• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1970

 • kurucu

  KURUCU

  28 ortaklı kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 344 413 09 49

Firma Hakkında

İlk olarak 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla sektöre adımını atan firma, zaman içerisinde “Öz Elbistan Seyahat” adını almış ve adıyla birlikte markasını da yenileme yoluna gitmiştir. Öz Elbistan Seyahat, Kahramanmaraş’ın yerel otobüs işletmeleri arasında hizmet kalitesiyle ve yaygın rota ağıyla öne çıkan firmalardan biri haline gelerek, en çok tercih edilen otobüs firmaları arasına girmiştir.

Öz Elbistan Seyahat’i Niçin Tercih Etmelisiniz?

 • Öz Elbistan Seyahat, her yıl yenilediği araçlarıyla, filosunun karayolu ağını daha da genişleterek ülkenin dört bir yayına seferler düzenlemeye başlamıştır.
 • Yüksek teknolojinin imkanlarıyla ideal hizmet anlayışını sentezleyerek kaliteli bir şirket olma hedefini ileriye taşımaktadır.
 • En iyi hizmeti sunma idealini yerine getirmek amacıyla, profesyonel bir kadro kurmuş ve özellikle yerel boyutta takdir kazanmıştır.
 • Bölgesel başarılarını ülke geneline yaymak ve verdiği kaliteli hizmeti daha çok insanla buluşturmak hedefindedir.

Öz Elbistan Seyahat Filosu

30 araca ulaşmış olan Öz Elbistan Seyahat filosu, gelişen teknolojilere paralel olarak yenilenmekte ve müşteri memnuniyetine uygun hale getirilmektedir. Otobüslerde kesintisiz internet, telefon serbestliği, 13 inç kişisel monitör, özel ve genel müzik yayını, radyo yayını, televizyon yayını, 220 volt priz, USB giriş, geniş ve rahat koltuk, 2+1 ve 2+2 koltuk seçeneği, okuma lambası, video izleme, oyun oynama gibi özellikler bulunmaktadır.

Öz Elbistan Seyahat’in Sunduğu Hizmetler

 

 • Elbistan merkez olmak üzere, başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin birçok il ve ilçesine karşılıklı seferleri bulunmaktadır.
 • Seferler sırasında sıcak ve soğuk içecek ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık ikramı yapılır.
 • Yolculuğunuzu sorunsuz ve rahat bir şekilde geçirebilmeniz için host ve hostes hizmeti sunulur. İşinde uzman olan bu muavinler, güler yüzlü ve saygılı tutumlarıyla yolculuğunuzun sorunsuz ve stresten uzak bir şekilde gerçekleşmesi için hizmetinizdedir.
 • Yolculuklarda anlaşmalı tesislerde molalar verilir. Bu dinlenme tesislerinde alışveriş yapabilir, yeme-içme ve diğer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Cep telefonu kullanmak serbesttir. Yolculuk müddetince dilediğiniz gibi telefon konuşması yapabilir, iletişiminiz sürdürebilirsiniz.
 • Otobüslerde ücretsiz Wi-Fi internet, kişisel koltuk monitörü, kulaklık, televizyon yayını, genel ve özel müzik yayını, radyo yayını, video izleme, oyun oynama, USB girişi, 220 volt priz, okuma lambası gibi yolculuğunuzu keyifli kılacak imkanlar bulunur.
 • Geniş ve rahat koltuklarla tasarlanmış otobüslerin  2+2 veya 2+1 seçeneği vardır. Arzu ettiğiniz takdirde tekli koltuklarda seyahat etme şansına sahipsiniz.

Öz Elbistan Seyahat’in Kullandığı Terminaller

Öz Elbistan Seyahat, şehirlerarası otobüs terminallerinin otobüs firmaları için ayrılmış özel peronlarından hizmet vermektedir. Ayrıca rotasındaki il ve ilçelerde çok sayıda yazıhane ve şubesi yer alır. Bu şubelerden ayrıca, hizlibilet.com adresinden satın aldığınız ya da rezervasyon yaptırdığınız biletlerin çıktısını alabilir, yolculuğunuzla ilgili istediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Ayrıca Öz Elbistan Seyahat’in güler yüzlü hizmet anlayışına da bu şubelerde tanık olabilirsiniz.

Öz Elbistan ucuz bilet fiyatları ve rezervasyon olanakları

Öz Elbistan Seyahat bilet satın almada sağladığı kolaylıklar ile de öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla yaptığınız rezervasyon işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Öz Elbistan Seyahat ucuz otobüs bileti seçeneklerinin yanı sıra; ihtiyaç halinde ve makul şartlar dahilinde bilet iptali yapılması, bilet iadesi ve bilet açığa alma gibi kolaylıklar sağlayabiliyor. Uygun seferleri görerek istediğiniz saatteki biletleri almak için hizlibilet.com üzerinden seçeneklerinizi karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca en uygun ve ucuz bilet fiyatlarını görmek, avantajlı kampanyalardan faydalanmak için de hizlibilet.com’u ziyaret edebilir, bilet alma işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Öz Elbistan Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

dinçer 30.05.2019

öz elbistan ile yolculuk yaptık aracları biraz eski hizmet o kadar iyi düzeltebilirsiniz

Öz Elbistan Firması İçin Yorum Yap


Öz Elbistan

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)