• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1983

 • kurucu

  KURUCU

  Enver Bayram

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ankara

 • telefon

  TELEFON

  0 326 444 02 77

Firma Hakkında

Jet Turizm, Akdeniz kökenli firmalar arasında yer almaktadır. Bu firmanın merkezi ise Hatay'dır. Buna ek olarak firma son model otobüsler ile de son derece konforlu bir hizmet sunmaktadır. Yolcuların Jet Turizm hakkında dikkatini çeken en önemli hususlardan bir tanesi ise zamanında kalkış ve varış oranlarıdır. Gerçekten firma istatistikler göz önüne alınacak olduğu vakit son derece dakik bir imaj çizmektedir. Aynı zamanda mutlaka belirtilmesi gerekir ki firmanın amaçlarından bir tanesi de üstün müşteri memnuniyeti sunmaktır. Bu memnuniyetin en önemli temel taşlarından bir tanesi ise kaliteli hizmet sunan deneyimli personeldir. Acentelerde çalışmakta olan personelden kabin memurlarına kadar tüm personel güleryüzlü ve nitelikli hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda asıl önemli olan husus ise şoförlerin niteliği ve deneyimidir. Jet Turizm bu alanda da her zaman en kaliteli personeller ile hizmet vermektedir. Bunun neticesinde ise yolcuların gidecekleri yere salimen ulaşmaları sağlanmaktadır.

Sefer Noktaları

Jet Turizm Türkiye içerisinde pek çok noktaya sefer düzenlemektedir. Bu noktalar arasında her şeyden Hatay yer alır. Buna ek olarak bu firma İzmir ve Ankara üzerinden de seferler icra etmektedir. Ayrıca Adana, Osmaniye, Yalova, Gebze, Antalya, Uşak ve Sakarya gibi bölgelere de ulaşım sağlamaktadır. Görüldüğü üzere firma ağırlıklı olarak ülkenin batı noktalarına sefer icra etmektedir ve bu seferlerin çoğu Hatay merkezli olarak icra edilmektedir. Elbette firmanın en yoğun yolcu taşıdığı noktalardan ikisi de İzmir ve Ankara'dır. Öte yandan İstanbul'un her iki yakasına da Jet Turizm sefer icra etmektedir. Şüphesiz İstanbul da bu firmanın en önemli sefer noktaları arasında yer almaktadır.

Jet Turizm Hizmet Kalitesi

Jet Turizm hizmet kalitesi ile pek çok zaman göz doldurur. Öte yandan firma tarafından belirli bagaj prosedürleri de mevcuttur. Bu prosedür uyarınca her yolcunun bagaj hakkı kısıtlıdır. Her yolcu yalnızca 30 kilogram bagaj hakkına sahiptir ve bu sınırın aşılması halinde bagaj taşınması ek ücrete tabi tutulacaktır. Öte yandan birtakım yasak maddelerin otobüslerde taşınması da mümkün değildir. Elbette bu alanda tek otorite sahibi Jet Turizm değildir. Buna ek olarak yasalar tarafından da belirlenmiş birtakım prosedürler mevcuttur. Kayıp bagaj hakkında da yolcular ile son derece yoğun şekilde ilgilenilmektedir. Web sitesinde yer alan mercilere usulüne uygun başvurular yapıldıktan sonra en geç on beş gün içerisinde yolcular ile irtibat kurulmakta ve olumlu ya da olumsuz her türlü sonuç yolculara iletilmektedir. Şüphesiz ki bu alanda yasal düzenlemeler de hem yolcular hem de Jet Turizm tarafından dikkate alınabilecektir. Nihayetinde belirtilmesi gerekir ki yolcuların yanlarına alması mümkün olan bagaj limiti iki adet ile sınırlıdır.

Jet Turizm Filosu

Jet Turizm'in son derece geniş bir filosu vardır. Bu filoda yer alan araçların plakalarına ve araçların telefonlarına da web sitesindeki filomuz bağlantısından erişmek son derece kolaydır. Aynı zamanda yolcuların daha konforlu bir yolculuk geçirebilmeleri adına otobüslerin pek çoğunda koltuk arkası ekranlar da yer almakta ve bu ekranların kullanımı için gerekli olan kulaklıklar firma tarafından dağıtılmaktadır.

Bilet Satışı ve Rezervasyon

Jet Turizm hem doğrudan doğruya bilet satışı icra etmekte hem de rezervasyon kabul etmektedir. Rezervasyon yapıldıktan sonra biletin alınması gereken süre yolcuya ayrıca bildirilecektir. Ancak bu süre sınırlıdır ve otobüsün kalkış gününe belirli bir süre kala rezervasyonu yapılmış olan biletin satın alınmaması halinde rezervasyon yok hükmünde kabul edilecektir.

 

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Jet Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

yaprak 30.05.2019

keşke adınız gibi konforunuz da hızınız da aynı olsaydı yine de her şey için teşekkürler.

Necip Yetmez 01.11.2018

Çok berbat firma bidaha üste para verseler binersem adiyim. Kışın ortasında açmış klimayı buzzz kestik valla fena kapmışım şifayı

Mahmut can 02.09.2018

13 satlik yolculuk 15 saate bitmedi ve mol vermeden lanet olsun

Hasret 11.08.2018

Berbat bir turizm 3saatte Bursa'da olacaklarını söylediler, trafik olmamasına rağmen 3saatte İstanbul'dan çıkamadılar. Söyledikleri saate inanmayın en az 3 4 saat sonra varacaksınız.

Jet Turizm Firması İçin Yorum Yap


Jet Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(4)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)