• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1937

 • kurucu

  KURUCU

  Ulusoy Seyahat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İstanbul

 • telefon

  TELEFON

  0 212 444 18 88

Firma Hakkında

Ulusoy, neredeyse Cumhuriyet ile yaşıt tarihi ile Türkiye'nin en köklü otobüs firmalarından biri. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün öncüsü olan Ulusoy, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörün rol model olan markaları arasında başı çekiyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında ilk beşte yer alan Ulusoy, yurt içi rotaların yanı sıra yurt dışı seyahatler için de tercih edilen bir firma olarak öne çıkıyor. Ulusoy, taşımacılığın en özel referanslarından biri olan SuperBrands Ödülü ile sektörün öncüsü olduğunu kanıtlamış durumda. Ulusoy Holding'in ulaşımın pek çok sektöründe sağladığı üstün başarılar, yolcu taşımacılığı sektöründe on yıllardır yakalanan müşteri memnuniyeti ile birleşiyor ve Ulusoy önemli bir marka değeri yaratıyor.

Yaygın ulaşım ağı, yüksek memnuniyet

"Her şey zamanında..." sloganını kullanan Ulusoy Turizm seferleri üstün donanımlı 300'ü aşkın otobüs ile gerçekleştiriliyor. Yayın ulaşım ağına sahip olan firma, her yıl 3.5 milyon yolcuyu güvenle misafir ediyor. Ulusoy markasının en önemli özelliklerinden biri olan müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet yaklaşımı ile sağlanıyor.

Ulusoy Turizm seferleri başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi büyük kentler olmak üzere tüm Türkiye'ye ulaşıyor. Yurt dışı güzergâhlarda ise Almanya, Yunanistan, Macaristan, Avusturya gibi ülkeler öne çıkıyor.

Ulusoy Turizm pek çok kentte kendi terminallerine sahip, ayrıca otogarlarda özel peronları bulunuyor. Yaygın acente ağı ile geniş bir hizmet alanı yaratan firma, yolculuk öncesi ve sonrası servis hizmetlerinde de kalite düzeyinden ödün vermiyor. Yaygın servis ağı ile yolcuların seyahatlerin tüm aşamalarında güven içinde olması sağlanıyor.

Keyifli yolculuklar

Ulusoy Turizm ucuz bilet ya da farklı indirim kampanyalarından kadar, sağladığı konfor ile de anılıyor. Sağladığı hizmet kalitesi düşünüldüğünde uygun bir fiyat politikası uygulayan firma, yolculuklarda geniş koltuk aralıkları, LCD TV, kablosuz internet, uydu yayını imkanı sunuyor. İster film, ister televizyon, ister klip izleyerek; isterseniz müzik dinleyerek yolculuğunuzu keyifli hale getirebiliyorsunuz. USB paneli, şarj için priz, bol gazete ve dergi de müşterilere sunulan imkanlar arasında. Keyifli bir yolculuk için bilinen standartları aşan bir konfor da cabası. Ulusoy Turizm Travel Dergi zengin içeriği ile otobüslerde okunmayı bekliyor. Yolcuların uzun ya da kısa tüm yolculukları mümkün olan en keyifli, en konforlu ve en güvenli biçimde tamamlaması için tüm önlemler alınıyor.

Kalitesiyle ünlü Ulusoy ikramları

Ulusoy, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz, yorucu olmayan aksine dinlendiren seyahatler vaat ediyor. Teknik imkanların yanında, ikram kalitesi ile de öne çıkan bir firma Ulusoy. Ulusoy Turizm seferleri en saygın gıda firmalarının ürettiği atıştırmalıklar ve sıcak-soğuk içecek çeşitleri ile keyifli hale geliyor. Royal Class otobüsleri ise Türk Kahvesi ikramı ile ayrı bir keyif sunuyor. Bu otobüslerde yastık, battaniye, sabah kahvaltısı imkanları ile Ramazan ayında iftar menüsü de bulunuyor.

Özenli dilenme tesisleri

Ulusoy Turizm seferleri uzman sürüş personeli ve güler yüzlü hizmet elemanları ile güven içinde geçerken, mola yerleri de kaliteden şaşmayacak biçimde özenle belirleniyor. Afyon Kolaylı, Hendek Parkshop, Terme Ulusoy, Osmancık Asya, Sungurlu Dağ, Susurluk Varan, Ilgaz Akbak, Bolu Köroğlu, Seydişehir Günaydın, Bozüyük Genç Ömür, Denizli Kaptan, Dörtdivan Ganita, Tekirdağ Üner, Şereflikoçhisar Başkent gibi tesisler bilinen Ulusoy kalitesini tamamlıyor. Müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılamasına imkan verecek biçimde tasarlanan tesislerde hem yiyecek içecek hem de alışveriş açısından tüm seçenekler bulunuyor.

Kolay rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Ulusoy Turizm ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden online olarak ulaşılabiliyor. hizlibilet.com aracılığıyla Ulusoy Turizm rezervasyon seçeneklerine ulaşmak, seferlerin gün ve saatlerini incelemek, fiyat karşılaştırması yapmak ve tüm işlemleri online olarak tamamlamak mümkün. Ulusoy Turizm rezervasyon aşamasından başlayarak son ana kadar ihtiyaç halinde bilet iptali, bilet tarihi değiştirme veya bilet açığa alma gibi talepleri makul koşullar çerçevesinde mümkün kılıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Ulusoy Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

emre 29.05.2019

ulusoy ile muğlaya yolculuk yaptım gayet güzel geçti aracları iyi düzenli serviste iyi

ece 29.05.2019

istanbuldan bursaya yolculuk yaptım ulusoy ile araçları gayet iyi fiyat uygun gibi ama hizmet pek iyi değil

Ulusoy Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Ulusoy Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)