• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1986

 • kurucu

  KURUCU

  Köksallar Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Mersin

 • telefon

  TELEFON

  0 324 444 01 33

Firma Hakkında

Köksallar, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle güneyin en nadide şehirlerinden biri olan Mersin’in başarılı seyahat firmalarından biridir. Köksallar ailesinin güçlü birleşmesi ile uzun yıllar boyunca yürüttüğü sağlam ve dürüst çalışma politikasını, geçen yıllar içerisindeki tecrübesiyle taçlandırmıştır. Türkiye’de Mersin başta olmak üzere, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere, birçok il ve ilçeye yolculuk hizmeti sağlamaktadır.

Niçin Köksallar Turizmi Seçmelisiniz?

Köksallar Turizm, müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimsemiş, hizmet sektöründe sınırlarını zorlayan bir firmadır. Bu doğrultuda uzmanlaşmış ve geniş hizmet kadrosuyla yolcu taşımacılığı sektöründe önder firmalardan olma yolunda birçok önemli adım atmıştır. Müşterilerinin zaman içinde genişleyen ve değişen beklentilerine zamanında ve uygun çözümler geliştirmek suretiyle kaliteli ve güvenilir hizmet sunma misyonunu üstlenen Köksallar Turizm, bu konuda bir hayli iddialı. Alanında aranan ve sektörü belirleyen referans bir marka olmayı hedefleyen firma, bu doğrultuda hizmet kalitesini üst düzeylere taşıma azmi içindedir. Müşteri konforu ve memnuniyeti kadar, güvenliğini de önemsemekte ve bu konuda titiz bir çalışma yürütmektedir.

Köksallar Turizm Filosu

Son model ve güncel teknolojilerle donatılmış olan filonun tamamında genel kullanıma açık Wi-Fi interneti, uydu ve televizyon yayını, radyo yayını, kişiye özel ve genel müzik yayını, kişisel koltuk ekranı, kulaklık, 220 volt priz, USB giriş, okuma lambası, kişiye özel okuma lambası, geniş rahat koltuklar mevcuttur. Otobüslerin bir kısmı 2+1 oturma düzeniyle büyük konfor sağlamaktadır. Ayrıca bazı otobüslerinde WC bulunmaktadır.

Köksallar Turizmin Sunduğu Hizmetler

Köksallar Turizm başta Mersin olmak üzere, Türkiye’nin birçok yerine ulaşım hizmeti veriyor.  Bütün seferlerinde mola veren şirket, kalitesini ve özenini kanıtlamış mola yerlerini tercih ediyor. Bu mola yerlerinde alışveriş, WC, lokanta, kafeterya gibi ihtiyaçlarınızın giderilmesine yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Yolculuk esnasında sıcak ve soğuk içecek (çay, kahve, gazlı içecekler, meyve suyu vb.) ve atıştırmalık (kek, bisküvi vb.) ikramı yapılmaktadır. Profesyonel kadrosuyla hostes hizmetleri sunan seyahat firması, yolculuğunuzun keyifli ve rahat geçmesini temin etmektedir. Otobüslerde kişisel monitör, genel ve özel müzik yayını, radyo/televizyon uydu yayını, Wi-Fi internet, kulaklık, USB girişi, 220 volt priz yer almaktadır. 2+1 koltuk seçeneği sayesinde, özellikle yalnız yolculuk yapanlar için rahat ve konforlu alternatiflere yer verilmiştir. Telefon kullanımı serbest olup, iletişiminizi aksattırmadan sürdürebilirsiniz.

Köksallar Turizm Rotaları

Her gün Mersin’den Türkiye’nin birçok yerine seferler yapılır. Bu seferler, İstanbul, Ankara, Konya, Uşak, İzmir, Manisa, Balıkesir, Bolu, Aksaray, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Sakarya şehirlerine ve ilçelere karşılıklı olarak gerçekleşir.

İzmir, Kütahya, Manisa, Uşak, Balıkesir gibi rotalardaki şehirlere iki günde bir seferler düzenlemektedir.

Köksallar Turizmin Yolculuk Sonrası Servis Hizmeti:

Şirket, varış noktalarından ilçe ve semtlere servis hizmeti sunmaktadır.

Köksallar Turizm Terminalleri:

Köksal Turizm, şehirlerarası otobüs terminallerindeki, kendilerine ait peronlardan ulaşım sağlar. Ayrıca başta Mersin’de; İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde, birçok il ve ilçelerde Köksallar Turizm şubeleri yer almaktadır. Gerekli gördüğünüzde bu şubeleri, terminallerdeki yazıhaneleri arayarak veya bizzat iletişime geçebilir, ayrıca online bilet rezervasyonlarınızın dökümünü bu merkezlerden edinebilirsiniz.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Köksallar Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine hizlibilet.com web sitesi üzerinden online ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com sitesi rezervasyon yapıp bilet almak, otobüs seferlerinin saatlerini, günlerini incelemek, mümkün olduğu gibi, fiyatları karşılaştırabilme imkanı da bulabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Köksallar Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Köksallar Firması İçin Yorum Yap


Köksallar

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()