• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2012

 • kurucu

  KURUCU

  Umut Dalgalı

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Siirt

 • telefon

  TELEFON

  0484 561 20 32

Firma Hakkında

Siirt Baykan Jet Turizm, 2012 yılında Umut Dalgalı tarafından Siirt merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Sektör açısından henüz yeni bir firma olmasına rağmen hızlı bir şekilde kurumsal bir yapı kurarak şehirlerarası taşımacılıkta adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firma, yolcularından aldığı geri bildirimlere göre hizmet kalitesini ileri seviyelere çıkarmaya çalışmaktadır. Genç yaşına rağmen olmasına rağmen, hızla sektörde deneyim kazanarak kendini sürekli geliştiren ve hizmetlerini daha da iyi hale getiren Siirt Baykan Jet Turizm gün geçtikçe araç ve sefer sayısını artırmaktadır.

Siirt Baykan Jet Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Siirt merkezli Siirt Baykan Jet Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebeplerden bazılarını sizin için özetledik:

 • Ticari kaygılardan önce iş ahlakına öncelik veren firma, insan merkezli bir yönetim anlayışı benimseyerek müşterilerinin memnuniyetine ağırlık veren bir hizmet kültürü geliştirmiştir.
 • Yolculuklarda en az konfor kadar önemli olan güvenlik kavramının bilincinde olan Siirt Baykan Jet Turizm, şoförlerini uzman sürücüler arasından özenle seçmekte ve güvenlik için gerekli tüm önlemleri almaktadır.
 • Siirt Baykan Jet Turizm, yolcularını müşteri olarak değil, konukları olarak görmekte ve bu misafirlerinin rahatı ve güvenliği için tüm ayrıntılara dikkat etmektedir.
 • Yolculuğun gerçekleştirildiği araçların kaliteli ve rahat olmasına özen gösteren Siirt Baykan Jet Turizm, bilgili, işinde tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle misafirlerinin sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilmeyi hedefleyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

Siirt Baykan Jet Turizm’in Filosu

Siirt Baykan Jet Turizm, bünyesinde yer alan ve ortalama yaşı 6 olan otobüsler ile hizmet vermektedir. Konforlu bir şekilde seyahat edebilmeniz için her türlü imkana sahip bu otobüsler ile yolculuğunuz son derece rahat bir şekilde geçecektir. Araçlarda bulunan koltuk arkası ekranlar, internet erişimi ve klima gibi özellikler ile eğlenceli bir yolculuk geçirebilmeniz mümkündür.

Siirt Baykan Jet Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanan Siirt Baykan Jet Turizm, İstanbul terminalinde 26 numaralı peron, Batman terminalinde 15 numaralı peron, Diyarbakır terminalinde 11 ve 12 numaralı peronlar, Aksaray terminalinde 5 numaralı peron, Baykan terminalinde 26 numaralı peron, Gebze terminalinde 9 numaralı peron, Sultanbeyli terminalinde 4 numaralı peron ve Silvan terminalinde 11 ve 12 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Siirt Baykan Jet Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Siirt Baykan Jet Turizm, firma prensibi olan sürekli iyileştirme politikası kapsamında gerek yolculardan gelen geri bildirimleri değerlendirerek, gerekse de teknolojik gelişmeleri takip ederek filosunda bulunan otobüsleri yolcularının daha rahat edeceği hale getirmektedir. Tüm araçlarının koltuk arkası ekranlarla donatılmış olan Siirt Baykan Jet Turizm, bu ekranlar sayesinde yolcularının televizyon izlemesine, araçta kayıtlı olarak bulunan filmleri izleyerek keyifli bir yolculuk geçirmesine ve müzikleri dinlemesine de olanak tanımaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan 220 Volt prizler sayesinde telefon, bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazlarınızı şarj ederek yolculuk boyunca kullanmanız da mümkün olmaktadır. Yolcularının rahatı için araçlarında geniş ve rahat koltuklar bulunmasına özen gösteren firma, bunun yanı sıra her bir koltuk için okuma lambası bulunması sayesinde özellikle uzun yolculuklarda misafirlerinin kitap, gazete, dergi gibi yayınların rahatlıkla okuyabilmesi ve seyahatlerin daha rahat geçmesini amaçlamaktadır.

Siirt Baykan Jet Turizm’in Şubeleri

Siirt Baykan Jet Turizm’in şubesi bulunan şehirlerimiz, Aksaray, Batman, Baykan, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Ergani, Gaziantep, Gebze, İstanbul, Kayseri, Kırşehir, Kozluk, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Silvan, Siverek ve Sultanbeyli’dir. Siirt Baykan Jet Turizm sahip olduğu onlarca şubesi ve yüzlerce güler yüzlü, uzman, saygılı çalışanı ile seyahatinizi en iyi hale getirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Siirt Baykan Jet Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Siirt Baykan Jet Turizm ucuz otobüs bileti seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. hizlibilet.com üzerinden Siirt Baykan Jet Turizm seferleri için özel indirimlere ulaşmak da mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

220 Volt Priz

Siirt Baykan Jet Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

dilaver 29.05.2019

siirt baykan jet ile düzceye yolculuk yaptık arabalar eski hizmette pek iyi değildi

Siirt Baykan Jet Turizm Firması İçin Yorum Yap


Siirt Baykan Jet Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)