• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2003

 • kurucu

  KURUCU

  Necati Aydoğan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bafra / Samsun

 • telefon

  TELEFON

  0 362 544 06 03

Firma Hakkında

Samsun'un önemli ilçelerinden biri olan Bafra'da kurulan As Bafra Turizm, 1968 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanına yolcu taşımacılığı yapıyor. Bir süre Aydoğan Turizm adıyla da hizmet veren firma, 2010 yılından bu yana As Bafra adını kullanıyor. Çağdaş kalite standartlarını önemseyen, misafirlerine güvenli ve konforlu yolculuk sunan firma, son model otobüsleriyle kentinde öne çıkan bir marka değerine sahip. Müşteri memnuniyetini esas alan As Bafra Turizm, deneyimli ve güler yüzlü personelleri aracılığıyla yolcuların maksimum mutluluk ile yolculuklarını tamamlamasını sağlıyor.

Geniş güzergah seçenekleri

As Bafra Turizm; İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Gaziantep gibi büyük kentler başta olmak üzere Afyon, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Kayseri,  Kahramanmaraş, Kırıkkale, İzmit, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon, Yozgat gibi pek çok ile seferler düzenliyor. Karşılıklı seferler ile özellikle Orta Karadeniz'in Türkiye'nin diğer bölgelerine açılan kapısı olmayı başaran firma, pek çok kentte bulunan şubeleri ve acenteleri ile yüksek nitelikli hizmet sunuyor.

As Bafra Turizm seferleri sırasında yolcularının şehir içi ulaşımları için de çözümler üretiyor. Seyahatler öncesinde araçlara hızlı ve güvenli ulaşım ve seyahatler sonrasında varılacak noktaya mümkün olan en yakın yer transfer için yaygın bir şehir içi servis ağına sahip. As Bafra Turizm’in şehir içi servisleri müşteri memnuniyetini artıran bir unsur olarak öne çıkıyor.

Eğlenceli ve konforlu seyahatler

As Bafra Turizm seferleri yeni teknoloji otobüsler sayesinde müthiş bir konfor sağlıyor. Lüks araçlarında koltuk mesafelerinin genişliği ve modern ergonomik tasarımlar sorunsuz bir seyahat geçirmenizi sağlıyor. Koltuk arkalarında bulunan geniş ekranlar uydudan canlı televizyon yayınlarının yanı sıra film seçenekleri, müzik alternatifleri ve her yaşa uygun oyunlar sunuyor. Koltuklarda bulunan USB girişler sayesinde kendi müziğinizi ya da filmlerinizi izlemeniz de mümkün.

Güler yüzlü hizmet anlayışı

Tüm otobüslerde bulunan kablosuz internet bağlantısı kendi cihazlarınızı kullanarak da sınırsız biçimde internetten yararlanmanızı sağlıyor. Ayrıca cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlarınızı kullanırken şarj sorunu yaşamamanız için her koltukta gerekli şarj prizleri de bulunmakta. Size, As Bafra Turizm firmasının güler yüzlü personelinin hizmetinin keyfini sürmek, eğlenceli yolculuklar yapmak kalıyor.

Firma, araç içi ikramlar konusunda da oldukça cömert. Açık büfe olarak sunulan sıcak ve soğuk içecekler, tatlı ve tuzlu ikramlar müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Ayrıca firma mola yerleri konusunda da oldukça hassas. Müşterilerinin aldığı kaliteli hizmetin kesintisiz devamı için en nitelikli dinlenme tesislerinde mola veriliyor.

Güven içinde yolculuk edin

As Bafra Turizm eğlence ve konfor ile olduğu kadar güven ile eşdeğer bir firma. Otobüslerin yüksek teknoloji içermesi yolcuların güvenliğine de katkıda bulunuyor. Her koltukta bulunan emniyet kemerleri, otobüslerin hız denetimini sağlayan sistemlerle donatılması ve gereken her önlemi alan uzman sürüş personelleri sayesinde güvenli bir yolculuk sizi bekliyor. Araçların bakımı ve temizliği de düzenli biçimde yapılıyor, çıkabilecek her türlü soruna karşı önlemler önceden alınıyor. As Bafra Turizm, emniyeti ve hızı aynı anda sunan hizmet politikası ile öne çıkan bir marka değeri yaratıyor.

Online bilet işlemleri

As Bafra Turizm ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon işlemleri hizlibilet.com üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Sefer saatleri, sefer günleri, yol koşulları, hava durumu ve daha pek çok bilgi görülebiliyor, ayrıca bilet fiyatları ile ilgili bilgi almak ve karşılaştırma yapmak da mümkün oluyor. hizlibilet.com her türlü satın alma ve rezervasyon seçeneğinin yanında, ihtiyaç duyulması durumunda rezervasyon iptali, bilet iptali, bileti açık sefere bağlama, açıktaki bileti satın alma gibi özel işlemler konusunda da her türlü seçeneği sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

As Bafra Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

MERTAN 22.05.2019

gayet basarılı bi iş yaptınız gercekten yürekten kutluyorum sizi..

Kenan 17.03.2019

Samsun giresun seferleri için tercih ediyorum. Genelde direk giresun yolcuları biniyor. Çok hızlı bir şekilde gidiyoruz. teşekkürler as bafra.

As Bafra Firması İçin Yorum Yap


As Bafra

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)