• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1993

 • kurucu

  KURUCU

  Erdal Çetin

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adıyaman

 • telefon

  TELEFON

  0 416 213 54 00

Firma Hakkında

Adıyaman Gülaras, 1995 yılında Erdal Çetin tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek çalışmalarına devam eden Adıyaman merkezli bir otobüs firmasıdır.  Adıyaman’da bulunan otobüs firmaları arasında teknolojiyi en yakından takip eden  firma olan Adıyaman Gülaras Turizm, otobüslerinde bulunan teknolojik donanımlar ile rakiplerinden ayrılan bir yapıya sahiptir. Adıyaman Gülaras firmasının tüm otobüslerindeki koltukların arkasında bulunan televizyonlar sayesinde yolculukların çok daha keyifli ve hızlıca geçen bir deneyime dönüşmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte otobüslerde bulunan Wi-Fi hizmeti sayesinde de seyahat boyunca internetten yararlanmak mümkündür.

Adıyaman Gülaras Turizm’i Tercih Etmek için Önemli Sebepler

Adıyaman Gülaras Turizm’i rakiplerinden ayrılan en önemli ayrıcalıklardan birkaçı:

 • Konforlu ve lüks araçlardan oluşan geniş bir filoya sahip olması,
 • Tüm araçlarda Wi-Fi ile internete bağlanma imkanı ve araçlarda bulunan koltukların arkasında televizyon ekranı bulunması sayesinde kaliteli bir yolculuk imkanı,
 • Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine seferlerinin bulunması,
 • Yolculardan gelen geri bildirimlere dikkat eden ve bu geri bildirimler neticesinde düzenlemeler yapan müşteri hizmetleri yapısı,
 • Güler yüzlü ve donanımlı sürücüler ve muavinler ile seferlerini konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi

Adıyaman Gülaras Turizm’in Rotaları

Adıyaman Gülaras Turizm, Adıyaman’dan doğan bir firma olmasına rağmen zaman içinde gelişen filosu ve yönetim anlayışı ile Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine sefer yapma imkanına kavuşmuştur.

Adıyaman Gülaras Turizm’in Filosu

Adıyaman Gülaras Turizm, vermiş olduğu hizmeti filosunda bulunan 42 otobüs ile sürdürmektedir. Oldukça yeni otobüsler kullanan firmanın en eski otobüsü 2011 yılına aittir. Filoda yer alan otobüslerin çoğunluğu Travego 15 SHD ve benzeri konforlu otobüslerdir. Filoda yer alan otobüsler teknolojik olarak tüm özelliklere ve güvenlik açısından önemli önlemlere sahiptir.

Adıyaman Gülaras Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerine devam eden Adıyaman Gülaras Turizm, otobüs bileti Adana terminalinde 15 numaralı peron, Ankara terminalinde 27 numaralı peron, Mersin terminalinde 24 numaralı peron, Osmaniye terminalinde 10 numaralı peron, Malatya terminalinde 1 numaralı peron, Sivas terminalinde 8 numaralı peron, İstanbul terminalinde 62 numaralı peron, Kahta terminalinde 4 ve 5 numaralı peronlar, Kayseri terminalinde 19 ve 20 numaralı peronlar ve Diyarbakır terminalinde 25 ve 26 numaralı peronları kullanmaktadır.

Adıyaman Gülaras Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Gayet kaliteli ve rahat yolculuk yapabileceğiniz Adıyaman Gülaras firmasının otobüslerinde bir yolculukta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler bulunmaktadır. Koltukları oldukça geniş ve rahat olan otobüslerde Wi-Fi ile internete erişim imkanınız bulunmaktadır. Koltuk arkasında bulunan ekranda uydu üzerinden onlarca televizyon kanalını izlemeniz mümkündür. Ayrıca bu ekranda yer alan dokunmatik özelliği sayesinde otobüste kayıtlı bulunan onlarca kategorideki yüzlerce filmi ya da diziyi izleyebilir ya da binlerce müzikten istediklerinizi dinleyebilirsiniz. Ayrıca otobüste bulunan okuma lambası sayesinde yolculuk sırasında kitap, gazete ya da dergi okumanız mümkün olmaktadır.

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

Adıyaman Gülaras Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla Adıyaman Gülaras Turizm rezervasyon ile ilgili her türlü işlem kolaylıkla yapılabiliyor. Ucuz bilet kolaylığının yanı sıra, ihtiyaç halinde bilet iptal ve iadesi açısından da avantajlı imkanlar yakalayabilirsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm rezervasyon işlemleri sırasında sefer saatlerini görmeniz, seferleri karşılaştırmanız mümkün. hizlibilet.com aracılığıyla ucuz bilet seçenekleri kadar, özel kampanyalarıyla ve kendinize en uygun seyahat seçeneklerine ulaşmanız için tasarlanmış kolaylıklarla da daha üstün bir satın alma ve yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

USB Giriş

Rahat Koltuk

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

220 Volt Priz

WC

Kahvaltı

Adıyaman Gülaras Seferleri

Adıyaman Gülaras Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

selam 09.08.2019

firmanın internet sitesindeki varış süresi ile varılan zaman aynı değil 1 saat geç vardık

mecbur 09.08.2019

Mecbur kalmadıkça başka firma kullanmam şimdiye kadar defalarca seyehat ettim hiçbir sorunum olmadı.

MEHMET 21.05.2019

HERŞEY ÇOK GÜSELDİ İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Menzil 17.03.2019

Menzil'e giderken bu firmayı tercih ettim. Benim için mübarek olan topraklara çok güzel gitti.

Adıyaman Gülaras Firması İçin Yorum Yap


Adıyaman Gülaras

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(4)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)