• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • kurucu

  KURUCU

  İsmet Yakar

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tokat

 • telefon

  TELEFON

  0 356 212 70 60

Firma Hakkında

Tokat merkezli bir otobüs şirketi olarak 2001 yılında kurulan Tokat Yıldızı, Orta Karadeniz hattında başladığı yolculuğuna büyüyerek devam ediyor. Müşterilerine konforlu bir yolculuk vaat eden ve bu amaçla şirket hizmetlerinin kalitesini her geçen gün arttıran Tokat Yıldızı, adına yakışır biçimde ulaşım sektöründe parlayan bir seyahat şirketi.

Orta Karadeniz bölgesinin önemli kenti Tokat'ın markası olarak katma değer oluşturan Tokat Yıldızı, kente gerçekleştirilen yolculukların en güvenilir firması olarak öne çıkıyor. Araç filosunu son model otobüslerle oluşturan ve araç içi tasarımlarıyla da kaliteden ödün vermeyen Tokat Yıldızı, güler yüzlü muavinleri ve deneyimli kaptan şoförleri ile güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk vaat ediyor.

Hedef sektörün öncüsü olmak

Vizyonunu sürekli kendini yenileyen, yurt içi ve yurt dışı yolcu taşımacılığında ilk tercih edilen firmalardan biri olma olarak belirleyen Tokat Yıldızı, tüm çalışanların bir takım olarak en iyi seyahat deneyimini amaçladığı bir misyona sahip. Profesyonel, güvenli ve müşteri beklentilerinin tam olarak karşılandığı bir seyahat ortamı yaratmayı hedefleyen Tokat Yıldızı, otobüs işletmeciliği sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlıyor. Bu amaçla kendine özgü ve sistemli bir kalite politikası öngörüyor. Firma, çalışanlarına bu amaçla eğitimler veriyor, müşterilerin en iyi hizmeti alabilmesi için ortak bir şirket anlayışı etrafında birleşmelerini sağlıyor.

Orta Karadeniz'in favorisi

Güvenli ve keyifli yolculuklar için tercih edilen firma, özellikle Tokat ili ve ilçelerine yapılacak şehirlerarası yolculukların favori şirketi olarak biliniyor. Tokat Yıldızı seferleri başta İstanbul, Sivas, Zonguldak, Ankara, Sivas, Amasya gibi kentler olmak üzere ülkenin pek çok yerine ulaşıyor. Tokat Yıldızı ucuz bilet avantajıyla Orta Karadeniz ve yakın bölgelerin ilçe merkezlerine de sık sık seferler düzenliyor.

Bir Tokat firması olarak yerel kurumlarla sponsorluk ilişkileri geliştiren, kentte eğitim ve sağlığı destekleyen Tokat Yıldızı, yerel kurumlarla indirimli bilet anlaşmaları da yapıyor.

Tam konfor sağlayan araçlar

Tokat Yıldızı son model otobüslerinde yolcuların konforu için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir tasarım gerçekleştirmiş durumda. Koltuk arkası televizyonlardan şarj için konulan prizlere tüm ayrıntılar yolcuların konforunu sağlamak üzere tasarlanmış. Kablosuz internet bağlantısı seyahat boyunca kesintisiz internet erişimi sağlıyor. Koltuk arkası Android sistemler film ya da televizyon izleme, müzik dinleme ve hatta oyun oynama imkanı tanıyor. Kısa ya uzun fark etmeksizin tüm seyahatler boyunca yolcuların konforunu esas alan, ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmet anlayışı hayata geçiriyor.

Zengin ikram, keyifli molalar

Firma seyahatler süresince süre ve saat da gözeterek zengin ikramlarda bulunuyor. Tatlı tuzlu atıştırmalıklar, sıcak soğuk içecek seçenekleriyle müşterilerin keyifli bir yolculuk geçirmesi için güler yüzlü bir ikram politikası uygulanıyor. Molalar da aynı biçimde büyük bir özenle planlanmış. Tokat Yıldızı seferleri esnasında en kaliteli dinlenme tesislerinde mola veriliyor, yolcuların ihtiyaç duyacakları her türlü hizmete kaliteli ve güvenilir biçimde ulaşabilmesi sağlanıyor. Tokat Yıldızı yolculuk öncesi ve sonrası mümkün olduğu kadar yolcularının servis ihtiyaçlarını da karşılıyor. Yolculuk öncesinde otobüse en hızlı ve rahat biçimde ulaşmaları, yolculuk sonrası da evlerine mümkün olan en yakın noktaya ulaştırılmaları için servis ağını devreye alıyor.

Rezervasyon ve online satış

Tokat Yıldızı ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. hizlibilet.com aracılığıyla Tokat Yıldızı rezervasyon seçeneklerine ulaşmanın yanında, gün ve saatleri incelemek, en uygun fiyatları bulmak ve tüm işlemleri online gerçekleştirmek mümkün. Firma, ister online ister acenteden alınmış olsun, müşterilerin ihtiyaç duyması halinde bilet iptali, bilet tarihi değiştirme ya da açığa alma gibi uygulamaları bazı koşullar dahilinde kolayca yapabiliyor.

Tokat Yıldızı müşterileri için oluşturduğu özel Yıldız ClupCard ile pek çok kolaylık sağlayabiliyor. Seyahat ettikçe kazandıran Yıldız ClubCard üyeliği ücretsiz ve müşteriler için pek çok avantaj içeriyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Tokat Yıldızı Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

süpersin,z 09.08.2019

Ne kadar güzel cümle yazsam bilemedim gayet olumlu ve hızlı bir müsteri hizmetleri var bir sıkıntı da hemen yardımcı oluyorlar her bilet aldığımız da bilet başına 100/5 puan olarak yani paraya dönüşüyor hizmet kalitesi oldukça cok güzel 10 yıldız olsa verirdim

şakir 09.08.2019

Bir yolculukta küçük bir problem çıktığında hizlibilet destek ekibi ile iletişime geçerek sorun çözüldü. Geri bildirim ve desteğiniz için gerçekten teşekkür ederim.

mersi 09.08.2019

Gercek anlamda diğer uygulamalarla ve hizmetini kiyaslarsak en güzel değeri hakkeden uygulama. Arayüzü hızlı kolay ve ve anlaşılır şekilde tasarlanmış. O konuda 5 yıldızı hakkediyor ayrıca çok güvenli arti iptal veya değişiklikte canlı destek çok hızlı pratik ve gerçekten yardımcı oluyorlar. Sık sık...

teşekkürler. 09.08.2019

Hızlı ve bol çeşit. Güzel bir uygulama. Uçak bileti için diğer firmaları da görmek istiyoruz.

harika 09.08.2019

hizlibilet üzerinden sürekli bilet alıyorum hiç ödül yok. Alınan her bilete puan verse biriktirdikten sonra bir bilet olsa vs. güzel olur. Genel olarak iyi

thanx 09.08.2019

Merhaba çok güzel bir program Seyehat seferlerinin süreli webteki gibi gözükmüyor bunu da ekleminizi isterim, elinize sağlık

ulus 09.08.2019

Ulaşımda biletleme işleminde kolaylıkla işlerimi halledebiliyorum.İade işlemlerinde sorun yaşamıyorum.

saol 09.08.2019

kötü yorum yapan arkadaşlar Bence siz telefonlarınızı bir değiştirin hataların Sebebi telefon olabilir Konya düzlüğü gibi uygulama nesini beğenmediniz dümdüz işte Sağa sola sapmadan bilet alabiliyorsunuz

belli 09.08.2019

Sadece Belli firmalarla çalışmasanız diğer firmaları da uygulamaya katmanız daha başarılı olur diye düşünüyorum

şahit 09.08.2019

Söyle birseye şahit oldum yaşlı bi adam vardı ve tüm tesislerde in bin yaptı muavinin

merve 09.08.2019

Ona sürekli yardımcı olması çok dikkatimi çekti yaşlılara saygı sevgi hürmet çok iyi bisey firmalar aslında böyle hizmet yaparak iyi görünürler tokat yıldızına teşekkürler.

güven 09.08.2019

Otobüsle yolculuk yapmak dan çok korkardım o kadar sorun yasiyan insanlar varki ilkkez bu turizimi seçtim ve hiç pişman olmadım.

kevser 09.08.2019

Bazı otobüslerde koltuk ayarlama gibi sıkıntılar cikiyor ama bu turizimde size ne koltuk verildiyse o bazen diyer otobüslerle sorun yaşıyorduk ama bu turizim bi harika.

Muhammet 09.08.2019

Otogara girdiğin gibi tokat yıldızıyla karşılaştım yolcularla ihtişamla ilgiliydiler bizi nerdeyse girişte karşıladılar ve her şekilde yardımcı oluyorlar.

burak 09.08.2019

Otogara girdiğin gibi tokat yıldızıyla karşılaştım yolcularla ihtişamla ilgiliydiler bizi nerdeyse girişte karşıladılar ve her şekilde yardımcı oluyorlar.

kıyafet 09.08.2019

Muavin ve şoförün kıyafetleri çok dikkatimi çekti bazı firmalar dikkat etmiyor bence güzel bir yolculuk için şoför ve mavinin giyimi temizliği güzel di.

lolilop 09.08.2019

Muavin den çok memnun kaldık eşimle yolculuk yaptık muavin çok ilgiliydi sürekli gelip gidip bi arzunuz varmı diye soruyordu tokat yıldızı doğru secim.

kiraz 09.08.2019

Otobüslerde koltuk boşluk araları çok önemli bazı firmalar in koltuk araları çok dar insan kimildiyamiyor bile ama bu firmanın çok güzel rahatlıkla otura biliyor sun ayaklarda sıkışma olmuyor .

saret 09.08.2019

Otobüs kılımalar gayet güzel çalışıyor yazın yolculuk yaptım çok rahattı kılımalar i bozuk deyildi harikaydı bir yolcu için en önemli şey teşekkürler tokat yıldızı.

çağla 09.08.2019

*Eşyalarımı rahatlıkla teslim edebiliyorum cok güzel bir şekilde yerleştiriyorlar bagajları gayet geniş ve düzenli temiz bu yönü çok iyi diyer firmalara göre.

recep 09.08.2019

Internet üzerinden veya telefon numarasıyla rahatlıkla yer ayirta biliyiruz cok ilgililer .

sarin 09.08.2019

Yayılabilir koltukları sayesinde bel ve ayaklarda uyuşma olmak yerine daha rahat yolculuk yapılıyor .TOKAT yıldızı turizimi tercih edebilirsiniz

memet 29.05.2019

tokattan fethiyeye yolculuk yaptım.inanılmaz yorucuydu.host arkadaşdan su istemeye çekinir olduk o derece yani. hava o kafar da soğuk olmamasına rağmen klimayı son sıcaklıkta tutmak için yemin ettiklerini sandım 2-3 defa söylememe rağmen kapatılmadı.kısacası çok çok başarısız kesin binilmez..

celal 29.05.2019

Samsun dan trabzona bilet aldım otogardan yarım saat rötarlı geldi 8 saatte trabzona geldik 1 kere çay servisi yapıldı daha bir şey yok .muavin sadece çöp topluyor ne verdiniz de ne topluyorsunuz vallahi memnun kalmadim

Aile boyu 17.03.2019

Ailedir yıllardır tokat seyahatlarinde firmayı tercih ediyoruz. her geçen gün kaliteleri artıyor özellikle dijitale iyi ayak uyduruyorlar.

abdill atarrlı 20.01.2019

konyadan fethiyeye yolculuk yaptım.inanılmaz yorucuydu.host arkadaşdan su istemeye çekinir olduk o derece yani. hava o kafar da soğuk olmamasına rağmen klimayı son sıcaklıkta tutmak için yemin ettiklerini sandım 2-3 defa söylememe rağmen kapatılmadı.kısacası çok çok başarısız kesin binilmez..

İsa Gökgöz 14.12.2018

14 Aralık 2018 Kastamonu dan Zonguldak a yolculuk yaptım araç şoförü yasak diye inmek istedigim yerde indirmedi otogarda bıraktı üstelik çarşı içine servisler de yok ve en ilginci araç içinde sigara içmek yasal olmuş herhalde kj şoför gayet rahat sigarasını içti

Selman kara 18.08.2018

Samsun dan trabzona bilet aldım otogardan yarım saat rötarlı geldi 8 saatte trabzona geldik 1 kere çay servisi yapıldı daha bir şey yok .muavin sadece çöp topluyor ne verdiniz de ne topluyorsunuz vallahi memnun kalmadim

ABDULLAH HAKSÖZ 14.08.2018

Malatya-Samsun 28 Temmuz saat 14.00 da Malatya'dan kalkan 2+1 olan aracınız ile samsuna gittim.Yine ayni araç ile 11.59 da Samsun dan Malatya'ya geldim. Aynı araç ile Temmuz ve Ağustos aylarında değişik tarihlerde kendim ve çocuklarım için 7 adet bilet aldım.Samsun'dan 11.59 tarihinde oğlum M.Said HAKSÖZ ile gelirken bir adet bisiklet(tekerleri çıkarılmış olarak) ve 1 adet açılmamış ütü masası ,2 adet küçük çanta, 1 adet valiz,1 kutu tencere seti olduğu halde benden 50 TL.bağaj ücreti istediler.bende itiraz ettim ve ücreti vermedim.Malaatya şehir girişinde ineceğimi söylediğim halde beni indirmedi ve otogara götürdü.Bahse konu bu aracınız müşteriye hiç iyi davranmadığı anlaşılmış olup şirketinize zarar vermektedir.Bahse konu bu araç başka şehirlerde yolcuları istenilen yerde indirdiği halde bana yanlış uygulama yaptı.Tek kazandığı şey müşteri kaybetmek oldu.Bilgilerinize arz ederim.

Mehmet Gider 21.07.2018

Araç Gayet Konforlu . Motor Sesi Duymuyoruz . Kulaklık Veriyorlar Yastık Battaniye Herşey Tamam 2+1 Lüks Araçtı .

Şükrü Arap 21.07.2018

Yapmış Olduğum Seyahat'ten Genel Olarak Memnun Kaldım . İkramlardan Memnundum Yalnız Sıcak İçeçekler Soğuktu Biraz Daha Hassasiyet Lütfen .

Saadettin Köpek 21.07.2018

HızlıBilet.Com'dan Aldığım Taşıyıcı Tokat Seyahat İle Yaptığım Yolculuk Yorucuydu Ama Genel Olarak İyiydi .

Mehmet Sabri İnci 21.07.2018

Tokat Yıldızı İle Yaptığımız Yolculuk Güzel Geçti Hos Çek Şey İkram Ediyordu .

Yusuf Yıldırım 21.07.2018

Yaptığım Yolculuk Çok Keyifliydi Yolculuğa Başlamadan Önce Kolanya Ve Şeker İkram Ettiler . Sıcak Kanlılıkları İçin Teşekkür Ederim

Tokat Yıldızı Firması İçin Yorum Yap


Tokat Yıldızı

4.26 PUAN

Çok İyi
85.29%
(29)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)