• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  BÜLENT ILIK

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Malatya

 • telefon

  TELEFON

  (0422)-238-16-00

Firma Hakkında

VIP Malatyalılar Turizm, 1999 yılında Bülent Ilık tarafından Malatya merkezli olarak kurulmuş köklü bir firmadır. Konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı şirket misyonu olarak belirleyen firma bölgesinin önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Kaliteli seyahat hizmetini uygun fiyatlarla sunabilmek ve güvenli seyahati herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla çalışan VIP Malatyalılar, genç ve bakımlı bir filoyla hizmet sunmaktadır.

VIP Malatyalılar Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Müşteri memnuniyetine önem veren firma, sürekli olarak gelişerek her geçen gün daha kaliteli hale gelmektedir. Malatya merkezli VIP Malatyalılar Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için diğer önemli sebeplerden bazıları da şunlardır:

 • VIP Malatyalılar Turizm, çok sayıda noktaya sefer gerçekleştirebilme özelliğine sahip olduğundan dolayı, her türlü yolculuğunuz için alıştığınız kalitede güvenli seyahat imkanına her zaman ulaşabilirsiniz.
 • Firma sahip olduğu geniş şehir içi servis ağı sayesinde yolculuğunuzdan sonra da sizlerin yanında olmaya devam eder. Böylelikle istediğiniz noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunduğundan dolayı hesaplı bir seyahat deneyimi sunar.
 • VIP Malatyalılar Turizm, kadrosunu, özellikle de şoförlerini tecrübeli personeller arasında seçtiği için gönül rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz.
 • Firma otobüslerinde yer alan teknolojik donanımların güncel olmasına özen gösterdiğinden dolayı yolculuğunuz keyifli bir şekilde geçer.

VIP Malatyalılar Turizm’in Rotaları

VIP Malatyalılar Turizm, Malatya merkezli bir firma olarak zaman için büyüyüp gelişmiştir. Şu an firma, ülkenin birçok noktasına karşılıklı seferler düzenlemektedir.

VIP Malatyalılar Turizm’in Filosu

VIP Malatyalılar Turizm, tüm otobüslerde yolcularının rahatını ve konforunu düşünerek yolcularına huzurlu ve güvenli bir yolculuk imkanı vermektedir. Araçlarını çağa uygun olarak dizayn eden firma yolculuğunuzun en kaliteli şekilde geçmesi için araçlarında geniş ve rahat koltuklara yer veriyor. Teknolojik donanımlara da dikkat eden firma en güncel donanımlarla seferlerini gerçekleştirmektedir.

VIP Malatyalılar Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanan VIP Malatyalılar Turizm, Malatya terminalinde 16 numaralı peron, Ankara terminalinde 126 numaralı peron, İstanbul terminalinde 37 peron ve Elazığ terminalinde 8 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca VIP Malatyalılar Turizm sefer gerçekleştirdiği Kocaeli, Sakarya, Darende, Mucur, Kırşehir gibi otogarlarda da sefere göre değişen peron numaraları ile hizmet vermektedir.

VIP Malatyalılar Turizm’in Otobüslerinin Öne Çıkan Özellikleri

VIP Malatyalılar Turizm, yolcularından gelen geri bildirimleri değerlendirerek araçlarının sürekli olarak iyileşmesine özen göstermekte ve bu sayede sefer kalitesini her geçen gün artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu amaçla tüm araçlarının koltuk arkasında ekran bulunduran VIP Malatyalılar Turizm, bu ekran sayesinde yolcularının seyahat esnasında canlı televizyon yayını izlemesine imkan tanıdığı gibi, araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemesini de mümkün hale getirmektedir. Ayrıca yine koltuk arkası ekranlar sayesinde radyo yayınlarını ve kayıtlı bulunan müzikleri dinleyerek yolculuğunuzu daha eğlenceli ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Kulaklığı olmayan yolcular için seyahat süresi boyunca kulaklık da tahsis eden VIP Malatya, her bir koltuk için okuma lambası bulundurması sayesinde kitap, gazete ve dergi gibi yayınları okumanızı sağlayarak yolculuğunuzun çok daha güzel bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.

VIP Malatyalılar Turizm’in Şubeleri

VIP Malatyalılar Turizm, VIP Malatyalılar Turizm’in şubesi bulunan yerler Ankara, Darende, Elazığ, Gürün, Harem, İstanbul ve Malatya’dır. VIP Malatyalılar Turizm sahip olduğu çok sayıda şube ve güler yüzlü, bilgili çalışanlarıyla seyahatinizin en güzel şekilde tamamlanabilmesi için faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürmektedir. 

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

VIP Malatyalılar Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. hizlibilet.com üzerinden VIP Malatya Turizm ucuz otobüs bileti satın alma ve rezervasyon ile ilgili her türlü işleminizi hızla ve güvenle yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Vip Malatyalılar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Vip Malatyalılar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Vip Malatyalılar Turizm

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()