• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • kurucu

  KURUCU

  41 Ortaklı Kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Manisa/Alaşehir

 • telefon

  TELEFON

  0236 653 19 47

Firma Hakkında

2005 yılında 41 ortaklı bir kooperatif tarafından Manisa Alaşehir’de kurulan Alaşehir Sarıkız Turizm, yolcularının yüksek beklentilerine karşılık veren başarılı bir firmadır. Müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ve kaliteli hizmeti ile bölgesinin lideri konumunda bulunan firma, ekip ruhuna sahip personeli ile sektörde oldukça önemli bir yer edinmiş ve yolcularının kalbini kazanmıştır. Konuklarının seyahatlerini güvenli bir şekilde tamamlamasına dikkatle önem veren Alaşehir Sarıkız Turizm, bu amaçla gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Ayrıca hizmet kalitesinin artması konusunda da oldukça özenli olan firma, yolcularından gelen geribildirimleri dikkate alarak sürekli iyileştirme politikası uygulamaktadır.

Alaşehir Sarıkız Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Yolcularına seyahat öncesi ve sonrasında kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan Alaşehir Sarıkız Turizm’i tercih etmek için başlıca sebepleriniz:

 • Araçlarını teknolojik donanımlarla donatan firmanın otobüslerinin tamamında koltuk arkası dokunmatik ekranlar bulunmaktadır. Bunlar aracılığıyla yolculuğunuzu keyifle geçirebilirsiniz. Alaşehir Sarıkız Turizm’in araçlarında dokunmatik ekranlarda kayıtlı olarak onlarca film ve binlerce müzik yer almaktadır.
 • Özellikle uzun yolculuklarda rahat edebilmeniz amacıyla araçların koltukları geniş bir şekilde dizayn edilmiştir.
 • Araçlarında ikram etmek üzere çeşitli atıştırmalıklar bulunduran firma, yolculuğunuz boyunca bunları size ikram ederek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmektedir.
 • Alaşehir Sarıkız Turizm’in araçlarında internete istediğiniz şekilde erişim sağlayabilmeniz amacıyla Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı bulunmaktadır.

Alaşehir Sarıkız Turizm’in Filosu

Alaşehir Sarıkız Turizm filosunda son derece lüks ve kaliteli araçlar bulundurmaktadır. Araçlarının çoğunluğu son model olan firma araçlarında teknolojik olarak yeni ekipmanlar kullanmaktadır. Bu sayede yolcuların seyahatleri çok daha keyifli ve kaliteli hale gelmektedir. 

Alaşehir Sarıkız Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış peronlar vasıtasıyla hizmet veren Alaşehir Sarıkız Turizm; Denizli terminalinde 8, 9 ve 10 numaralı peronlar, Manisa terminalinde 7 ve 8 numaralı peronlar, Alaşehir terminalinde 9, 10 ve 11 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 5 numaralı peron, Salihli terminalinde 2 numaralı peron, Antalya terminalinde 23 numaralı peron, İstanbul terminalinde 25 numaralı peron, Turgutlu terminalinde 5 numaralı peron, Isparta terminalinde 4 ve 5 numaralı peronlar ve Ankara terminalinde 15 numaralı peronları kullanmaktadır.

Alaşehir Sarıkız Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Alaşehir Sarıkız Turizm, araçlarında son teknoloji donanımların yer almasına son derece önem vermektedir. Bu amaçla firmanın tüm araçlarında Wi-Fi üzerinden internete bağlanmanız mümkündür. Yolculuğunuzda internete erişiminizin olması yolculuğunuzu çok daha kaliteli hale getirecektir. Alaşehir Sarıkız Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası dokunmatik ekranlarda televizyon yayını ve film ile müzik ve radyo yayını dinleme olanağına sahip olursunuz. Bu sayede seyahatinizi çok daha keyifli bir şekilde geçirerek varacağınız yere nasıl vardığınızı anlamadan yolculuğunuzu tamamlamanız mümkündür. Ayrıca otobüslerde bulunan okuma lambası ile kitap ve gazete okuyabileceğiniz gibi 220 Volt priz ile elektronik cihazlarınızı şarj etmeniz de mümkün olacaktır.

Alaşehir Sarıkız Turizm’in Şubeleri

Manisa Alaşehir’de faaliyetlerine başlayarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlayan Alaşehir Sarıkız Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. Alaşehir Sarıkız Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler Afyon, Ahmetli, Akçay, Akhisar, Ankara, Antalya, Ayvalık, Balıkesir, Buldan, Burhaniye, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eşme, Gebze, Gölmarmara, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Manisa, Orhangazi, Salihli, Sarıgöl, Sultanbeyli, Turgutlu, Uşak ve Yalova’dır. Alaşehir Sarıkız Turizm sahip olduğu onlarca şube ve yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanlarıyla yolcularının seyahatlerimi çok daha iyi ve çok daha kaliteli hale getirmek için yoğun bir çaba sarf etmektedir.

Kolay ve Ucuz Online Bilet ve Rezervasyon

Alaşehir Sarıkız Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla ve ucuz bilet fırsatlarıyla da öne çıkıyor öne çıkıyor. online otobüs bileti'nizi hizlibilet.com aracılığıyla ucuz bilet alma, yer ayırtma, rezervasyon gibi her türlü işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Alaşehir Sarıkız Turizm Seferleri

Alaşehir Sarıkız Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

uygar 21.05.2019

Koltuklar arasında ki mesafe yıllardır olması gereken gibi çok rahat bi yolculuktu teşekkürler

Cahide 17.03.2019

Firma güzel otobüsler güzel herşey yolunda ama mavinlerinize biraz eğitim verin. Yani hiç kibar değiller.

Alaşehir Sarıkız Turizm Firması İçin Yorum Yap


Alaşehir Sarıkız Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)