakır Turizm’in Şubeleri

Can Diyarbakır Turizm faaliyetlerini sürdürebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Can Diyarbakır Turizm’in şubesi bulunan şehirlerimiz; Adana, Afyon, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bismil, Bolu, Bulancak, Ceyhan, Çarşamba, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Ergani, Fatsa, Gaziantep, Gebze, Giresun, Harem, Havza, İstanbul, İzmir, Kavak, Kayseri, Kırıkhan, Kızıltepe, Konya, Malatya, Manavgat, Manisa, Mardin, Mersin, Midyat, Nusaybin, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Samsun, Serik, Silopi, Sivas, Siverek, Suluova, Şanlıurfa, Şırnak, Terme, Tokat, Turgutlu, Turhal, Uşak, Ordu ve Ünye’dir. Can Diyarbakır Turizm buralarda bulunan onlarca şubesi ve yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve uzman personeli ile yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için faaliyetlerine devam etmektedir.

Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Can Diyarbakır Turizm ucuz otobüs bileti seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. hizlibilet.com üzerinden Can Diyarbakır Turizm seferleri için özel indirimlere ulaşabilir, rezervasyon ve bilet alımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirisiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Can Diyarbakır Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

DERVİŞ 23.05.2019

HEM BİLET KESİM İŞLEMLERİNDE HEMDE YOLCULUK ESNASINDA ÇOK MÜTEVAZİ VE KALİTELİYDİLER

Amed 17.03.2019

Diyarbakır içerisinde önerebilelceğim tek firma çok kaliteli bir personeli var.

Can Diyarbakır Turizm Firması İçin Yorum Yap


Can Diyarbakır Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)