• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • kurucu

  KURUCU

  Mehmet Selim Karataş

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Batman

 • telefon

  TELEFON

  0 488 444 72 72

Firma Hakkında

Geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesi ile Star Batman yolcularına daima konforlu ve rahat bir yolculuk sunmayı hedeflemiştir. Bu kapsamda Star Batman seyahatlerinizin daha konforlu geçmesi için sürekli olarak yenilenen araç filosu ile, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan üstün hizmet kalitesi prensibi çerçevesinde birinci sınıf hizmet sunuyor. Batman merkezli hizmet sunan seyahat firması, birçok rotasıyla güvenli, kaliteli ve emniyetli yolculuklar için öne çıkan bir seçenek olmaya devam ediyor.

Star Batman Hakkında

Yenilikçilik anlayışı ile tecrübe ve üstün hizmet kalitesini birleştiren Star Batman Seyahat ile istediğiniz noktaya gidebilirsiniz. Modern araç seçenekleri ve yoluculuk öncesi, sonrası ve yolculuk esnasında müşteri odaklı hizmet sunmayı hedefleyen Star Batman ile yolculuklar çok daha konforlu olacak. Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenleyen ve rota ağını her geçen yıl büyütmeyi amaç edinmiş Star Batman seyahat ile yolculuklarınız boyunca rahatlığın ve güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz.  İlkeli ve güvenilir hizmet kalitesinden taviz vermeden günümüze kadar gelen Star Batman Seyahat firması, bu kapsamda birçok seyahat acentesinin üzerinde hizmet kalitesi ile hizmet sunuyor.

Star Batman ile Yolculuk Etmeyi Tercih Etmeniz İçin Sebepler

Günümüzde seyahat etmek istediğinizde birçok seyahat firması bulabilirsiniz. Yolculuğunuzda otobüs ile gideceğiniz yere gitmeyi hedeflediğinizde yapmanız gereken güvenirli seyahat firmalarını tercih etmektir. Bu kapsamda çağın yeniliklerine ayak uydurarak hizmet veren Star Batman Seyahat ile tüm yolculuklarınız oldukça keyifli geçecektir.

Star Batman Seyahat firmasını tercih etme nedenlerine göz attığınızda yenilikçi hizmet kalitesini müşteri odaklı hizmet kalitesi ile birleştirdiğini göreceksiniz. Yolcuğunuz boyunca modern araçlarda gideceğiniz yere güvenle gitmek için siz de Star Batman seyahat firmasını tercih edebilirsiniz. Topluma ve çalışanları ile geleceği sağlam temeller üzerine kurma gayretiyle çağa ayak uyduran hizmetleri ile Batman Seyahat firması ile güvenle istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Star Batman Seferleri ve Rotaları

Batman, Aksaray, Alanya, aydın, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Isparta, Kayseri, Malatya, Nevşehir, Uşak ve Şırnak gibi illere karşılıklı sefer düzenleyerek birçok noktada kalitesi ile hizmet sunmaktadır.

Star Batman Filosunun Özellikleri

Kısa sürede önemli firmalar arasında yer edinerek, Doğu bölgesinin en çok tercih edilen firmalarından biri olan Star Batman Seyahat, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan kalitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut otobüs ağını yenileyen ve genişleten Star Batman Seyahat, modern araç filosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Dünyaca ünlü araba modellerini bünyesinde bulundurarak yolculukların daha konforlu geçmesi için yenilikçi hizmet kalitesini her daim sürdürmektedir. Setra, Mercedes ve diğer ileri teknoloji otobüs modelleri ile yolculuklarınızın daha konforlu  ve en önemlisi de maksimum emniyet standartlarında geçecek.

Star Batman firması, hizmet verdiği bölgede, uydu yayını ve internet sistemi ile hizmet sunmaya en erken başlamış firmalar arasında yer alıyor. Bu kalitesini Türkiye’nin farklı noktalarına ulaştıran Star Batman koltuk arkası televizyonlardan tutun da, online bilet satışına kadar birçok konuda modern uygulamalar ile hizmet sunmaktadır. 

Diğer Star Batman Servisleri ve Hizmetleri

Uzun yollarda zahmetsiz ve konforlu yolculuk sunma amacı ile faaliyetlerine devam eder Star Batman Seyahat, yolculuk boyunca zengin ikram servisleri ile öne çıkıyor. Sınırsız su ve çay gibi seçenekler sunan Star Batman, aynı zamanda bisküvi ve sandviç ikramları ile yolcuların rahat etmesi için titizlikle çalışmaktadır. Tüm bu ikramlar güler yüzlü çalışanların eşliğinde titizlikle sunuluyor ve ikramlar düzenli aralıklarla gerçekleştiriliyor. Siz de uzun yolculuklarınızda Star Batman firması ile her bakımdan rahat ederek seyahat etmek isterseniz biletinizi alarak yolculuğun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ucuz bilet fiyatları ve rezervasyon olanakları

Star Batman otobüs bileti satın almada sağladığı imkanlar ile de ön plana çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon ve bilet satın almak işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Star Batman Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kasım 29.05.2019

star batma ile adanya yolculuk yaptım fiyat uygun hizmet iyi

betül 29.05.2019

star batmanla yolculuk yaptık rahat ve güzeldi hizmet gayet güzel araçlar yeni temiz

Star Batman Firması İçin Yorum Yap


Star Batman

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)