• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1974

 • kurucu

  KURUCU

  Lüks Barış Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İstanbul

 • telefon

  TELEFON

  0212 658 05 95

Firma Hakkında

Lüks Barış Turizm, 1974 yılında Ağa Aydın tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Yolcularını kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmayı ana ilkesi olarak gören Lüks Barış Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet göstermektedir. Kurumsal yapısı ile yolcu güvenliğine büyük ehemmiyet gösteren Lüks Barış sektörde önemli bir konumdadır. Vizyon olarak kendine müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini seçen firma, yolcularının rahatı ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak araçlarını misafirlerine kaliteli bir yolculuk sunacak her türlü detay düşünülerek tasarlamıştır.

Lüks Barış Turizm’i Tercih Etmek için Önemli Sebepler

Kurumsal yapısı ve sektördeki yoğun tecrübesi ile ülkemizin bir çok noktasına hizmet veren Lüks Barış Turizm’i tercih etmek için en önemli sebeplerden bazıları aşağıda sıralanmıştır:

 • 1974’ten beri sektörde olduğu için ne istediğinizi bilen ve buna göre her detayı düşünen bir firmadır. Bu deneyimi, müşteri ilişkilerine ve hizmet kalitesine yansımaktadır.
 • Teknolojik gelişmelere önem verdiğinden dolayı araçlarında teknolojinin güncel donanımlarına yer vererek misafirlerinin daha keyifli zaman geçirebileceği bir seyahat deneyimi yaratmayı amaçlar.
 • Firma, araç içi zengin ikram menüsü ile yolculuğunuzun çok daha güzel geçmesine olanak sağlar.
 • Lüks Barış Turizm otobüslerinde yolculuğunuzun güven içinde geçmesi için gereken her türlü tedbir alındığından, güvenli bir yolculuk deneyimi sunar.

Lüks Barış Turizm’in Filosu

Lüks Barış Turizm’in filosunda bulunan araçların tamamı yolcuların seyahatlerini rahat bir şekilde yapabileceği şekilde konforludur. Yolcularından gelen geri bildirimleri dikkate alarak araçlarının tasarımlarında değişikliğe giden Lüks Barış Turizm, araçlarının teknolojik olarak da iyi seviyede olmasına ve gerekli güvenlik donanımlarının tüm araçlarında bulunmasına özen gösterir.

Lüks Barış Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Kendine ait özel bir terminali bulunmayan Lüks Barış Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanmaktadır. Lüks Barış Turizm, Erzincan terminalinde 9 numaralı peron, İstanbul terminalinde 123 numaralı peron, Eskişehir terminalinde 29 numaralı peron, Ankara terminalinde 147 numaralı peron, Bursa terminalinde 37 numaralı peron, Gebze terminalinde 11 numaralı peron, Bilecik terminalinde 37 numaralı peron, İnegöl terminalinde 4 ve 5 numaralı peronlar ve Yalova terminalinde 11 numaralı peronları kullanmaktadır.

Lüks Barış Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Lüks Barış Turizm’in araçları teknolojik ve rahatlık açısından gayet iyi seviyededir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Lüks Barış Turizm bu sayede yolcularına canlı televizyon yayınları ve kayıtlı filmleri izleme ve müzikleri dinleme olanağı sunmaktadır. Bu aktiviteleri yaparken kulaklığa ihtiyacı olan yolcuları için Lüks Barış Turizm seyahat boyunca yolcularına kulaklık temin etmektedir. Yolcuların rahat edebilmesi amacıyla koltuk arası boşlukların oldukça geniş olduğu araçlarda konforlu ve rahat bir şekilde yolculuğunuzu tamamlamanız mümkündür.

Lüks Barış Turizm’in Şubeleri

Sektörün tecrübeli ve söz sahibi firmalarından olan Lüks Barış Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. Lüks Barış Turizm’in şubesi olduğu yerler Ankara, Akçay, Balıkesir, Bilecik, Bodrum, Bursa, Çayırlı, Didim, Erzincan, Eskişehir, Gebze, Gemlik, Harem, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kartal, Mercan, Niksar, Orhangazi, Refahiye, Salihli, Sivas, Söke, Sultanbeyli, Suşehri, Turgutlu, Yalova ve Zara’dır. Lüks Barış Turizm sahip olduğu çok sayıda şube ve bu şubelerde çalışan personelleriyle yolcularına kaliteli bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

Bilet satın alma ve kolay rezervasyon fırsatları

Lüks Barış Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine hizlibilet.com web sitesi üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com sitesi üzerinden rezervasyon yapıp bilet almak, seyahatiniz için sefer saatlerini incelemek gibi seyahatinizi de, seyahat öncesi işlemlerinizi de en pratik şekilde yapmanıza yardımcı olacak hizmetleri alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

Kulaklık

Lüks Barış Turizm Seferleri

Lüks Barış Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 31.05.2019

lüks barış ile yolculuk yaptım araclar eski hizmet iyi değil begenmedim

Lüks Barış Turizm Firması İçin Yorum Yap


Lüks Barış Turizm

2.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
100.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)