• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1984

 • kurucu

  KURUCU

  42 Ortaklı Kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kütahya

 • telefon

  TELEFON

  0 274 444 34 43

Firma Hakkında

Kütahyalılar Turizm, Kütahya merkezli olarak 1984 yılında Simav ve Gediz ilçelerinin ekonomik olarak güçlü olmak ve rekabet edebilmek için birleşmesiyle ve 42 üyenin katılımıyla Kütahyalılar otobüs kooperatifi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın kooperatif olarak kurulması ülkemizde bir ilktir. Bulunduğu bölgede birçok rakip otobüs firması olmasına rağmen bu birleşme ile firma, 34 yıldır kalite ve güven anlayışıyla ulaşım sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan firma araçlarını çağın gereklerine uygun olarak daima yenilemiştir. Firma, özellikle Kütahya ve çevre illere hizmet vermektedir.

Kütahyalılar Turizm Seferleri

Kütahyalılar Turizm merkezi konumundaki Kütahya ilinden Ankara, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit ve Sakarya illerine her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Firma bu illere seferler organize ederken güzergâhı üzerinde bulunan Gebze, Gediz, İnegöl, Kula, Polatlı, Salihli, Simav, Sivrihisar, Turgutlu, Sındırgı, Gemlik, Dağardı, Cavdarhisar, Balıköy, Binmurt, Bozüyük, Manavkuyu, Pazarlar, Abide, Akpınar, Hacıkebir, Yenikent ve Yunuslar ilçe merkezlerine de yolcu olması halinde karşılıklı olarak her gün seferler düzenlemektedir. Firmanın popüler lokasyonları ise Kütahya – Ankara, Kütahya – İstanbul, Kütahya – Sakarya, Kütahya – Eskişehir, Kütahya – İzmir, Kütahya – Bursa, Kütahya – İzmit arası karşılıklı olarak gerçekleştirilen seferlerdir. Firmanın en sık seferi ise günde 15 sefer ile Kütahya – Eskişehir arasıdır. Eskişehir ilini günde 8 sefer ile Kütahya – Ankara seferleri takip etmektedir. Genel olarak firma seferlerini molalı veya molasız olarak gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle bilet alırken bu hususa dikkat edilmelidir. Firmanın birçoğu sefer düzenlediği merkezlerde olmak üzere ülke genelinde 162 noktada bilet satış ofisi bulunmaktadır. Buna ek olarak firma tarafından online olarak internet üzerinden bilet satış hizmeti de verilmektedir. Firmadan alınan biletler seferden 24 saat öncesine kadar açığa alınabildiği gibi iptalde edilebilmektedir. Ancak bu ve benzeri işlemler için bilet satış ofislerine başvurulmalıdır. Kütahyalılar Turizm’in kendine ait bir çağrı merkezinin bulunmasının yanı sıra mobil uygulamaları da bulunmaktadır.

Kütahyalılar Turizm’in Filosu ve Otobüsleri

Kütahyalılar Turizm bünyesinde 38 adet son model “Mercedes Travego” marka otobüsler yer almaktadır. Araçların ortalama yaşı yedidir. Bu araçların periyodik olarak bakımları yaptırılmakta ve araçlar günün koşulları doğrultusunda modernize edilmektedir. Kütahyalılar Turizm otobüslerinin tamamı geniş bagaj hacimli, klimalı, teknolojik donanım ve ekipmanlara sahip olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Firmanın tüm seferleri hız sınırları içinde yolcu güvenliği ön planda tutularak, deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Otobüslerin bir kısmı 2+2 oturma düzenine sahipken, bir kısmı da yolcuların daha rahat yolculuk yapabilmeleri için 2+1 şeklinde dizayn edilmiştir. Koltuk aralıkları normalden biraz daha geniş tutularak müşterilerin rahat bir yolculuk yapmaları hedeflenmiştir. Ayrıca firma otobüslerinin genelinde koltuk arkası 10 inç geniş ekran, uydu TV yayını, kablosuz internet, kulaklık, müzik yayını, radyo yayını, USB giriş, 220 volt priz, cep telefonu serbestisi ve okuma lambası bulunmaktadır. Firma bu yolla müşterilerin rahat, keyifli ve eğlenceli bir yolculuk geçirmelerini hedeflemiştir. Ayrıca Kütahyalılar Turizm’in tüm otobüslerinde ve seferlerinde yolculara sınırsız sıcak – soğuk içecek ikramı ve tatlı – tuzlu yiyecek ikramı yapılmaktadır. Firma yolcularına şehir içi servis imkânı da sağlamaktadır. Ancak bu konu hakkındaki en güncel ve net bilgi şubelerden öğrenilmelidir. Kütahyalılar Turizm’in tüm seferlerinde her yolcu için 30 kilo ve iki bagaj sınırlaması bulunmaktadır. Firma tarafından 30 kilo sınırını aşan bagajlar için ek ücret talep edilmektedir.

Kütahyalılar Turizm bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Kütahyalılar Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok kolaylıkla, seyahat deneyiminizi ilk adımından itibaren daha büyük bir konforla yaşayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kütahyalılar Turizm Seferleri

Kütahyalılar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kütahyalılar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Kütahyalılar Turizm

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()