• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2004

 • kurucu

  KURUCU

  Zülküf Özkaçar

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  444 11 21

Firma Hakkında

2004 yılında Zülküf Özkaçar tarafından Diyarbakır merkezli olarak kurulan Has Diyarbakır, hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlayarak sektörde hatrı sayılır bir yer edinmiş önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyetini merkez olarak alan Has Diyarbakır, yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde tamamlayabilmeleri için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Araçlarını teknolojik yeniliklere uygun olarak tasarlayan Has Diyarbakır, güler yüzlü ve bilgili personeli ile rahat bir yolculuk yapmanıza olanak tanıyor.

Has Diyarbakır 2004 yılında Diyarbakır merkezli olarak kurulmasının ardından, kısa sürede kurumsal yapılanmasını tamamlayarak Türkiye’nin birçok noktasına hizmet verebilir duruma gelmiştir.

Has Diyarbakır’ı Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Diyarbakır merkezli olarak kurulup kısa sürede Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Has Diyarbakır’ı tercih etmeniz için en önemli sebeplerden başlıcalarını sizin için sıraladık:

 • Has Diyarbakır teknolojik gelişmelere önem veren bir firma olduğundan yolculuğunuzun daha iyi ve kaliteli geçmesi için gerekli tüm teknolojik donanımları araçlarında barındırır.
 • Özellikle uzun yolculukların olmazsa olmazlarından olan araç içi ikramları oldukça geniş bir yelpazede yolcularına sunar.
 • Personellerini özenle seçen firma güler yüzlü ve saygılı personellere sahiptir.
 • Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Has Diyarbakır, yolcularına misafiri olarak davranır ve her türlü özeni gösterir.

Has Diyarbakır’ın Filosu

Araçlarının teknolojik olarak iyi bir altyapıya sahip olmasına son derece önem veren Has Diyarbakır tüm araçlarında yolcularının seyahatlerini en iyi şekilde geçirmesini sağlayacak donanımları sahiptir. Tüm araçlarında televizyon, internet, kulaklık, USB girişi ve klima gibi özellikleri barındıran Has Diyarbakır yolcularının seyahatlerini yüksek kaliteli ve keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Has Diyarbakır Tarafından Kullanılan Terminaller

Has Diyarbakır şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu peronlar üzerinden Türkiye’de bir çok noktaya yolculuk kaliteli ve keyifli bir yolculuk gerçekleştirmeniz mümkündür.

Has Diyarbakır’ın Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve keyifli bir şekilde geçirmesi için son teknolojiyi kullanan Has Diyarbakır’ın otobüslerinde işinizi görecek birçok gerekli donanım bulunmaktadır. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Diyarbakır Has araçları, bu ekranlar vasıtasıyla araçta kayıtlı bulunan filmleri izlemenize ve müzikleri dinlemenize olanak tanıdığı gibi, ekranlarda bulunan USB girişleri vasıtasıyla kendi istediğiniz filmleri izlemeniz ve müzikleri dinlemeniz de mümkün kılmaktadır. Ayrıca bu koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişi ile cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı şarj etme imkanına da sahip olursunuz. Bununla birlikte isteyen yolcularına kulaklık da tahsis edilmektedir. Araçlarda bulunan okuma lambası sayesinde kitap, gazete, dergi okuyarak yolculuğunuzun daha keyifli geçmesini de sağlarsınız. Diyarbakır Has, yolcularının ibadet hassasiyetine önem verir ve molalarını namaz vakitlerine uygun bir şekilde vermektedir.

Has Diyarbakır’ın Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak isteyen Has Diyarbakır, çok sayıda şubeye sahiptir. Bu şubelerde bulunan yüzlerce personeliyle Has Diyarbakır sizlere en iyi seyahat deneyimini sunmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Rezervasyon ve ucuz online bilet imkanları

Has Diyarbakır ucuz otobüs bileti seçeneklerine hizlibilet.com üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bununla birlikte online bilet satın alma ve rezervasyon yaptırma gibi işlemlerinizi hizlibilet.com ile yapabilir; seferlerin gün ve saatlerine bakabilirsiniz. Ayrıca fiyat karşılaştırması da yaparak kaliteli bir yolculuk deneyimini tasarruflu yollardan yaşayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Has Diyarbakır Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kadir 30.05.2019

özellikle uzun yolculuklarda tercih etmenizi tavsiye ederim diyarbakır - ankara arasıyolculuğumda kullanmıştım hem ekip hem konfor olarak mükemmel hizmet veriyorlar teşekkürler.

Has Diyarbakır Firması İçin Yorum Yap


Has Diyarbakır

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)