• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1994

 • kurucu

  KURUCU

  Ramazan Öztürk

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tokat

 • telefon

  TELEFON

  0356 527 14 14

Firma Hakkında

Niksarkale Turizm, 1994 yılında Tokat Niksar merkezli olarak Ramazan Öztürk tarafından kurulmuştur. Sektörün tecrübeli firmaları arasında yer alan Niksarkale Turizm, yolcularının memnuniyetle ve güven duygusuyla tercih ettiği firmalardan biridir. Sürekli kendini yenileyerek müşterilerine dinamik bir hizmet sunan firma, araçlarını çağın getirdiği teknolojik yeniliklere uygun şekilde tasarlayarak yolcularına hizmet vermektedir. Niksarkale Turizm özenle seçtiği güler yüzlü ve bilgili çalışanları sayesinde hem yolculuk öncesinde hem yolculuk esnasında, hem de yolculuk sonrasında en iyi hizmeti almanız için çalışmalarını özenle yürütmektedir.  

Niksarkale Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Tokat Niksar merkezli olarak kurulmasına rağmen zaman içindeki gelişimi ile günümüzde çok çeşitli noktalara sefer düzenleme kapasitesine sahip olan Niksarkale Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Firma, yolcularının kaliteli bir yolculuk deneyimi geçirebilmeleri için araçlarında güncel teknoloji ürünlerine yer vermektedir.
 • Niksarkale Turizm, gerekli tüm tedbirleri alarak yolculuğun güvenli bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.
 • Çalışanlarını büyük bir özenle seçen ve bunun yanı sıra onlara düzenli olarak kurum içi eğitimler sunan Niksarkale Turizm, bu sayede yolcularına güler yüzlü ve uzman personeller ile hizmet sunabilmektedir.

Niksarkale Turizm’in Filosu

Seferlerini genellikle son model ya da 3 yaşını geçmeyen Mercedes Travego model araçlarla gerçekleştiren Niksarkale Turizm, filosunda yer alan tüm otobüslerin teknolojik olarak iyi seviyede olmasına dikkat etmektedir. Tüm araçlar televizyon, internet ve klima gibi özelliklere sahip olduğundan, misafirlerin seyahatlerinin konforlu geçmesini sağlanmaktadır.

Niksarkale Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan Niksarkale Turizm, Ankara terminalinde 130 numaralı peron, Amasya terminalinde 10 numaralı peron, Niksar terminalinde 3 numaralı peron, Erbaa terminalinde 2 numaralı peron, İzmir terminalinde 38 numaralı peron, Antalya terminalinde 23 numaralı peron, Bursa terminalinde 21 numaralı peron, Merzifon terminalinde 8 ve 9 numaralı peronlar, Taşova terminalinde 10 numaralı peron ve Çorum terminalinde 29 numaralı peronları kullanarak Türkiye’nin çeşitli yerlerine seyahat edebilmenizi mümkün hale getirmektedir.

Niksarkale Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunduran Niksarkale Turizm bu ekranlar sayesinde yolculuğunuz sırasında canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra, otobüslerde ayrıca radyo yayını ve kayıtlı müzikleri dinlemeniz de mümkündür. Yolculuk sırasında kullanabilmeniz amacıyla kulaklık da verildiği için, kulaklığınızı unutmuş olmanız da bir dert olmaktan çıkıyor. Araçlarda bulunan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz boyunca istediğiniz zaman kitap veya gazete gibi yayınları da okumanız da mümkün olmaktadır.

Niksarkale Turizm’in Şubeleri

Niksarkale Turizm yolcularına kesintisiz ve kaliteli bir hizmet verebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Niksarkale Turizm’in şubesi bulunan yerler; Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Bursa, Çorum, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Manisa, Merzifon, Niksar, Osmancık, Reşadiye, Salihli, Samsun, Sivas, Suluova, Suşehri, Tokat, Turgutlu, Taşova ve Uşak’tır. Niksarkale Turizm sahip olduğu onlarca şubede yolcularına en kaliteli hizmeti verme misyonunu gerçekleştirmek amacıyla çalışmaktadır.

Niksarkale Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Fırsatları

Niksarkale Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com üzerinden işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyatla kaliteli hizmet anlayışıyla Niksarkale Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, istediğiniz zaman ulaşmanız ve satın alma veya rezervasyon işlemlerinin kolayca yapmanız mümkündür.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Niksarkale Seferleri

Niksarkale Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Fatma Kara 15.09.2019

15.09.2019 tarihinde saat 15 30 da Antalya Amasya otobüsü,ikindi namazi icin rica etmeme ragmen durmamistir.Oysa ki internetteki sitenizde özelliklerinizde namaz saatlerinde durma yazdigi icin sizi tercih etmiştim.Lütfen insanlari kandirmayiniz.

kubilay 30.05.2019

niksarkale ile ankaraya yolculuk yaptım hizmeitiniz hiç beğenmedim ikramlar da iyi değildi düzeltebilirsiniz

özcan 30.05.2019

niksarkale ile izmire yolculuk yaptık gerçekten keyifli bir yolculuk araclar yeni hizmet iyi tebrikler

Niksarkale Firması İçin Yorum Yap


Niksarkale

4.00 PUAN

Çok İyi
66.67%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
33.33%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)