• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  Fuat Hüzmeli

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Hatay

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 10 65

Firma Hakkında

Türkiye’nin en güney ucunda, medeniyetlerin buluşma noktası, kültürel zenginliğiyle göz dolduran Hatay’ın en tercih edilen seyahat firmalarından biri olan Hatay Sas Turizm, 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörde yükselmeyi başarmış, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla büyük takdir görmüştür. Hatay Sas Turizm, bu kalite anlayışı doğrultusunda çalışan profesyonel bir kadroya sahiptir. Yüksek performansına oranla izlediği ucuz fiyatlandırma prensibiyle de dikkate değer bir alternatif olmayı hedefleyen Hatay Sas Turizm, bunların yanı sıra sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Niçin Hatay Sas Turizm’le Seyahat Etmelisiniz:

 

 • Hatay Sas Turizm, yerel olarak kurulmuş bir firma olarak, yolcularının dilek ve şikayetlerini anlayıp bunları verdiği hizmetle cevaplandırmakta başarılıdır. Bu öncelikler doğrultusunda müşterisinin isteklerini yerinde ve zamanında karşılamada hatırı sayılır bir yere sahiptir.
 • Hatay Sas Turizm ayrıca uluslararası normlara uygun güvenlik ve hijyen şartlarını sağlama gibi konularda da gereken tedbirleri almaktadır. Yolcularının sağlıklarını ve emniyetlerini her şeyden üstün tutan firma, bu konuda gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Hatay Sas Turizm, yolculuk sırasında müşterilerinin ihtiyaç duydukları hizmeti sunarak, keyifli ve konforlu bir seyahat geçirmelerini hedefler.

Hatay Sas Turizm’in Filosu

Hatay Sas Turizm’in 6 otobüsten oluşan, modern teknolojilerle donatılmış filosu bulunmaktadır. Tüm otobüslerde ücretsiz Wi-Fi internet hizmeti sunulmaktadır. Rahat ve konforlu koltuklar, uydudan televizyon ve radyo yayını, özel ve genel müzik yayını, USB girişi, 220 volt priz, okuma lambası, kulaklık, televizyon, LCD koltuk arkası monitörleri, video yayını, oyun oynama gibi teknolojik imkanlar da Hatay Sas Turizm otobüslerini ön plana çıkartan özellikler arasındadır.

Hatay Sas Turizm’in Sunduğu Hizmetler

Hatay ilinden İstanbul, Ankara, İzmit, Sakarya, Bolu gibi çeşitli şehirlere karşılıklı seferleri vardır.

Seferler sırasında, Hatay Sas Turizmin kalite standartlarına uygun dinlenme tesislerinde molalar verilir.  Araçlarda seyahat öncesi ve sonrası gerekli hijyen kontrolleri yapılmaktadır.

Yolculuğunuz süresince istek ve sorunlarınızda yardımcı olacak ve daha rahat seyahat etmenizi sağlayacak tecrübeli Hatay Sas Turizm kadrosu size eşlik edecektir. Yolculuklarda soğuk ve sıcak içecek (su, çay, kahve, meyve suyu, gazlı içecek vb.) ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kek, bisküvi, kraker vb.) servisi yapılmaktadır. Yolculuk sırasında cep telefonu kullanımı serbest olup, iletişiminizi dilediğiniz gibi sürdürebilirsiniz.

Hatay Sas Turizm Rotaları

Hatay Sas Turizm, Hatay ile Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmit, Sakarya şehirlerine karşılıklı seferler düzenlemektedir. Ayrıca Aksaray, Adana, Bolu, Düzce, İzmit, Sakarya, İstanbul, Ankara şehirleri ve Kırıkhan, Ceyhan, Gebze, Kilis, Payas, Sancaktepe, Ersin ilçelerine de Hatay Sas Turizm seferleri bulunmaktadır.

Hatay Sas Turizm Terminalleri

Hatay Sas Turizm’in firmaya ait özel terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminallerinde firmalara tahsis edilen özel peronlarda hizmet vermektedir. Ayrıca rotasında bulunan şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. hizlibilet.com adresinden satın aldığınız biletlerin dökümünü terminallerdeki peronlardan veya şubelerden temin edebilirsiniz. Yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiyi bizzat veya telefonla bu şube ve peronlardan öğrenebilirsiniz. Hatay Sas Turizm’in Adana, Ankara, Hatay, İstanbul illerinde ve rotasındaki ilçelerde birçok şubesi bulunmaktadır. Şube ve peronlardan 24 saat iletişim imkanı vardır.

Hatay Sas Turizm ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Hatay Sas Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyat politikasıyla ve üstün hizmet anlayışıyla Hatay Sas Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı imkanlar da sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, istediğiniz zaman ulaşmanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Sas Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Ali 07.08.2019

İstanbul Esenler 15 Temmuz otogarı 94 numaralı perondan bilet almayın.Kafalarına göre bagaja haraç kesiyorlar, kafalarına göre yolcu almıyorlar müşteri ilgisi gerçekten sıfır.50 TL daha fazla ödeyin bu firmayla yolculuk yapmayın. yürüyerek git ama alma.

ibrahim 29.05.2019

sas hatay ile sakarya yolculk yaptık hizmet iyi araçlar gayet temiz ve güzel

burak 29.05.2019

sas hatay ile istanbul yolculuk yaptım araçlar eski hizmet idare eder bilet fiyatları iyi ama

Sas Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Sas Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(3)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)