• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1996

 • kurucu

  KURUCU

  Abdurrezak NAYMAN

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Batman

 • telefon

  TELEFON

  0 488 444 21 72

Firma Hakkında

Lüks Batman Turizm, kentin en önemli şehirlerarası ulaşım firmalarından biri olarak 1996 yılından bu yana hizmet veriyor. Gülçek ve Nayman aileleri tarafından kurulan Lüks Batman Seyahat bugün artık ikinci kuşak yöneticilerin elinde ve iki ailenin ortaklığında hizmetlerini sürdürüyor. Hizmet kalitesini sürekli artırması ve daima genç bir filoya sahip olmayı ilke edinen firma, "Yolcu Misafirimizdir" ilkesi ile faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin pek çok yerine yolculuklar düzenleyen firma, turistleri Doğu'nun tarihi ve kültürel güzelliklerine ulaştıran yolculuklar gerçekleştiriyor.

Firmanın, Batman Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan merkez ofisinin yanı sıra başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Afyon, Aksaray, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Hatay, İzmit, Knoya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Şanlıurfa, Uşak ve daha pek çok kent merkezinde şube ve acenteleri bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Balıkesir, Şanlıurfa, Eskişehir ve Bursa başta olmak üzere pek çok güzergahta karşılıklı seferler düzenliyor.

Firma otobüslerin teknolojik yapıları kadar güvenliğine de büyük önem veriyor, araçların bakımları düzenli biçimde yapılıyor, yolculuklar boyunca bilgisayar destekli hız sınırlaması sistemi kullanılıyor.

Üstün konforlu teknolojik yolculuklar

Lüks Batman Seyahat adına yakışır biçimde konforlu, lüks Travego model otobüslerden oluşan bir filoya sahip. Misafirlerinin konforu ve rahatı için ihtiyaç duyulan tüm teknik ve teknolojik imkanları sağlayan, en kaliteli ikramları bulunduran firma, müşteri memnuniyeti için tüm tedbirleri alıyor. Kahvenizi, çayınızı ya da soğuk içeceklerinizi içerken müdavimi olduğunuz dizileri canlı olarak izlemeniz, dilediğiniz filmler ile sinema keyfi yaşamanız mümkün. Koltuk arkası ekranları bu imkanların yanında sınırsız müzik, radyo keyfini de ayağınıza getiriyor. İnternete girmek ya da oyun oynamak da mümkün.

Firma bütün otobüslerinde kablosuz internet bağlantısı sunarak müşterilerinin sürekli online kalmasını, sosyal medya hesaplarına rahatça ulaşarak sıkılmamalarını sağlıyor. Yolculuk boyunca çalışmak isteyenler ise şarj sıkıntısı yaşamadan dizüstü bilgisayarlarını kullanabiliyorlar.

Evinizdeki konfor yollarda

Geniş koltuk aralıkları ve bol bol ikram ile yolculuklar artık ev rahatlığında geçiyor. "Evinizdeki konforu yollarda da yaşatıyoruz" ilkesini hayata geçiren firma otobüs yolculuklarında sık sık en geniş menülerle yolcularına ikramlarda bulunuyor. Sıcak ve soğuk servisler her seyahatte sık sık yolculara sunulurken, ayrıca kek, atıştırmalık gibi ekstra ikramlar da bulunuyor. Firma tüm bu hizmetleri ve ikramları güler yüzlü personeli ile sunarak maksimum müşteri mutluluğu sağlıyor.

Namaz saatlerine dikkat eden bir mola sistemi uygulayan Lüks Batman Seyahat, molalarını en lüks ve en güvenilir tesislerde veriyor. Gazipaşa Kaplan Tesisleri, Aksaray Hanifi Yılmaz Tesisleri, Sivrihisar Yüceller Tesisleri, Akşehir Özkanlar Tesisleri, Düzce Türsan Tesisi, Kula Egemen Tesisleri, Silifke Taşucu Tesisleri, Birecik Akan Tesisleri, Ereğli Vatan Tesisleri firmanın mola verdiği dinlenme tesisleri arasında yer alıyor.

hizlibilet.com ile her türlü online işlem

Firma, yolcuların otobüslere ulaşımı ve yolculukların sonunda varacakları yerlere güvenle taşınması için şehir içi servis araçları konusunda da büyük kolaylıklar ve hız sağlıyor. Lüks Batman Seyahat ucuz otobüs bileti ve her türlü rezervasyon işlemleri hizlibilet.com aracılığıyla yapılabiliyor. Hava durumu, yol durumu, sefer durumu gibi bilgilere, molalar ile ilgili ayrıntılara da Hizlibilet.com adresinden ulaşılabiliyor. Yolcular rezervasyon yaptırma, bilet alma gibi işlemlerin yanı sıra gerektiğinde rezervasyon iptali, açıktaki bileti sefere bağlama, bilet açığa alma, bilet iptali gibi pek çok işlemi de gerçekleştirebiliyor. Yolculuk planlarınıza en uygun tarihteki bileti, en uygun koşullarla almak üzere hizlibilet.com sitesi size her türlü kolaylığı sağlıyor. Size Lüks Batman Seyahat otobüslerinin konforlu ve huzurlu yolculuklarının keyfini sürmek kalıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Batman Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

MEHMET CAYCUMA 31.05.2019

lüks batman ile ankaraya yolculuk yaptım aracları gayet temiz ikramları azdı sadece ama hizmet iyi

Lüks Batman Firması İçin Yorum Yap


Lüks Batman

4.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
100.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)