• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • kurucu

  KURUCU

  Diyarbakır Barış Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Diyarbakır

 • telefon

  TELEFON

  (0412) 233 13 13

Firma Hakkında

Diyarbakır Barış Turizm, 2002 yılından beri adından da belli olduğu gibi Diyarbakır merkezli olarak, birçok noktaya kaliteli ve güvenilir anlayışla hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini ve konforunu kendisine misyon edinen firma, müşterilerin değişen beklentilerine zamanında ve uygun çözümler geliştirerek kaliteli, ekonomik ve güvenli hizmet sunuyor. Sektörde güvenilir ve belirleyici olma hedefleriyle faaliyetlerini sürdüren Diyarbakır Barış Turizm, müşteri memnuniyetinin yanında müşteri güvenliğini de daima ön planda tutuyor. Bu hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren firma, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni ülkenin diğer noktalarına bağlayan sefer rotaları sayesinde bölgenin sektörde öncü firmalarından biri haline gelmiş durumda.

Diyarbakır Barış Turizm ile Güvenlik ve Konfor

Sektörde 16 yıldır faaliyet gösteren Diyarbakır Barış Turizm, güvenliği ve konforu temel alarak düzenli olarak yenilenen araç filosuyla müşterilerine kaliteli bir yolculuk sağlıyor. Firmanın bünyesinde yer alan 7 adet otobüs, müşterilerin değişen beklentilerine göre tasarlanmış durumda. Firma otobüslerinin tamamı geniş bagaj hacimli, klimalı, beklenen teknolojik donanımlara sahip bir şekilde hizmet veriyor.

Firmanın tüm seferleri hız sınırları içinde yolcu güvenliği ön planda tutularak, deneyimli ve güler yüzlü personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Güvenliğin yanı sıra konforu da ön planda gören Diyarbakır Barış Turizm’in tüm araçlarında uydu TV yayını, radyo ve müzik yayını ile yolcuların keyifli bir yolculuk yapması amaçlanıyor. Araçların tamamında bu hizmetlerin yanı sıra yolcuların konforunu artıran kablosuz internet hizmeti, geniş koltuk aralığı ve gazete veya dergi hizmeti veriliyor. Yolcular geniş koltuklarda,  okuma lambaları ile gazete, dergi veya kitaplarını rahatça okuyabiliyor. Araçlarda bulunan koltuk arkası ekranlarla ve dağıtılan kulaklıklarla yolcuların istedikleri filmleri izlemeleri ve mp3 müzik sistemi ile istedikleri müzikleri dinlemeleri sağlanıyor. Ayrıca firmanın tüm otobüslerinde yolculara açık büfe sıcak – soğuk içecek ve tatlı – tuzlu yiyecek ikramı yapılıyor.

Diyarbakır Barış Turizm Terminalleri ve Mola Tesisleri

Diyarbakır Barış Turizmin seyahatleri genel olarak molalı şekilde düzenlense de firma bazı seferlerini molasız olarak organize ederek yolcuların gitmek istedikleri noktalara daha kısa sürede varmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca, yolcularının seyahat öncesi ve sonrası konforunu da düşünerek yolculara şehir içi servis imkânı da sunuyor. Firma merkezi konumundaki Diyarbakır ilinden Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmit, Osmaniye, Sakarya ve Şanlıurfa illerine karşılıklı olarak her gün seferler düzenliyor. Bu illerin yanı sıra güzergâhlar üzerinde bulunan Ceyhan, Gebze, Hilvan, Pozantı, Siverek ve Şereflikoçhisar ilçelerine yolcu olması halinde seferler organize edebiliyor. Firmanın merkezi olan Diyarbakır ili dışında birçok merkezde bilet satış ofisleri bulunuyor.

Özellikle İstanbul ve Adana gibi büyük şehirlerde birçok noktada bilet satış hizmeti veriliyor. Diyarbakır Barış Turizm’in kendisine ait terminali ve mola tesisleri bulunmamakla beraber, sefer düzenlediği tüm il ve ilçe merkezlerindeki otogarlarda kendisi için ayrılmış olan peronlarda ve güzergâhlar üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde hizmet veriyor. Gaziantep Askoç Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri ve Kaynaşlı Türsan Dinlenme Tesisleri firmanın tercih ettiği dinlenme tesislerinden bazıları.

Ekonomik Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Ucuz ve kaliteli hizmet veren Diyarbakır Barış Turizm müşterilerine online olarak uçak ve otobüs bileti satışı hizmeti de sağlıyor. hizlibilet.com aracılığıyla da en uygun fiyatlarda ve istenilen gün ve saatlerde bilet satın alınabiliyor. Diyarbakır Barış Turizm bilet satış ve rezervasyon işlemlerini hizlibilet.com sitesinden dilediğiniz her an kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Uygun bilet politikası ile hizmet veren firma, müşterilerine seferden 12 saat öncesine kadar biletlerde değişiklik yapma, açığa alma ya da iptal etme imkânı da sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Diyarbakır Barış Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Adem özköse 21.03.2019

Diyarbakıra düzenlediğimiz tur için barış turizm ile çalıştık. kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Diyarbakır Barış Turizm Firması İçin Yorum Yap


Diyarbakır Barış Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)