• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1996

 • kurucu

  KURUCU

  Öz Nuhoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Karadeniz

 • telefon

  TELEFON

  0850 346 61 61

Firma Hakkında

Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm, 1996 yılında Türk Cumhuriyetlerine yaptığı yurt dışı seferleri ile işe başlamıştır. Yurt dışı seyahatlerin kendisine kazandırmış olduğu tecrübeyle, kuruluşundan 20 yıl sonra yurt içine seferler düzenlemeye başlayarak sektörde adını duyurmuştur. Faaliyetleri arasında yolcu taşımacılığı, personel taşımacılığı, kargo taşımacılığı ve araç hizmetleri de bulunan Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm, kısa sürede başarılar elde ederek çalıştığı güzergâh üzerinde sektörde lider firma konumuna gelmiştir. Yerel kaynaklarla kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmetler veren firma, vizyonunu önce yerel daha sonra ulusal boyutta çalışanları ve yolcuları ile birlikte sektörde kaliteyi artırmak olarak belirlemiş durumdadır. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, rahat ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlayan firma, kendini sürekli yenileyerek ve çağın gerekliliklerine adapte ederek müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmayı hedeflemektedir.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm Seferleri ve Hizmetleri

Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm özellikle Karadeniz Bölgesini diğer illere bağlayan karşılıklı seferler düzenlemekte. Firma, yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Ordu, Rize, Trabzon, Bursa, Burdur, Samsun ve Giresun gibi il merkezlerine her gün karşılıklı olarak seferler organize etmekte. Bu güzergâhlar üzerinde yer alan Araklı, Arhavi, Çayeli, Fatsa, Fındıklı, Ünye, Hopa, İyidere, Kemalpaşa, Ardeşen, Of ve Sürmene gibi ilçe merkezlerine de yolcu olması halinde seyahatler gerçekleştirebilmekte. Bu merkezlere ek olarak firma yurt dışında birçok noktaya da hizmet veriyor. Gürcistan ve Azerbaycan’da bulunan Batum, Gori, Bakü, Gence, Hasuri, Kobuleti, Kutaisi, Lanckhuti, Tiflis, Samtredia ve Zestafoni; firmanın yolcu taşıdığı merkezler. 

Ekonomik ve Güvenli Yolculuk

1996 yılında kurulan ve önce yurt dışı daha sonra yurt içi yolcu taşımacılığı yapan Öz Nuhoğlu Karadeniz, bilet fiyatları açısından ekonomik olmasına rağmen müşteri güvenliğinden ve konforundan hiçbir zaman ödün vermemiştir. Firmanın bünyesinde yer alan 11 adet otobüs, müşterilerin değişen beklentilerine ve çağın gerekliliklerine göre dizayn edilmiş durumdadır. Firma otobüslerinin tamamı geniş bagaj hacimli, klimalı, her türlü teknolojik donanıma ve ekipmanlara sahip bir şekilde hizmet veriyor.

Firmanın tüm seferleri hız sınırları içinde yolcu güvenliği ön planda tutularak, deneyimli ve güler yüzlü personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Güvenliğin yanı sıra konforu da düşünen Öz Nuhoğlu Karadeniz’in tüm araçlarında uydu TV yayını, radyo yayını, müzik yayını ve kablosuz internet hizmeti bulunuyor. Ayrıca firmanın bazı otobüslerinden tuvalet imkânı da mevcut. Buna ek olarak firmanın tüm otobüslerinde yolculara açık büfe sıcak veya soğuk içecek seçenekleri ile tatlı ve tuzlu yiyecek ikramı yapılıyor. Bu sayede yolcular seyahatlerini daha konforlu ve keyifli bir şekilde gerçekleştiriyor. Firma ayrıca yolcularının seyahat öncesi ve sonrası konforunu da düşünerek yolculara şehir içi servis imkânı da sunuyor.

Şubeler, Terminaller ve Mola Tesisleri

Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm’in yurt içi ve yurt dışı birçok merkezde bilet satış ofisleri bulunmakta. Firma, 104 tanesi yurt içi ve 9 tanesi yurt dışı olmak üzere toplamda 113 noktada bilet satış ofisi ile hizmet veriyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz Turizm’in kendisine ait terminali ve mola tesisleri bulunmamakla beraber, sefer düzenlediği tüm il ve ilçe merkezlerindeki otogarlarda kendisi için ayrılmış olan peronlarda ve güzergâhlar üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde hizmet veriyor. Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Giresun Çavuşlu Dinlenme Tesisleri, Sungurlu Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Hendek Parkshop Dinlenme Tesisleri, İlkadım Ruşenin Yeri Dinlenme Tesisleri ve Terme Soğancı Park Dinlenme Tesisleri firmanın mola verdiği noktalar

Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Ucuz ve güvenilir hizmet veren Öz Nuhoğlu Karadeniz müşterilerine online olarak bilet satışı hizmeti de sağlıyor. hizlibilet.com aracılığıyla da en uygun fiyatlarda ve istenilen gün ve saatlerde bilet satın alınabiliyor. Öz Nuhoğlu Karadeniz otobüs bileti satış ve rezervasyon işlemleri hizlibilet.com sitesinden 7 gün, 24 saat gerçekleştirilebiliyor. Uygun bilet politikası ile hizmet veren firma, müşterilerine seferden 12 saat öncesine kadar talep doğrultusunda biletlerde değişiklik yapma, açığa alma ya da iptal etme imkânı da sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Öz Nuhoğlu Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Hayrettin 22.07.2019

Turkmenistan ankara otobüsleri kötü muavin ve şoför e diyecek bişi yok .

emrah 30.05.2019

öz nuhoğlu ile antalyaya yolculuk yaptık hizmetten menun kalmdım biraz daha kendinizi düzeltmeniz lazım fiyat olarakda pahalı

VEYSEL DÜZ 30.05.2019

öz nuhoğlu ile ankaraya yolculuk yaptık hizmet gayet iyi memnun kaldım sadece şöferler biraz suratsızdı

Öz Nuhoğlu Turizm Firması İçin Yorum Yap


Öz Nuhoğlu Turizm

3.00 PUAN

Çok İyi
33.33%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
33.33%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
33.33%
(1)