• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1990

 • kurucu

  KURUCU

  Ahmet Taş

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adıyaman

 • telefon

  TELEFON

  0 416 216 11 12

Firma Hakkında

1966 yılında Ahmet Taş ve Ünsan Sönmüş tarafından Adıyaman’da kurulan Adıyaman Ünal Turizm, köklü geçmişi ile Adıyaman’dan Türkiye’ye açılmış bir firmadır. Bulunduğu bölgenin lideri konumunda bulunan firma; ilkeli yönetim anlayışı, müşteri odaklı hizmeti ve ekip ruhunu yakalamış personeli ile sektörde oldukça önemli bir konumda olduğu kadar, yolcularının da beğenisini kazanmış bir seyahat firmasıdır. Yolcularına taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmeyi her şeyin önünde gören Adıyaman Ünal Turizm, yenilikçi ve gelişime açık yapısıyla sürekli daha ileri giderek, misafirlerinin seyahatlerini çok daha kaliteli, rahat ve güvenli hale getirmek için çabalamaktadır. Güvenlik kavramına son derece önem veren firma, yolcularının seyahatini en güvenli şekilde geçirmesi için tüm önlemleri almaktadır.

Adıyaman Ünal Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sektörde sahip olduğu 52 yıllık geçmişi ve binlerce yolcusunu başarılı bir şekilde istedikleri yere ulaştırmanın verdiği güvenle Adıyaman Ünal Turizm’i tercih etmek için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Tüm araçları teknolojik donanımlara sahip olan firmanın araçlarının tamamında koltuk arkası dokunmatik ekranlar bulunmaktadır.
 • Adıyaman Ünal Turizm’in araçlarında kayıtlı olarak farklı kategorilerde onlarca film ve binlerce müzik bulunmaktadır. Sağlanan bu imkanla, yolculuklarınızı olabildiğince keyifli geçirmeniz amaçlanmaktadır.
 • Koltuk arkası dokunmatik ekranlarda bulunan oyunlarla yolculuğunuzu çok daha eğlenceli ve iyi bir hale getirebilirsiniz.
 • Otobüslerde çok çeşitli sıcak ve soğuk içecek ile atıştırmalık yiyecekler, yolculuğunuz boyunca ikram edilmektedir.
 • Adıyaman Ünal Turizm’in araçlarında Wi-Fi üzerinden erişebileceğiniz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Adıyaman Ünal Turizm’in Filosu

Filosunda son derece lüks ve kaliteli araçlar bulunduran Adıyaman Ünal Turizm, bu araçlarıyla yolcularının tüm gereksinimlerini karşılaşmayı hedeflemektedir. Otobüslerinin çoğunluğu son model olan firma, araçlarında güncel teknolojik donanımlara yer vererek yolcularının seyahatlerini çok daha kaliteli ve güvenli hale getirmektedir.

Adıyaman Ünal Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarında güncel teknolojik donanımların barındırılmasına son derece önem veren Adıyaman Ünal Turizm, otobüslerinde Wi-Fi yoluyla telefonlarınız, bilgisayarlarınız ve tabletlerinizle internete bağlanmanıza olanak tanımaktadır. Bu sayede yolcuğunuzda internete erişim sağlayarak yolculuğunuzu çok daha keyifli ve pratik geçirmeniz mümkündür.  otobüs bileti Adıyaman Ünal Turizm araçlarında sahip olduğu koltuk arkası dokunmatik ekranlarda filmler, müzikler, televizyon yayını, radyo yayını ve çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Bu sayede yolculuğunuz süresince keyifli vakit geçirebilir ve yolculuğunuzun nasıl geçtiğini anlamadan istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Ayrıca otobüslerde bulunan okuma lambası ile, başka yolcuları rahatsız etmeden, gece yolculuklarınızda da kitap ve gazete okuyabilirsiniz.

Adıyaman Ünal Turizm’in Şubeleri

Adıyaman’dan doğarak ülkemize mal olmuş bir firma olan Adıyaman Ünal Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. Türkiye’nin birçok iline yayılmış bulunan şubeleri ve güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanlarıyla Adıyaman Ünal Turizm yolculuklarınızı çok daha iyi ve kaliteli hale getirmeye devam ederken, hizmetlerinin ülkenin dört bir yanında ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir.

Ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Adıyaman Ünal Turizm ucuz bilet ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Hizmet kalitesine oranla uygun bir fiyatlandırma politikası izleyen Adıyaman Ünal Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, arzu edilen gün ve saatlerde ulaşmanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Adiyaman Ünal Seferleri

Adiyaman Ünal Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

ALİ 21.05.2019

BİR ÇOK KEZ FİRMANIZLA YOLCULUK YAPTIM AYNI KALİTE VE MEMNUNİYET ANLAYIŞINIZLA YOLUNUZA DEVAM ETMENİZİ TEMENNİ EDERİM HERŞEY GÜZELDİ.

Adıyaman 17.03.2019

Seçim çalışmaları için sürekli geziyorduk. güneydoğyu ünal ile gezdik çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Adiyaman Ünal Firması İçin Yorum Yap


Adiyaman Ünal

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)