• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1930

 • kurucu

  KURUCU

  Ali Osman Ulusoy

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Trabzon

 • telefon

  TELEFON

  0 462 325 22 01

Firma Hakkında

Of merkezli olarak kurulan firma, kurucusu Ali Osman Ulusoy'un adını taşıyor. Ali Osman Ulusoy Turizm'i kurmadan önce çocukluğundan itibaren taşıma sektöründe olan Ali Osman Ulusoy, kardeşlerinden farklı olarak Trabzon'da kalmayı seçti. İsmi; pek çok sektörde attığı adımlar kadar, sivil toplum kuruluşlarındaki faaliyetleri ile de marka oldu ve Trabzon ile bütünleşti.

Ali Osman Ulusoy Turizm, sürekli olarak "daha iyi hizmet vermek" üzerine kurulu bir anlayışa sahip. Firma, sadece otobüslerin kalitesini değil, çıkış peronundan varış noktasına kadar tüm süreçlerin uyumlu biçimde çağdaşlaştırılmasını da sağlıyor ve üstün bir seyahat deneyimi yaratmayı hedefliyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Karadeniz kentleri başta olmak üzere birçok şehre yolcu taşıyan Ali Osman Ulusoy Turizm, en son teknoloji ile donatılmış araçlarıyla güvenli ve konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Tecrübeli kaptan şoförleri, güler yüzlü muavin ve hostesleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Ali Osman Ulusoy Turizm seferleri misafirlerini kendi evinde hissettirmeyi başarıyor. Bu amaçla şirket içi eğitimlere ara verilmiyor, olası aksaklık ya da eksiklikler öncesinden belirlenerek hızla gideriliyor.

Kesintisiz ve keyifli yolculuklar

Ali Osman Ulusoy Turizm seferleri en yeni, en modern 2+1 geniş aralıklı rahat koltuklu otobüsler ile yapılıyor. Teknolüks konforu sunan araçlar, sanki evinizin koltuğundaymışsınız gibi her türlü konforu sağlıyor. İsterseniz televizyon ya da film izleyebiliyorsunuz, isterseniz bir yanda kahvenizi yudumlarken bir yandan dizüstü bilgisayarınız ile işlerinizi yapabiliyorsunuz. Kitabınızı okurken dilediğiniz müziği dinlemeniz de bir seçenek. USB girişlerle kendi özel arşivinizden istediğiniz film ya da diziyi izlemeniz de mümkün. Kesintisiz ve kablosuz internet yoluyla sosyal medyadan da uzak kalmanız gerekmiyor. Yolculuğunuz boyunca kesintisiz internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Keyifli atıştırmalıklar, güvenli yolculuk

Ali Osman Ulusoy Turizm sadece teknik açılardan değil, ikramlar ile de kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Sıcak ya da soğuk içecek çeşitleri, en ünlü markaların sağlıklı atıştırmalıkları açık büfe olarak hizmetinizde.

Ali Osman Ulusoy Turizm tüm otobüslerinde bilgisayar kontrollü hız sabitleyici ve yarım dakikada bir otobüsün içini havalandıran özel sistemler kullanıyor. Ferah ve temiz bir havaya sahip olan otobüsler, daha da sağlıklı ve ferah hale geliyor.

Yaygın ulaşım ve servis ağı

Ali Osman Ulusoy Turizm seferleri, Karadeniz kentleri ve büyük şehirler başta olmak üzere pek çok kente ulaşıyor. Karadeniz'de ve büyük kentlerde yaygın bir acente ağına sahip olan, bazı kentlerde özel terminalleri bulunan firma, servis ağı ile de müşterilerini yarı yolda bırakmıyor. Hem yolculuk öncesi otobüse ulaşımı güven içinde ve hızla sağlıyor, hem de yolculuk sonrası büyük bir özenle yolcularını gideceği yerlerdeki güzergâhlara götürüyor.

Ali Osman Ulusoy Turizm seferleri esnasında en kaliteli dinlenme tesislerinde mola veriyor. Terme Soğancılar, Afyon Kolaylı, Osmancık Asya, Sivrihisar Nasrettin Hoca, Adana Pozantı, Bolu Highway, Sorgun Coşkunlar, Denizli Ender, Gülyalı Hüsem, Hamsiköy Pervanlar, Baktat Dinlenme tesisleri gibi özel ve kaliteli mekânlarda mola vererek, yolcularının kesintisiz olarak üstün hizmet almasını sağlıyor. Bu tesislerde yiyecek içecek, alışveriş ve diğer ihtiyaçları karşılayacak her türlü olanak bulunuyor.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Ali Osman Ulusoy Turizm ucuz bilet ve pratik rezervasyon alternatiflerine Hizlibilet.com web sitesi üzerinden online olarak erişilebiliyor. hizlibilet.com sitesi üzerinden online otobüs bileti alabilirsiniz, otobüs seferlerinin saatlerini, günlerini incelemek, karşılaştırmalı fiyat analizi yapmak mümkün. Ayrıca tüm bu işlemler kolayca online olarak gerçekleştirilebiliyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Ali Osman Ulusoy Turizm, ihtiyaç durumunda bilet iptali, bilet tarihi değiştirme ya da açığa alma gibi uygulamaları da hayata geçiriyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Ali Osman Ulusoy Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

seri 09.08.2019

Bavullara etiket sistemi çok iyi olmuş eskiden bavullar karışa biliyor du şimdi etiket sistemiyle çok rahat olmuş.

gayat iyi 09.08.2019

. Bavul yerleri gayet iyi ve düzenli koyuyorlar en azından bavullarda sıkıntı yaşamıyoruz kırılma karışıklık olmuyor .

salih 09.08.2019

Seyahat ettiğim araç çok iyidi geniş ve ferahtı çok memnun kaldım.

tv 09.08.2019

Televizyon olması çok iyi aslında çocuklar rahat duruyo yol boyu senide rahatsız etmiyor iyi bisey bu bizim için.

arzu 09.08.2019

Bayram dolayısıyla otobüsler tıklım tıklım diyer firmalar aralarda bile oturtuyor bu çok rahatsız edici ulusoy turizim buna çok dikkat ediyor muster i memnuniyeti daha önemli rahatlık için onu seçtim hiç pişman deyilim.

recep 09.08.2019

Bayram dan dolayı hiç bir firmada yer bulamadık en son ulusoy turizimi aradık ve yer ağırdık bukadar rahat olacağını düşünmedim çok rahat bir yolculuktu.

serdar 09.08.2019

Tüm ulusoy turizime teşekkür ederiz çok ilgiliydiler haklarını yememek lazım biz ailecek çok memnun kaldık.

yolcu 09.08.2019

Yolculuk güzel di mola yerlerinin süreleri gayet iyidi çok uzunda deyil cok kısada deyil insan dinlene biliyor ulusoy turizime teşekkürler

asalet 09.08.2019

Ulkemizin köklü ve nadide firmalarından biridir , başarıların devamını dilerim..

süper 09.08.2019

Int olması benim için çok önemli uzun yolculuklarda çok iyi oluyor ve gayet güzel çekiyor.

yollar 09.08.2019

Yollar çok kötü olmasına rağmen rahat güzel güvenli bir yolculuk geçirdik. Şoföre ayriyetten burdan teşekkür ederiz .

tarık 09.08.2019

Yolculuk çok güzel di otobüs çok sakindi gayet ilgililerdi teşekkürler ulusoy turizim.

ali 09.08.2019

ulusoy çizgisini hiç bozmuyor çok memnunuz nereye gidersek te onu seciyoruz. Biletlerimizi hep ordan alıyoruz.

maniye 21.05.2019

Yolculuk yaptığım aracın çalışanı inanılmaz ilgiliydi. Sürekli ikramlarda bulundu. İşini gerçekten severek ve Güleryüz’le yapıyordu. Helal olsun

Hacı kaya 17.03.2019

İnsan neden hep kötü yorum yaparki ? Takdir etmek içinde birşeyler y azmak lazım. Özellikle halit abinin şoförlüğünden çok memnunum.

Ali Osman Ulusoy Firması İçin Yorum Yap


Ali Osman Ulusoy

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(15)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)