• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • kurucu

  KURUCU

  Karadeniz Golden Turizm

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Karadeniz

 • telefon

  TELEFON

  444 11 53

Firma Hakkında

Karadeniz Golden Turizm, Türkiye’nin yeşil ve maviyi harmanlamış, güzelliklerle dolu kuzey bölgesi Karadeniz’de 2002 yılında sektöre adım atan bir firmadır. Sektördeki gelişim ve yenilikleri takip eden Karadeniz Golden Turizm, alanında uzman, yenilikçi ekibiyle hizmet vermektedir.

Haksız kazanç ve rekabetten uzak, kanun ve kurallara uyarak; eğitimi, kaliteyi yaşam biçimi haline getiren bir firma olmayı misyon edinmiş bulunan Karadeniz Golden Turizm, ayrıca herkese ve her kesime adil ve eşit yaklaşmayı da ilke haline getirmiştir.

Niçin Karadeniz Golden Turizm’i Seçmelisiniz?

 

 • Gelişmiş filosunu teknolojik gelişimlere adapte etmeye öncelik veren Karadeniz Golden Turizm, bu sayede yolcularına keyifli ve konforlu bir seyahat imkanı sunar.
 • Firma, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak için yenilikçi hizmetler sunmayı hedefi haline getirmiştir.
 • Firma, sektörün öncüsü olabilmek için, daima kendini geliştirmekte ve kaliteden ödün vermemektedir.
 • Uluslararası standartlara uygun güvenlik ve hijyen şartlarına dikkat ederek, müşterilere daha iyi bir hizmet vadetmektedir.
 • Karadeniz Golden Turizm, başta Karadeniz olmak üzere, ülkenin bir çok yerindeki şubeleriyle hızlı ve sorunsuz hizmet ve iletişim imkanı sağlar.

Karadeniz Golden Turizm Filosu

Büyük ve gelişmiş bir filoya sahip olan Karadeniz Golden Turizm, filosunda yer alan otobüsleri modern teknolojilerle donatmıştır. Geniş ve konforlu koltuklar, 2+2 ve 2+1 koltuk seçenekleri, internet bağlantısı, televizyon ve radyo yayını, genel ve özel müzik yayını, kişisel LCD koltuk monitörleri, video oynatıcı, 220 volt priz, USB girişi, kulaklık, okuma lambası gibi birçok özellik filo otobüslerinde yer almaktadır.

Karadeniz Golden Turizm’in Sunduğu Hizmetler

Karadeniz’in tamamına seferler düzenlemekte olan Karadeniz Golden Turizm, bölgenin tüm iklim ve hava koşullarını çok iyi bilen; sefer ve rotalarını bu doğrultuda hazırlayan bir firmadır. Karadeniz’in coğrafi özelliklerinin yanı sıra, kültürel ve sosyal önceliklerini de dikkate alarak, yolcularına gereken özveriyi gösterir.

Mavi Karadeniz Seyahat Kartı sayesinde, üyelerine birçok avantajlar sağlar. Firma, uzun süreli yolculuklar boyunca belirlenmiş noktalarda molalar vermektedir. Dinlenme tesislerinde verilen bu molalarla, yeme/içme, alışveriş, tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Seyahatiniz sırasındaki ihtiyaç ve isteklerinize yardımcı olacak bir ekip bulunmaktadır. Araçlarda cep telefonu kullanımı serbesttir. İletişiminizi yolculuk boyunca da kesintisiz sürdürebilirsiniz. Yolculuk sırasında sıcak çeşitli ve kaliteli atıştırmalıklar ve sıcak veya soğuk içecekler ikram edilmektedir.

Karadeniz Golden Turizm Rotaları

Karadeniz Golden Turizm’in Karadeniz’in birçok şehir ve ilçesine seferleri bulunmaktadır. Rize başta olmak üzere, Ordu, Giresun, Samsun, Sinop, Artvin şehirleri, Akçaabat, Alaçam, Ardeşen, Arhavi, Bafra, Beşikdüzü, Çarşamba, Çayeli, Dudullu, Espiye, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Hopa, Pazar, Sürmene, Tekkeköy, Terme, Tirebolu, Yakakent ilçeleri firmanın düzenli olarak seferler düzenlediği rotası dahilindedir.

Ayrıca İstanbul’dan Gürcistan’ın şehirleri Tiflis ve Batum’a da seferleri vardır.

Karadeniz Golden Turizm’in Mola Verdiği Dinlenme Tesisleri

Misafirlerinin, yolculuklarının her aşamasından maksimum konfor ve kalitede bir seyahat deneyimi yaşamasını amaçlayan Karadeniz Golden Turizm; Bolu’da Bolu Highway Dinlenme Tesisleri, Ordu’da Hüsem Park Dinlenme Tesisleri, Çorum’da ise Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri gibi kaliteli tesislerde mola vermektedir.

Karadeniz Golden Turizm Terminalleri

Karadeniz Golden Turizm’in firmaya ait özel terminali bulunmamaktadır. Firma, şehirlerarası otobüs terminallerinde kendileri için ayrılmış peronlardan hizmet vermektedir. Karadeniz Golden Turizm’in ayrıca rotasında bulunan şehir ve ilçelerde çok sayıda şubeleri bulunmaktadır. Firma, geniş şube ağı sayesinde müşterilerine düzenli ve sistemli bir hizmet sunmaktadır. hizlibilet.com sitesinden rezervasyon yaptırdığınız ve satın aldığınız otobüs bilet'lerin dökümünü bu şube ve yazıhanelerden temin edebilirsiniz. Sefer saatlerini ve detaylarını incelemek, fiyat karşılaştırması yapmak; ucuz bilet almak ve rezervasyon gibi işlemlerinizi hizlibilet.com üzerinden en pratik şekilde yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Karadeniz Golden Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Karadeniz Golden Turizm Firması İçin Yorum Yap


Karadeniz Golden Turizm

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()