• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1986

 • kurucu

  KURUCU

  Hüsnü GÜREL

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Amasya

 • telefon

  TELEFON

  0 358 218 39 24

Firma Hakkında

Amasya merkezli olarak 1986 yılında Hüsnü Gürel tarafından kurulan Lüks Amasya İtimat, kurulduğu günden bu yana kendini sürekli yenileyerek günümüzde ülkenin birçok şehrine sefer gerçekleştirebilen bir firma konumuna gelmiştir. Lüks Amasya İtimat, kendini sürekli geliştiren yapısı, kaliteli ve konforlu otobüsleri ile yolcularının her zaman en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır. Lüks Amasya İtimat, hem filosuna yeni kattığı hem de var olan araçlarını teknolojik gelişmelere uygun şekilde seçerek veya yenileyerek titiz müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başaran bir firmadır.

Lüks Amasya İtimat’ı Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Tüm çalışmalarını yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi sunmak için gerçekleştiren Lüks Amasya İtimat’ı tercih etmek için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Lüks Amasya İtimat’ın şoförleri trafik kuralları konusunda hassas davranmakta ve seyahat eden tüm yolcular için ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.
 • Yolculuğu keyifli kılan noktalardan birisinin de seyahatte ye alan ikramlar olduğunu bilen firma, seferleri sırasında misafirlerine açık büfe ikramlarda bulunmaktadır.
 • Bagaj işlemlerini kuponlar üzerinden yapan firma, herhangi bir mağduriyet ile karşılaşmamanız için oldukça hassastır.
 • Personeli güler yüzlü, saygılı ve bilgili kişilerden oluşan Lüks Amasya İtimat, bu sayede yolculuğunuzun sorunsuz olmasını sağlamaktadır.
 • Oldukça lüks araçlara sahip olan firma, yolculuğunuzun konforlu ve rahat bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Lüks Amasya İtimat’ın Filosu

Yolculuklarını lüks Mercedes Travego araçlar ile gerçekleştiren Lüks Amasya İtimat, bünyesinde yer verdiği tüm otobüslerde teknolojik ayrıntılara önem vermektedir. Koltuk arkasında yer alan ekranlar ile canlı televizyon yayınlarını ya da yüklenmiş bulunan filmleri izleyebilir ya da müzik dinleyerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Lüks Amasya İtimat Tarafından Kullanılan Terminaller

Lüks Amasya İtimat, şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış peronlar ile yolcularına hizmet vermektedir. Lüks Amasya İtimat, Amasya terminalinde 10 numaralı peron, İstanbul terminalinde 45 numaralı peron, Taşova terminalinde 1 numaralı peron, Merzifon terminalinde 89 numaralı peron, Osmancık terminalinde 2 ve 3 numaralı peronlar, Suluova terminalinde 45 numaralı peron, Gümüşhacıköy terminalinde 6 numaralı peron ve Gebze terminalinde 15 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini devam etmektedir.

Lüks Amasya İtimat’ın Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularına konforlu bir seyahat sunmayı tüm ticari kaygıların önünde gören Lüks Amasya İtimat, araçlarının teknolojik altyapısı son derece güncel tutarak yolcularına hizmet vermektedir. Araçlarında koltuk arkası ekranlar bulunan Lüks Amasya İtimat, bu ekranlar sayesinde yolcularına canlı televizyon yayını, dizi ve film izleme ya da müzik ya da radyo dinleme fırsatı tanımaktadır. Ek olarak bu ekranlarda bulunan USB girişleri ile istediğiniz filmi ve diziyi izlemeniz ya da müziği dinlemeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıca araçlardaki Wi-Fi hizmeti ile internete bağlanmanız ve seyahatinizi daha eğlenceli hale getirmeniz de mümkündür. Bununla birlikte araçlarda bulunan 220 Volt priz ile telefon, laptop, tablet gibi elektronik cihazlarınızı şarj sıkıntısı yaşamadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lüks Amasya İtimat’ın Şubeleri

Lüks Amasya İtimat, yolcularına çok daha kaliteli bir hizmet sunabilmek amacıyla hizmetlerini çok sayıda şube ile sürdürmektedir. Lüks Amasya İtimat’ın şubelerinin bulunduğu şehirler Afyon, Amasya, Ankara, Çorum, Erbaa, Gebze, Harem, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Mecitözü, Merzifon, Niksar, Osmancık, Salihli, Suluova, Taşova, Tosya, Turgutlu ve Uşak’tır. Lüks Amasya İtimat, sahip olduğu çok sayıda şube ve yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve bilgili personeli ile yolcularının kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamasına imkan verir.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Lüks Amasya İtimat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Bununla birlikte, biletlerinizi en pratik şekilde satın alabilir veya rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Amasya İtimat Turizm Seferleri

Amasya İtimat Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

cansu 21.05.2019

yolculuk esnasında çok kibar ve saygılıydılar hem şöför hemde muavin arkadaşları tebrik ediyorum.

Halide 17.03.2019

Amasya sivas arası tercih ediyorum fiyatlar çok uygun.

Amasya İtimat Turizm Firması İçin Yorum Yap


Amasya İtimat Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)