• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1960

 • kurucu

  KURUCU

  İsmet Darçın

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Çorum

 • telefon

  TELEFON

  0364 505 0525

Firma Hakkında

Çorum Kargı Turizm, Çorum merkezli olarak uygun fiyatla kaliteli, yenilikçi ve güvenilir şekilde hizmet vermeye 1960 yılında başlamıştır. Çorum Kargı Turizm; Kargı Exspres, Kargı Seyahat ve Kargı Ses'in birleşmesinden meydana gelmiştir. Yarım asırlık tecrübeye sahip olan firma yenilikçi uygulamaları ile sektör üzerinde ve özellikle bölgesinde belirleyici olmayı hedeflemiştir.  Bu kapsamda her zaman insanı ön planda tutan, müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyette bulunmuştur. Kuruluşundan bugüne 58 yıldır hizmet veren Çorum Kargı Turizmi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise araçlarında eğitimli ve profesyonel firma sahiplerinin kendilerinin çalışmasıdır.

Çorum Kargı Turizm Seferleri ve Rotaları

Çorum Kargı Turizm çağın gereklerine göre son teknolojiler ile donatılmış modern otobüs filosu ve deneyimli personelleri ile Çorum – Ankara – İstanbul hattında karşılıklı olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Firmanın seferleri sadece Ankara ve İstanbul illeri ile sınırlı değildir. Bunun yanında Çorum’dan Ankara ve İstanbul’a yapılan seyahatlerdeki güzergâh noktaları olan Bolu, Düzce, İzmit, Kırıkkale ve Sakarya illerine de her gün molalı şekilde karşılıklı seferler düzenlemektedir. Firma, Çorum - Ankara – İstanbul güzergâhın da bulunan merkezler dışında Kastamonu iline de seferler organize etmektedir. Firmanın sefer düzenlediği merkezlerde toplamda 47 noktada bilet satış ofisi bulunmaktadır. Ayrıca firmanın online olarak bilet satış hizmeti de bulunmaktadır. Firma, müşterilerine, alınan bileti sefer saatinden en az 24 saat öncesine kadar açığa alma ve iptal etme imkânı da sağlamaktadır. Bu ve benzeri işlemler için bilet satış ofislerine başvurulmalıdır. Bölgesel olarak hizmet vermesine ve sefer düzenlediği merkezlerin sayısının az sayıda olmasına rağmen Çorum Kargı Turizmin bilet satış noktası bir hayli fazladır. Bu durum firmanın misyonu olarak belirlediği “konukların ihtiyaç ve beklentilerini, beklenenden daha iyi bir hizmet anlayışı ile karşılamak” düşüncesinin hayata geçirilmiş bir göstergesidir.

Firmanın en popüler seferleri ise Çorum – Ankara ve Çorum – İstanbul arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilen seferlerdir. Çorum’dan Ankara’ya günde 2 kez karşılıklı olarak seferler düzenlenmekteyken, Çorum – İstanbul arası ise karşılıklı olarak günde 3 sefer organize edilmektedir. Çorum – İstanbul güzergâhı dışında olan Kastamonu iline ise karşılıklı olarak günde bir sefer gerçekleştirilmektedir. Çorum Kargı Turizmin kendisine ait özel terminali ve dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Ancak seferlerin bulunduğu il ve ilçe merkezlerindeki otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda hizmet vermektedir. Buna ek olarak firma seferleri sırasında Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri ve Ilgaz Akbak Dinlenme Tesislerinde mola vermektedir.

Çorum Kargı Turizm Otobüslerinin Özellikleri

Çorum Kargı Turizm’in kendine ait ortalama otobüs yaşı dört olan beş adet aracı bulunmaktadır. Otobüslerin tamamı firma sahiplerinin kendileri tarafından işletilmektedir. Firmanın bünyesinde yer alan otobüsler 2002 yılında en iyi otobüs ödülü alan “Setra” ve “Mercedes Travego” marka araçların en son modellerindendir. Bu araçların tamamı 2+2 oturma düzenine sahip olup, 46 kişiliktir. Araçların tamamı yolcuların daha rahat, konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmeleri için modern teknolojiler ile donatılmıştır. Çorum Kargı Turizmin araçlarının genelinde koltuk arkası 10 inç dokunmatik ekran, genel ve kişisel TV yayını, müzik yayını, radyo yayını, sinema, kulaklık, kablosuz internet, bilgisayar oyunu, cep telefonu kullanma serbestisi, okuma lambası, USB giriş ve priz gibi özellikler bulunmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak firma, yolcuların dini hassasiyetlerini de gözeterek namaz vakitlerinde mola vermektedir. Ayrıca firma otobüslerinin tamamında seyahat süresince yolculara sıcak - soğuk içecek ve yiyecek ikramı yapılmaktadır.

Çorum Kargı Turizm rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Çorum Kargı Turizm ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com sitesi ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kargı Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kargı Turizm Firması İçin Yorum Yap


Kargı Turizm

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()