• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1998

 • kurucu

  KURUCU

  Cizre Nuh İtimat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Cizre

 • telefon

  TELEFON

  0850-302-73-73

Firma Hakkında

‘Sizin İçin Varız’ Sloganıyla Cizre Nuh İtimat

Şırnak merkezli kurulmuş olan Cizre Nuh firması, günümüzde ulaşım ağını genişleterek ulusal düzeyde hizmet veren otobüs firmaları arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı kendisine vizyon edinen firma, müşterilerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Üstün bir hizmet sunma çabası ve yolcu güvenliği konusundaki hassasiyetiyle Cizre Nuh İtimat, misafirlerinin memnuniyetini temel kaygısı olarak görmekte de buna paralel olarak yolcularının verdiği geri dönütlerle birlikte kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Güzergah ve Şubeler

Geniş ulaşım ağına sahip olan firmanın en önemli sefer noktaları arasında, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Eskişehir, Adana, Samsun,Kayseri , Sakarya (Adapazarı), Isparta, Mersin, İzmit (Kocaeli), Gaziantep, Balıkesir, Denizli, Trabzon, Karabük, Yalova, Diyarbakır,  Kütahya, Bolu sayılabilir. Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Ağrı, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Yalova gibi şehir merkezleri ve ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerde Cizre Nuh İtimat farkıyla; güler yüzlü, işinin ehli, eğitimli ve kibar personeller sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ekonomik Fiyat Politikasıyla Tercih Sebebi

Ekonomik fiyat politikasını benimseyen Cizre Nuh İtimat firması, otobüs biletlerini firma şubelerinden ya da web sitesi üzerinden temin etme imkanı sağlamaktadır. Otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar iptal işlemi uygulanmaktadır. İptal işlemi için çağrı merkezi aranabileceği gibi web sitesi üzerinden de iptal işlemi sağlanabilmektedir.  Erteleme ve rezervasyon işlemleri için de şubeler ve web sitesi kullanılabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat ucuz bilet seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. hizlibilet.com üzerinden Cizre Nuh İtimat seferleri için özel indirimlere ulaşmanız da mümkün. Aynı şekilde hizlibilet.com ile sefer saatlerini ve diğer detayları inceleyebilir, gerektiğinde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yenilenen Cizre Nuh İtimat Filosuyla Konforlu Seyahatler

Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimine devam eden firma her geçen gün güzergah rotalarının sayısını arttırarak daha geniş kitlelere hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Yaklaşık 50 araçlık filo büyüklüğüne sahip firma, her geçen gün filosunda bulunan araçlara yeni araçlar katmaya ve dahilinde bulunan ekipmanlara modern gereksinimleri eklemeye devam etmektedir.

Otobüs içi geniş koridor imkanı ile ferah bir yolculuk sağlayan firma, özel ikramlar eşliğinde yolculuk yapma fırsatı sunmaktadır. Otobüs içerisinde cep telefonu kullanımında her hangi bir kısıtlama uygulanmamaktadır. Cep telefonlarının şarj işlemleri için koltuk arkalarındaki ekranlardan USB bağlantısı ile sağlanabilmekte olup koltuk arkalarındaki ekranlar istenilen tarz müziğin istenilen ses seviyesinde dinlenmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca internet ve geniş ekran uygulaması da otobüs içerisinde yer almaktadır. Firmanın bünyesinde yer alan otobüslerde kişiye özel klima yer almaktadır. Otobüs içlerinde kitap okunabilmesi için okuma lambası da bulunmaktadır.

Firma ayrıca rahat koltuk uygulamasıyla da öne çıkmaktadır. Bu koltuğun yatar pozisyonda olması da ayrı bir önem taşımaktadır. Tüm otobüslerinin bagajı oldukça geniş olup eşya taşıma konusunda da firma yolcularına yardımcı olmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatı

Cizre Nuh İtimat ile yapılan seyahatlerde ferdi kaza sigortası kapsamında yolcuların emniyet altına alması için her otobüs bileti satışında sigorta bedeli bilet fiyatı içinde alınmaktadır. Firma, yolcularına ayrıca bir sigorta bedeli ödemeye gerek kalmadan güvenli bir seyahat sunmaktadır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Cizre Nuh İtimat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

KADİR 25.05.2019

HEM BİLET KESİM İŞLERİNDE HEMDE YOLCULUK ESNASINDA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YOLCULUK YAPTIM TEŞEKKÜR EDERİM CİZRE NUH İTİMAT.

hataylı 17.03.2019

Osmaniye aksaray seferimiz çok rahat geçti. Özellikle şoför çok anyalışlı

Cizre Nuh İtimat Firması İçin Yorum Yap


Cizre Nuh İtimat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)